W Polsce rozszerzono przymusowe szczepienia - dodano Pneumokoki i bardzo drogą oraz kontrowersyjną HPV

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Gdy zaczyna się mówić o In Vitro i innych bzdetach nieuchronnie oznacza to, że w tle przechodzą różne obrzydliwe interesiki. Okazało się, że przy okazji rząd pośpiesznie "sprywatyzował" spółki strategiczne PKP Energetyka i Telekomunikacja Kolejowa, oraz przeforsowano rozszerzenie kalendarza obowiązkowych szczepień o szczepienie na pneumokoki oraz HPV. Obie szczepionki wzbudzają wielkie kontrowersje na zachodzie, gdzie są wskazywane jako groźne dla życia.

 

Podczas gdy Polacy są przeważnie na wakacjach nasza władza uraczyła na zwiększeniem ilości obowiązkowych szczepień. Komisja Zdrowia przy polskim parlamencie głosowała za rozszerzeniem obowiązku szczepień o szczepienia przeciwko Pneumokokom i wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV). To z pewnością dobra wiadomość dla producentów tych preparatów, bo zbyt na nie będą mieli zapewniony.

 

Rodzice w Polsce są coraz bardziej świadomi i tak jak w 2013 roku odmawiało szczepień najwyżej 3 tysiące rodzin rocznie tak w 2014 to już 15% całej populacji rodzin z dziećmi przeznaczonymi do szczepienia. Coraz więcej rodziców dowiaduje się o tym, że Niepożądane Odczyny Poszczepienne, tak zwane NOP-y rzeczywiście występują i mogą dotknąć ich dziecko.

 

W Polsce często ignoruje się negatywne reakcje dzieci po szczepieniach i spycha się je do kategorii przypadków medycznych niezwiązanego ze szczepieniem. Niekiedy odpowiedź neurologiczna organizmu na wprowadzone metale ciężkie, obce DNA i inne chemikalia jak fomaldehydy, następuje po dłuższym okresie od wprowadzenia niż po kilku dniach. Obecnie żaden lekarz nie wiązałby szczepienia z chorobą neurologiczną, jeśli wystąpiłaby po kilku miesiącach.

 

W większości państw europejskich szczepienia są zalecane, ale dobrowolne. Jednak polskie władze chcą na siłę wprowadzić kolejne obowiązkowe szczepienia do kalendarza. Inne państwa zalecają, ale nie zmuszają. Na tle reszty Europy jawimy się w tym zakresie jak kraj totalitarny, który zmusza swoich obywateli do wstrzykiwania im środków niewiadomego pochodzenia wbrew ich woli pod presją i sankcją pieniężną

 

Prowadząc ten proceder państwo zachowuje się jak zbrojne ramię koncernów farmaceutycznych, mafia, która próbuje siłą pod groźbą haraczu doprowadzić do ugięcia się rodziców i zmuszenia ich do zaszczepienia swojego dziecka bez względu na ryzyko powikłań. Aby to było łatwiejsze w mediach głównego nurtu rozpętano wielką kampanię ostracyzmu społecznego wobec rodziców świadomych, którzy obawiają się o życie swoich dzieci, wykonując w ten sposób nota bene jeden z podstawowych obowiązków rodzicielskich.

 

Szczepionka na Pneumokoki ma złą prasę w Japonii i w USA. Już w 2011 roku było 59 000 raportów o reakcjach ubocznych po szczepionce na pneumokoki zarejestrowanych w samym USA z czego 30 094 przypadków wymagało hospitalizacji a 2169 zakończyło się śmiercią dzieci. 95% tych zgonów wydarzyła się do trzeciego roku życia dziecka. Teraz to dobrodziejstwo będzie finansowane z naszych podatków, a niewolnicy z tego kraju, będą musieli zaprowadzić własność rządu, czyli dziecko niewolnika i zaszczepić je tak jak dobry pan robi z cielakami, które bynajmniej nie należą do krowy.

 

Osobną sprawą jest szczepionka HPV, która jest dość droga i Polska płacąc za szczepienie z pieniędzy podatnika będzie pierwszym krajem na świecie z takim rozwiązaniem. Problem polega na tym, że już kilka lat temu francuscy lekarze stwierdzili, że zawarty w szczepionce adiuwant aluminium, który jest neurotoksyną, może bardzo niekorzystnie wpływać na rozwój młodych dziewcząt. Wygląda na to, że to co wzbudza kontrowersje w społeczeństwie zachodnim w naszej skolonizowanej Polsce nikogo nie frasuje i zaordynowano właśnie masowe wstrzykiwanie tego czegoś w nastoletnie Polki. Rzekomo dla ich dobra.

 

 

 

Warto podpisać się pod petycją : http://zmienmy.to/petycja/wiecej-przymusowych-szczepien-skoro-jest-ryzyko-musi-byc-wybor/

 

Zobacz również:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/francuscy-lekarze-apeluja-o-wstrzymanie-szczepien-przeciw-hpv

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ponad-2000-zaszczepionych-dzieci-zmarlo

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika niezarejestrowany

Wiem że to zabrzmi głupio ale

Wiem że to zabrzmi głupio ale uwierzcie mi na słowo każdy Polak mały duży niewolnik i wolny. Niestety już od urodzenia ma w sobie czip w prawej ręce a w mózgu uszach i nosie te osoby które poddały się jakim kolwiek zabiegom szpitalnym od 1970 roku przez rzad USA a jak by oni tego nie zrobili to Ruscy by to zrobili!
I teraz taka sprawa oni u nas o tym w rzadzie wiedzą niestety robią co im karzą jeśli tego nie zrobią to pozabijają rodziny!
A na tym portalu są trolle co podsysają by my Polacy byśmy się kłócili kogo racja jest najmojsza.
A za tym stoi jedna osoba szatan i ludzie jemu poddani!
Ludzie mordują dlatego bo są sterowani kto ma jeszcze silną wole to walczy ze złem ale nie chodzi tu dosłownie tylko dużo dzieje się w naszych głowach i od nas zależy jak to będzie dalej rozegrane czy będziemy pod nazistowskim czy komunistycznym butem!
Bóg istnieje! My jesteśmy jego świątynią nasze serca, umysł i duch i do tego dochodzi silna wola!
Ja nikogo nie namawiam do ręko czynu! Istnieje jeden sposób by ich załatwić bez rozlewu krwi tylko większość się na to nie zgodzi bo jesteśmy podzieleni jak tort urodzinowy.
Żal mi będzie przyszłych pokoleń aż mi czasem się łezka w oku zakręci:-(
Taka to jest prawda sterowany niewolnik nie brzmi dumnie...wolny Polak to marzenie które mam nadzieje się w końcu spełni!
Pozdrawiam wszystkich miejcię wiarę i siłe nie ważne jaka ona nie była!

Portret użytkownika Karen

ta qurwa męska, która

ta qurwa męska, która prowadzi to spotkanie powinna być natychmist wyeliminowana w polskim społeczeństwie jako niebezpieczny dla Polaków zdrajca! Ciekwae jaki czek przyjął od tychże zbrodniczych koncernów!

Portret użytkownika Ala z Krakowa

Kiedy mieszkalam w Holandii

Kiedy mieszkalam w Holandii (jakies 12-13 lat temu) kilkoro dzieci zmarlo na Pneumokoki. W zwiazku z tym ogloszono i zorganizowano masowe szczepienie dla dzieci. Oczekiwalam wtedy na papiery i nie powinno mnie byc w tym kraju i nie mialam ubezpieczenia. Jednak zaszczepiono mi dziecko za co bylam bardzo wdzieczna. Kiedy wybucha epidemia to ludzie sobie przypominaja dlaczego nalezy szczepic. I nikogo wtedy nie trzeba namawiac czy zmuszac.

Portret użytkownika Medium

Toż na pneumokoki są

Toż na pneumokoki są antybiotyki!
Sama niedawno przeszłam coś, co na EKG wyglądało na zawał. Gorączka i ból podmostkowy. Badanie dodatkowe wykluczyło i zawał i zapalenie mięśnia sercowego. Zostaje zapalenie wsierdzia. 
Po antybiotyku przeszło szybciej od zapalenia oskrzeli, przy czym normalnie wychodziłam z psami.
 
 

Portret użytkownika nałukowiec

No nie, co za poj...any

No nie, co za poj...any świat! Możeta se mówić co chceta, ale ja już teraz wiem (bo mi moje słoneczko wytłumaczyła i w Piśmie pokazała) że to wszyćko przez tego po.....lonego potwora, psychopatę (co mu jeszcze do tego, nadal wielu zasrańców służy) mordercę ludzkości i zwyrodnialca, co dawno już w Edenie powinien zdechnąć, i podobno niedługo już wreszcie zdechnie ze swoimi demonami!
A na razie przez niego, ino będzie źle i coraz gorzej!
No to myślę, że niech już Mocny i nader Wielki i Wspaniały nagle wyruszy, ze swoimi wiernymi Aniołami i rózgą żelazną wszyćkie kozły roztrzaska, a baranom niech wtedy wytłumaczy, że wasze dziecioki, są ino Wasze!
Bo w Piśmie napisane jest, że to Wasz dar od Boga a brzemienna błogosławiona jest, a Wy przecież chceta i powinniśta, pociechy porządnie wychować i w zdrowotności, żeby one bardzo mądre były i wtedy żadnych ludziów, przenigdy nie krzywdziły i na łeb wam samym na starość nie nasrały!
A jak te wszyćkie mądrale, lekarze i te cwaniaki z koncernów powiadają, że szczepienia są dobre i siłą chcą przerażone matki zmuszać i karać, to niech każdy taki jeden swoją głową ręczy i na topór kładzie, i niech wtedy nawet te imigranty z ISILu śmiało tną, i niech jeszcze gwarancje na piśmie dają, że Wasz dzieciok od tego ciężko chory nigdy nie będzie! Bo dziecioki ino zdrowe mają od tego być, a jak ciężko które zachoruje i rośliną będzie, to oko za oko a ząb za ząb, a pejsate już najlepiej wiedzą że ino tak wtedy, bo jak wół napisane jest!

Strony

Skomentuj