Niemcy protestują przeciwko przyjmowaniu imigrantów - demonstranci zaatakowali autobusy z uchodźcami

Kategorie: 

Zdjęcie wykonane podczas protestów organizowanych przez Pegidę - źródło: Twitter
Mieszkańcy Niemiec mają dość przyjmowania kolejnych migrantów. Statystyki wskazują, że w tym roku do tego kraju może przybyć nawet 750 tysięcy uchodźców, czyli więcej niż wszystkie pozostałe państwa Unii Europejskiej razem wzięte. Prowadzi to do coraz większego niezadowolenia społecznego ale władze uparcie powtarzają, że tak już po prostu musi być.

 

Jeszcze pod koniec zeszłego roku, protesty przeciwko islamizacji Niemiec i całej Europy były normą w tym kraju - wszystko za sprawą ruchu o nazwie Pegida, który organizował masowe manifestacje. Jednak na początku tego roku, ugrupowanie straciło swoją popularność a mieszkańcy przestali już tak tłumnie okazywać swoje niezadowolenie. 

 

Niemcy w dalszym ciągu przyjmują kolejnych uchodźców z krajów afrykańskich i z Bliskiego Wschodu a wczoraj doszło do niebezpiecznej sytuacji. W mieście Heidenau pod Dreznem doszło do pokojowej manifestacji, w której brało udział około tysiąc osób. Ludzie wyszli na ulicę gdy dowiedzieli się, że to ich miasta przybędą autobusy wypełnione uchodźcami.

 

Aktywiści zaczęli wykrzykiwać antyimigranckie hasła i rzucali w autobusy zarówno butelkami, jak i kamieniami. Doszło również do starć z policją, która użyła gazu łzawiącego aby opanować sytuację. W wyniku walk, co najmniej 31 funkcjonariuszy zostało rannych.

 

 

Źródło: http://www.independent.co.uk/news/world/europe/dresden-riots-protesters-in-germany-attack-refugee-buses-shouting-foreigners-out-10467287.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Sobieski

W planowanym refrerendum w

W planowanym refrerendum w Polsce powinno zostać dopisane najważniejsze pytanie :
" Czy jesteś za intronizacją - wyniesieniem Chrystusa na Króla Polski ? "
Jest to naważniejsze pytanie, bez niego referendum będzie tylko podróbką dobrych chęci, ponieważ samymi dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Trzeba coś zrobić a nie tylko chcieć coś zrobić.
 

Portret użytkownika tomasz26

czasy ostateczne; są czasami

czasy ostateczne; są czasami przemian które będą zachodzi w świadomości nielicznych z pośród wybranych ...lek i przerażenie i wszystkie znaki plagi kataklizmy; koniunkcje, zaćmienia to są znaki przyjścia branka bożego który zasiedzą w domu ojca swego. ..to wszystko jest opisane przez Jana oraz wszystkich z uczniów Jezusa..; są to czasy rozdarcia jak to powiedział Jezus ci co pytają mnie czy przyszedłem nieść pokój na świecie nie widza ze przyszedłem nieść miecz i rozdarcie ... ..wiec słowo boże wypełnia się każdego dnia ... wiara to NIE telenowela wiara to świadomość to jej stan to ciągłe trwanie we wstrzemięźliwości od pokus i podszeptów złego.. to modlitwa do ojca; to miłosierdzie dla bliźniego który się pogubił w życiu ..można by pisać wiele można by napisać i 10 ksiąg obszerniejszych niż biblia ...i na nic to bo choć byś stanął na rzęsach i; nauczył się latać jak ptak ludzi otępiałych i tak nie przekonasz ...więc co pozostaje barankowi modlitwa do ojca i troska o tych którzy maj być ocaleni od wszelkiej zawieruchy..a co do kościołów to one są przyczyna wszelkiego zepsuci rozpasania o odstępstwa od wiry branka to one będą sadzona tak jak to pisze Jan w swej apokalipsie a z kościołami będzie sądzony lud ich który dla się zaślepić i omamić malowidłom , kultom w podobizny strugane bałwany czy bluźniercze słowa...i w porę się nie nawróci nie uświadomi sobie jak bardzo grzeszył

Portret użytkownika Zenek :)

Ciekawostka

Ciekawostka religijna....

Każdy z was mam nadzieję wie, iż słowo ALLAH - to AL-LACH - Pan LACH - postać znana z mitologii wielu występnych sekt zwłaszcza tych lubujących się w krwawych ofiarach z dzieci bo Al-Lach zwykł WYMORDOWYWAĆ takie zapejsione sekty do korzeni ale kto z was wie iż słowo....

Alleluja (hebr. הַלְלוּיָהּ hallelujah czy też halelu-Jáh) – wychwalajcie Jahwe. Biblijna aklamacja liturgiczna wychwalająca Jahwe i jednocześnie zwrot nawołujący do jego wychwalania.

TAKŻE SIĘ DO NIEGO ODNOSI, NIEGO CZYLI NASZEGO PRZODKA... bo

Alleluja czyli hallelujah czy też halelu-Jáh to

ALLE - LUJAH czyli ALE LACH (WIELKI LACH) we współczesnej transkrypcji....

dlatego naprawdę POLECAM NAWRÓCENIE SIĘ Z WYZNAWANIA JAKIEGOKOLWIEK ODŻYDOWSKIEGO SATANIZMU, z każdego klonu pustynnego nazizmu zwanego judaizm bo będzie z wami kiepściutko. Naprawdę kiepściutko. ;p

I jeśli ktoś myśli, że to będzie tak proste jak wypisanie NOWEJ LIEGITKI ŻYDOBOLSZEWICKIEJ to się zamienił z osłem na głowy.... choć i tak wielu już ją nosi z uwagi na wyznawanie odżydowskich herezji jak lokaly kato-DWU-licyzm. Jak i im bałwochwalenie (znamię) rękami (czynem) i czołem (uwielbieniem).

A i już tylko miesiące pozostały do kolejnego orzeźwiającego potopu jaki wszelkich żydów, muślimów, murzynów, lewaków, masonów i resztę bezbożnej szkarady spłucze w piekielne odmenty zostawiając po sobie ŚWIAT CZYSTY I ZDROWY. I tylko dla POBOŻNYCH. Wink

PS.
To że w toku "głoszenia" odżydowskich herezji różne postacie mitologiczne nabrały wręcz przeciwnego znaczenia to tylko znak iż ZALAZŁY ONE ZA SKÓRĘ Żmijowemu, Kłamliwemu, Żydowskiemu Plemieniu. Inaczej by były ich bożkami tak jak te ich obecne "ammonickie ochydy" POPODSTAWIANIE pod STAROŻYTNE WEDYJSKIE nazwy i kulty dla ZWODZENIA I MAMIENIA nimi wiernych (czytaj głupich i zauroczonych żydowską "kulturą" rzeźniczą gojów).

Portret użytkownika dino

Żal mi wszystkich i im bardzo

Żal mi wszystkich i im bardzo współczuje za ograniczenia umysłowe, którzy myślą i wierzą, że wielki szatan lub bóg rządzi tą planetą. Naga prawda jest taka, że rządzą ludzie z krwi i kości którzy posiadają władze, wielki szmal i poronione ambicje.
 
Pozdrawiam myślących trzeźwo.

Portret użytkownika janprester

Wojnę w ich

Wojnę w ich krajach(Syrii,Libii,Iraku....) spowodowały WŁOCHY,FRANCJA,ANGLIA,USA i IZRAEL więc niech do nich idą te masy uchodżców bo te państwa przyniosły im wojnę i biedę.  Widać ,żepanstwo NIEMIECKIE  ,,KTOŚ'' chce celowo zdestabilizować. Dziwne że NIEMCY tego nie widzą.

Portret użytkownika achiles

THE SHEMITAH Bardzo ważne

THE SHEMITAH
Bardzo ważne informacje (choć początek materiału jest denerwujący)

https://www.youtube.com/watch?v=rx1jMSrkdT4

W skrócie - Cały porządek finansowy świata działa w 7-mio letnich cyklach, wedłóg żydowskiego kalendarza. Każdy okres kończy tzw Shemitah - czas wdg którego wszyscy Jude powinni zamknąć swoje długi, zakończyć cykl.

Co ciekawe zawsze w tym samym czasie w historii można odnotować wielkie zapaści na rynkach i w polityce.

Koniec bierzącego cyklu wypada 13 września tego roku.
Poprzedni kończył się w 2008 - (kryzys)
2001 - 11 września ....
etc. etd.
I TO SIĘ CHYBA DZIŚ ZACZYNA, WSZYSTKIE RYNKI NA ŁEB LECĄ I TO, NA CAŁYM ŚWIECIE. 

Portret użytkownika dąb

Rzeczywiście są spadki . W

Rzeczywiście są spadki . W europie jak zwykle największe ma Rosja Smile . Nie ma się co dziwić skoro w Rosji jest najwięcej żydów na świecie - chazarów.  Izrael to pikuś przy żydowskiej Rosji.   A tak wogóle to spadki są bo Chiny spowolniły . Nie sądzę , żeby żydostwo miało taki wpływ na Chińczyków bo spadki spowodowane są zmniejszeniem produkcji , chociaz z drugiej strony też była 30% wyprzedaż niedawno , czyli prawdopodobna realizacja zysków przez żydów , co osłabiło giełdę  . Rozbudzone ambicje Chińczyków długotrwałym wzrostem dobrobytu (jak się nic nie ma , a późiej co roku ma się coraz więcej nawet szmat , to wzrasta dobrobyt) przy nagłym zahamowaniu może doprowadzić do takich napięć , że zaworem bezpieczeństwa dla komunistycznej partii Chin będzie wojna . Wiadomo , ktoś kręci światem . A winą jest to , że ropa tanieje , bo jest wielu producentów i każdy chce coś zarobić . To , że USA najwieksza gospodarka światowa jest samowystarczalna w ropę doprowadziło do chaosu .  Na świecie gospodarczo rację mają teraz tylko te kraje co same coś tworzą a nie jak Rosja opierają się na sprzedaży surowców. To jest rozhuśtanie gospodarki światowej , co musi doprowadzić do wojny światowej . Dlaczego Chiny spowolniły - bo spadek cen ropy zmniejszył import wyrobów chińskich do krajów sprzedających surowce i to , że niższa cena ropy pozwoliła na obniżenie kosztów produkcji własnej równoważącej taniął siłę roboczą z Chin. 

Strony

Skomentuj