Islamizacja Szwecji - czy nadchodzi czas na zmiany?

Kategorie: 

Źródło: Internet
W Szwecji miał niedawno miejsce kolejny proces sądowy, który zakończył się korzystnie dla przestępcy. W tym przypadku mowa jest o 18-letnim muzułmaninie z Somalii który brutalnie zgwałcił nastoletnią mieszkankę Szwecji i został potraktowany z wyjątkową łagodnością.

 

Wydarzenie miało miejsce w zeszłym roku. Nastolatka została nie tylko zgwałcona, ale również ciężko pobita. Muzułmanim wykrzykiwał także rasistowskie słowa na temat białych ludzi. Policja zatrzymała go a proces sądowy odbył się dopiero w czerwcu tego roku. Organ wymiaru sprawiedliwości wziął jednak pod uwagę to, że Somalijczyk "miał problemy ze spaniem, był lękliwy" a w momencie popełnienia przestępstwa miał 17 lat. 

 

Muzułmanim nie otrzymał kary więzienia - zamiast tego przydzielono mu 180 godzin prac społecznych, co oznacza, że przestępca wciąż będzie na wolności. Dla porównania, polskie prawo przewiduje karę do 12 lat więzienia w przypadku gwałtu.

 

Wydarzenia tego typu wciąż szokują, nawet jeśli mają miejsce w tak zislamizowanym kraju jakim jest Szwecja. Najnowsze sondaże wskazują jednak, że sytuacja może się zmienić. Antyimigrancka partia Szwedzcy Demokraci, określana przez tamtejsze media jako skrajna prawica, otrzymała rekordowo wysokie poparcie w wysokości 25%. Pozostałe ugrupowania, centrolewicowa Partia Socjaldemokratyczna oraz centroprawicowa Partia Umiarkowana mają odpowiednio 23% i 21% głosów poparcia.

 

Kolejne wybory w Szwecji mają odbyć się w 2018 roku. Masowy napływ imigrantów oraz drastycznie rosnąca fala morderstw i gwałtów powodują coraz większe niezadowolenie społeczne. Za kilka lat Szwecja może przekształcić się w obecną Danię, gdzie do władzy doszli przeciwnicy polityki imigracyjnej, narzucanej przez UE.

 

 

Źródła:

http://uk.reuters.com/article/2015/08/20/uk-sweden-politics-poll-idUKKCN0QP0Q120150820

http://swedishsurveyor.com/2015/06/27/somali-brutally-raped-12-year-old-girl-sentenced-to-180-hours-of-community-service/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Szwecja  jako  pierwsza  z

Szwecja  jako  pierwsza  z  państw  europejskich  rozpoczęła  proces  niszczenia  własnego  Narodu  już  dawno  temu, a  robi  to  pod  wpływem  arystokracji, która  umy sliła  sobie, że  wymiesza  Narody aby łatwiej  było  im  rzadzic  i  aby  łłatwiej  wywoływac  konflikty  między  poszczególnymi  nacjami, a  ma  to  zmierzać  do  depopulacji  zarządzonej  juz  dawno  temu  przez  arystoiklratyczne elity  i  elity  finansowe  aby  mogli  oni  wuejśc  w  posiadanie  wszystkiego  co  na  świecie .'
Myslę, że taki  scenraiusz  jest  nierealny, bo  są  siły  , które  do  tego  nie  dopuszczą, a  które  sa  coraz  bardziej  widoczne,.

Portret użytkownika niewysamowite

Na pewno go prowokowała mała

Na pewno go prowokowała mała ladacznica, niech przyjadą do nas, chociaż godnie będą żyć nie to co Polak i Polska Rodzina. A im bardziej brutalny gwałt tym w lepszym świetle jest wtedy gwałciciel przedstawiany przez "wymiar sp[rawiedliwości xD"

Portret użytkownika John Moll

niewysamowite napisał: Na

niewysamowite wrote:

Na pewno go prowokowała mała ladacznica

Przeczytaj co piszą w źródle:

Ida (pseudonym) claims she went home to Mohamud because he had promised to give back intimate pictures that he had of her.
 
The injured party is only 12 years old. She has recounted the incident but did so with a child’s language. Although her story isn’t that extensive it contains some unique details, such as Guled Mohamud several times having stated that “black cock is expensive”
Ida’s mother attested that when she saw her daughter later that day she looked as though she had been beaten up and bled profusely from her lower abdomen.
 
The court concluded that it is beyond reasonable doubt that he raped the girl vaginally, showered her face / head with blows and held a hand in front of her mouth.

 

Portret użytkownika dąb

Czytałem gdzieś , że od 1975

Czytałem gdzieś , że od 1975 roku w Szwecji gdy wprowadzili multikulti wzrosła liczba ciężkich przestępstw o 300% a gwałtów  aż o 1400% . To nic dziwnego , że stało się to dla nich takie powszechne . Do tego przy rozwiązłości seksualnej wpajanej od przedszkola gwałt może być już traktowany jak splunięcie , ale za pobicie to można ukarać 180 godzinami pracy. Zresztą ja się nie dziwię , że to jest bardzo dokuczliwa kara kazać murzynowi pracować . 

Portret użytkownika inzynier magister

W szwecji mamy islamizację a

W szwecji mamy islamizację a w Polsce masonizację !!!
"Warszawa, ulica Wiejska, sala plenarna Sejmu RP. Głęboka noc z czwartku na piątek 18 grudnia 2014 r. Naród spokojnie śpi nie przeczuwając, że właśnie szykuje się największy zamach w dziejach III RP. W wielkiej tajemnicy, pod osłoną nocy, w trakcie przedświątecznego ferworu Sejm chce po cichu przegłosować zmianę w Konstytucji RP umożliwiającą sprzedaż polskich Lasów. To prawie trzydzieści procent terytorium Polski!
Na szczęście do zmian w konstytucji potrzebna jest większość ⅔ głosów posłów. Dzięki temu okryty tajemnicą plan nie powiódł się. Ale projekt nie przeszedł tylko pięcioma głosami! A było bardzo blisko. Aż za blisko.
Rządzący kombinują przy prywatyzacji Lasów już od 2008 roku. To już sześć lat. Ryzyko, że w końcu się im uda, jest bardzo duże. Przecież chodzi o ogromne pieniądze. Wielki skarb narodowy, unikat w całej Europie."
http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

Głosuj za
2

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj