W Polsce rozszerzono przymusowe szczepienia - dodano Pneumokoki i bardzo drogą oraz kontrowersyjną HPV

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Gdy zaczyna się mówić o In Vitro i innych bzdetach nieuchronnie oznacza to, że w tle przechodzą różne obrzydliwe interesiki. Okazało się, że przy okazji rząd pośpiesznie "sprywatyzował" spółki strategiczne PKP Energetyka i Telekomunikacja Kolejowa, oraz przeforsowano rozszerzenie kalendarza obowiązkowych szczepień o szczepienie na pneumokoki oraz HPV. Obie szczepionki wzbudzają wielkie kontrowersje na zachodzie, gdzie są wskazywane jako groźne dla życia.

 

Podczas gdy Polacy są przeważnie na wakacjach nasza władza uraczyła na zwiększeniem ilości obowiązkowych szczepień. Komisja Zdrowia przy polskim parlamencie głosowała za rozszerzeniem obowiązku szczepień o szczepienia przeciwko Pneumokokom i wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV). To z pewnością dobra wiadomość dla producentów tych preparatów, bo zbyt na nie będą mieli zapewniony.

 

Rodzice w Polsce są coraz bardziej świadomi i tak jak w 2013 roku odmawiało szczepień najwyżej 3 tysiące rodzin rocznie tak w 2014 to już 15% całej populacji rodzin z dziećmi przeznaczonymi do szczepienia. Coraz więcej rodziców dowiaduje się o tym, że Niepożądane Odczyny Poszczepienne, tak zwane NOP-y rzeczywiście występują i mogą dotknąć ich dziecko.

 

W Polsce często ignoruje się negatywne reakcje dzieci po szczepieniach i spycha się je do kategorii przypadków medycznych niezwiązanego ze szczepieniem. Niekiedy odpowiedź neurologiczna organizmu na wprowadzone metale ciężkie, obce DNA i inne chemikalia jak fomaldehydy, następuje po dłuższym okresie od wprowadzenia niż po kilku dniach. Obecnie żaden lekarz nie wiązałby szczepienia z chorobą neurologiczną, jeśli wystąpiłaby po kilku miesiącach.

 

W większości państw europejskich szczepienia są zalecane, ale dobrowolne. Jednak polskie władze chcą na siłę wprowadzić kolejne obowiązkowe szczepienia do kalendarza. Inne państwa zalecają, ale nie zmuszają. Na tle reszty Europy jawimy się w tym zakresie jak kraj totalitarny, który zmusza swoich obywateli do wstrzykiwania im środków niewiadomego pochodzenia wbrew ich woli pod presją i sankcją pieniężną

 

Prowadząc ten proceder państwo zachowuje się jak zbrojne ramię koncernów farmaceutycznych, mafia, która próbuje siłą pod groźbą haraczu doprowadzić do ugięcia się rodziców i zmuszenia ich do zaszczepienia swojego dziecka bez względu na ryzyko powikłań. Aby to było łatwiejsze w mediach głównego nurtu rozpętano wielką kampanię ostracyzmu społecznego wobec rodziców świadomych, którzy obawiają się o życie swoich dzieci, wykonując w ten sposób nota bene jeden z podstawowych obowiązków rodzicielskich.

 

Szczepionka na Pneumokoki ma złą prasę w Japonii i w USA. Już w 2011 roku było 59 000 raportów o reakcjach ubocznych po szczepionce na pneumokoki zarejestrowanych w samym USA z czego 30 094 przypadków wymagało hospitalizacji a 2169 zakończyło się śmiercią dzieci. 95% tych zgonów wydarzyła się do trzeciego roku życia dziecka. Teraz to dobrodziejstwo będzie finansowane z naszych podatków, a niewolnicy z tego kraju, będą musieli zaprowadzić własność rządu, czyli dziecko niewolnika i zaszczepić je tak jak dobry pan robi z cielakami, które bynajmniej nie należą do krowy.

 

Osobną sprawą jest szczepionka HPV, która jest dość droga i Polska płacąc za szczepienie z pieniędzy podatnika będzie pierwszym krajem na świecie z takim rozwiązaniem. Problem polega na tym, że już kilka lat temu francuscy lekarze stwierdzili, że zawarty w szczepionce adiuwant aluminium, który jest neurotoksyną, może bardzo niekorzystnie wpływać na rozwój młodych dziewcząt. Wygląda na to, że to co wzbudza kontrowersje w społeczeństwie zachodnim w naszej skolonizowanej Polsce nikogo nie frasuje i zaordynowano właśnie masowe wstrzykiwanie tego czegoś w nastoletnie Polki. Rzekomo dla ich dobra.

 

 

 

Warto podpisać się pod petycją : http://zmienmy.to/petycja/wiecej-przymusowych-szczepien-skoro-jest-ryzyko-musi-byc-wybor/

 

Zobacz również:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/francuscy-lekarze-apeluja-o-wstrzymanie-szczepien-przeciw-hpv

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ponad-2000-zaszczepionych-dzieci-zmarlo

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Marcio i nie anonim

HPV kontrowersyjna?!

HPV kontrowersyjna?! Zacznijcie i wy prawdę pisać i nazywać rzczy po imieniu a pierdzielenie o kontrowersji między bajki sobie wsadźcie. Szkodliwa jest w ch.. niebezpieczna! a ci co ją dopuścili do obrotu są zbrodniarzami na narodzie Polskim.

Portret użytkownika Pyro:)

Sława!!! za wpisy świadomym

Sława!!! za wpisy świadomym ludziom i Chwała naszym przodkom !!!- Wstawać z kolan Słowianie :)dość ciemnogrodu!!! Uwaga na pełenie 14stego grudnia !!! pasożyty coś kombinują...

Koniec mafii rządowej i farmacji jest bliski:) Partie też padną i będą błagać nas aby na banicje nie poszli ,posły osły-senator:)Nie będzie współpracować jakiś ,to niech sprawdzą co się robi z pasożytami!i zdrajcami Narodu czyli suwerena władzy:)

 

Kraków !!!

 

 

Portret użytkownika Ja

Art. 39. Konstytucji RP –

Art. 39. Konstytucji RP – Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

P.S. Niestety w neokolonialnym kraju konstytucja nic nie znaczy, liczy się interes Korporacji..

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika anulka

O kilku sprawach : Wypunktuję

O kilku sprawach : Wypunktuję je żeby było w miarę zrozumiale.
- szczepionka hpv jako obowiązkowa (u nas przymusowa) jest bezzasadna nie możemy tu mówić o epidemii itp, a to że wymyślili sobie taką nie daje prawa Państwu żeby szprycowac tym nasze dzieci (ot moda z e stanów)
-jak można karać rodziców finansowo (5 tyś zł od rodzica!)pozbawiając dzieci i rodziny środków do życia, zabierając spokój tylko w imie "wyższego" dobra jakim są szczepionki?!
-jakim prawem pracownicy MOPS mogą nachodzić w domach rodziców nieszczepiących?
-jeśli Państwo tak dba o "nasze szyjki" to dlaczego cytologia zalecana raz do roku jest refundowana tylko raz na trzy lata??
-z danych statystycznych wynika, że ponad 90% naszych dzieci ma próchnicę! Wiadomo, że chore zęby mają wpływ na zdrowie całego organizmu np choroby serca itd. Dlaczego więc nie przeznaczyć tych pieniędz (z hpv) na leczenie ząbków naszych pociech?
Jeśli dziś nic nie zrobimy w sprawie HPV i pneumo to przyszłość nasza i naszych dzieci będzie bardzo trudna!Jestem za prawem do świadomego wyboru! Ręce precz od naszych dzieci!

Strony

Skomentuj