Islamizacja Szwecji - czy nadchodzi czas na zmiany?

Kategorie: 

Źródło: Internet
W Szwecji miał niedawno miejsce kolejny proces sądowy, który zakończył się korzystnie dla przestępcy. W tym przypadku mowa jest o 18-letnim muzułmaninie z Somalii który brutalnie zgwałcił nastoletnią mieszkankę Szwecji i został potraktowany z wyjątkową łagodnością.

 

Wydarzenie miało miejsce w zeszłym roku. Nastolatka została nie tylko zgwałcona, ale również ciężko pobita. Muzułmanim wykrzykiwał także rasistowskie słowa na temat białych ludzi. Policja zatrzymała go a proces sądowy odbył się dopiero w czerwcu tego roku. Organ wymiaru sprawiedliwości wziął jednak pod uwagę to, że Somalijczyk "miał problemy ze spaniem, był lękliwy" a w momencie popełnienia przestępstwa miał 17 lat. 

 

Muzułmanim nie otrzymał kary więzienia - zamiast tego przydzielono mu 180 godzin prac społecznych, co oznacza, że przestępca wciąż będzie na wolności. Dla porównania, polskie prawo przewiduje karę do 12 lat więzienia w przypadku gwałtu.

 

Wydarzenia tego typu wciąż szokują, nawet jeśli mają miejsce w tak zislamizowanym kraju jakim jest Szwecja. Najnowsze sondaże wskazują jednak, że sytuacja może się zmienić. Antyimigrancka partia Szwedzcy Demokraci, określana przez tamtejsze media jako skrajna prawica, otrzymała rekordowo wysokie poparcie w wysokości 25%. Pozostałe ugrupowania, centrolewicowa Partia Socjaldemokratyczna oraz centroprawicowa Partia Umiarkowana mają odpowiednio 23% i 21% głosów poparcia.

 

Kolejne wybory w Szwecji mają odbyć się w 2018 roku. Masowy napływ imigrantów oraz drastycznie rosnąca fala morderstw i gwałtów powodują coraz większe niezadowolenie społeczne. Za kilka lat Szwecja może przekształcić się w obecną Danię, gdzie do władzy doszli przeciwnicy polityki imigracyjnej, narzucanej przez UE.

 

 

Źródła:

http://uk.reuters.com/article/2015/08/20/uk-sweden-politics-poll-idUKKCN0QP0Q120150820

http://swedishsurveyor.com/2015/06/27/somali-brutally-raped-12-year-old-girl-sentenced-to-180-hours-of-community-service/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Nabuchodonozor

John Moll dlaczego nie

John Moll dlaczego nie podajesz źródła polskiego tzn. portalu "Nie dla islamizacji Europy" każdy twój artykuł o ścierwie pojawia się dzień,dwa dni po tym jak oni zamieszczają informację, którą ty powielasz. 
Taka mała moja prośba.
Z uszanowaniem dla Ciebie za wkład przeciw islamizacji Nabuchodonozor, brawo tak trzymaj.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika John Moll

Powiem szczerze że pisanie to

Powiem szczerze że pisanie to moja praca, ale również i pasja. Na ZnZ napisałem jak dotąd ponad 1300 artykułów (plus kolejne około 1300 na innych portalach) i staram się być coraz lepszy w tym co robię. Jeśli komuś się podoba moja praca - dziękuję za dobre słowa, ale krytyka motywuje mnie do zmian na lepsze.

 

Staram się ciągle rozwijać, więcej analizować i lepiej przewidywać dalsze wydarzenia. Staram się być obiektywny ale czasami prezentuję też swoją opinię. Nie zawsze to wychodzi na dobre. Przykładowo sam fakt że praktycznie nic nie piszę na temat Rosji powoduje, że jestem wyzywany od ruskich agentów. Śmiech na sali.

 

Pozdrawiam serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Portret użytkownika Zenek :)

Kiedyś, na ekranach TV, był

Kiedyś, na ekranach TV, był taki film MECHANICZNA POMARAŃCZA, brutalny film o WYZWOLONEJ SEKSUALNIE MŁODZIERZY w jaką zamierzano SYSTEMOWO zmienić pacyfistyczne "Dzieci Kwiaty".

Teraz "MECHANICZNĄ POMARAŃCZĘ", za sprawą żydonazizmu i importowanego przez niego do Europy kozojebczego ekstrementu będącego ich braćmi w judaistycznej wierze, Europejczycy mają na ulicach czy we własnych salonach. To część polityki ZASTRASZANIA PRZED OPOREM przed przyszłymi targami BIAŁYCH (seksualnych) NIEWOLNIC dla pederastów i pedofili z mekki, medyny czy jerozolimy czy na ŻYWĄ OFIARĘ dla antychrysta wychwalanego pod niebiosa w żydowskich bluźnicach jakiego w bibli zwano AMMON (chyda amonitów) a robiącego po "lustrzanych" bluźnicach jako jezusik, syn biblijnej Pierwszej Bestii - maryjki.

Tak więc katolicy... WESELCIE SIĘ ZE SWOJEJ WŁASNEJ WIARY WRACAJĄCEJ DO SWOICH "biblijnych" KORZENI..... bo tym jest wasz SATANIZM jaki wyznajecie bez OBŁUDNEJ FARYZEUSZOWSKIEJ MASECZKI.... Przynajmniej przez niecałe 3.5 roku aż was wraz z waszymi starszymi braćmi w bluźnierstwie i nierządzie NIE SPŁUCZE POTOP. A spłucze jak się NIE NAWRÓCICIE a co zostało wam OBIECANE. ;p

Strony

Skomentuj