W Polsce odbędzie się kolejna demonstracja przeciwko przyjmowaniu imigrantów

Kategorie: 

Źródło: Facebook/Manifestacja: Polacy Przeciw Imigrantom
W związku z niebezpieczną sytuacją na naszym kontynencie - inwazją migrantów na kraje Europy Zachodniej, Południowej i Środkowej oraz na Bałkany, w Polsce przygotowywana jest druga manifestacja przeciwko przyjmowaniu uchodźców. Przypomnijmy, że Unia Europejska chce wysłać do naszego kraju około 2 tysiące uciekinierów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

Demonstracja planowana jest na dzień 12 września (sobota) o godzinie 16:00 i odbędzie się na Placu Defilad w Warszawie. Na dzień dzisiejszy około 2,2 tysiąca osób zgodziło się wziąć udział w tym wydarzeniu. Organizatorami protestu są "Polacy Przeciw Imigrantom" i Obóz Narodowo-Radykalny Brygada Mazowiecka.
"Spotykamy się żeby zaprotestować wobec polityki imigracyjnej państwa polskiego, które nie prowadząc własnej polityki zagranicznej wykonuje zlecenia osiedlania w Polsce obcych nam kulturowo "imigrantów", nie zważając na interes narodowy."
 
"Wyjdźmy na ulicę i pokażmy, że to My jesteśmy suwerenem i z naszym zdaniem władza musi się zacząć liczyć."

Należy również dodać, że w ostatnim czasie władze Niemiec coraz bardziej naciskają na inne kraje, w tym na Polskę, aby przyjęły do siebie część imigrantów. Nawet Stany Zjednoczone, które oddzielają się od Meksyku wielkim murem, wzywają do poszanowania przysługujących uchodźcom praw. Dlaczego USA nie przyjmą ich do siebie, skoro to właśnie ten kraj jest odpowiedzialny za śmierć i zniszczenia między innymi w Syrii, Iraku i Libii?

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/1487457864881242/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

Hehehe możecie sobie

Hehehe możecie sobie protstować, ale przed dziejową sprawiedliwością nikt nie ucieknie... Europa brała czynny ( oraz bierny, przez brak sprzeciwu) udział w sianiu chaosu na świecie to teraz będzie zbierać tego owoce. Dlaczego nie protestowaliście przeciwko władzy, która do tego doprowadziła... Jakoś zabardzo się nie sprzeciwialiście współpracy Polski z USA w Iraku, czy Afganie... Było trzeba protestować. Obecnie połowa polaczków łącznie z kołkami u władzy nadal ślepo jest zapatrzona w USA, choćby w sprawie relacji z Rosją. Przyjęcie 2000 uchodźców to kropal w morzu bo ich są setki tysięcy, a na przestrzeni lat będą to miliony... nowa wędrówka ludów. Co więcej, zamiast zająć się przyczynami, tej migracji Europa tylko próuje tylko łagodzić skudki. Leczenie syfu pudrem hehehe. Za złe decyzje trzeba odpokutować, a w dalszej perspektywie czasowej, pokuta ta będzie niezwykle krwawa.
Ps. Nie widziałem jeszcze, żeby ktoś powstrzymał spadającą lawine hehehe.

Portret użytkownika inzynier magister

Przepowiednie Matki Boskiej

Przepowiednie Matki Boskiej Dziewicy się potwierdzają ! Trzecia część tajemnicy objawionej 13 lipca 1917 r. w Cova da Iria - Fatima. Oto powód smutku Matki Bożej. Powiedz, proszę, wszystkim, że Matka Boża wielokrotnie powtarzała: "Wiele narodów zniknie z powierzchni ziemi. Na­rody bez Boga staną się wybranym przez samego Boga biczem karzącym ludzkość, jeśli my przez modlitwy i Sakramenty święte nie wywołamy łaski ich nawrócenia"
 
jeżeli do Europy napłynie więcej islamistów to się ta przepowiednia wypełni jeszcze bardziej ! "Ojciec Święty, przygnębiony cierpieniami i bólem, prze­szedł chwiejnym krokiem wielkie miasto na wpół zburzone, na wpół walące się, modlił się za dusze martwych, których napotykał na swej drodze; dotarłszy na szczyt góry, padł na kolana u stóp wielkiego krzyża i został zabity przez grupę żoł­nierzy, którzy wystrzelili do niego wielokrotnie z broni palnej i strzałami, w ten sam sposób umarli jeden po drugim bi­skupi, księża, zakonnicy i zakonnice, osoby świeckie, kobiety i mężczyźni z różnych klas i grup społecznych." Kto nasyła tych emigrantów ? Oni !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj