Ustawa o uzgodnieniu płci uchwalona w polskim sejmie - płeć jako rzecz umowna ?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Po szopce z in vitro zostaliśmy uraczeni jakże potrzebną i oczekiwaną ustawą dzięki której z dowolnej dziewczyny będzie można zrobić chłopaka i odwrotnie. Przegłosowane w tym tygodniu prawo to ustawa o uzgodnieniu płci. Zawiera ona wytyczne postępowania w takich przypadkach.

 

Według nowego prawa wniosek o uzgodnienie płci będzie mogła złożyć osoba, która ma pełną zdolność do czynności prawnych i nie pozostaje w związku małżeńskim. Dołącza się do niego orzeczenia wydane przez dwóch lekarzy ze specjalizacją w psychiatrii lub seksuologii stwierdzające występowanie odmiennej tożsamości płciowej, od tej z urodzenia. Sprawy dotyczące uzgodnienia płci mają być rozpatrywane w trybie sądowym nieprocesowym.

 

Wszystkie sprawy mają być rozpatrywane przez sąd w Łodzi. Jest ich kilkadziesiąt rocznie i celem było to, aby jeden ośrodek sądowy specjalizował się w tej tematyce. Decyzję sąd będzie podejmował na podstawie orzeczeń lekarskich. Można tylko podejrzewać jak wielkie może być pole do ewentualnych nadużyć.

Istnieje na przykład ryzyko, że będzie to tylko pierwszy krok w kierunku legalizacji wynaturzeń w stylu tego na co pozwala się w stanie Kalifornia. Tam dwie lesbijki, które adoptowały chłopca zwracają się do niego żeńskim imieniem Tammy i szprycują go farmaceutykami, które opóźnią dojrzewanie 11 latka. Celem szalonych kobiet jest chirurgiczne zmienienie chłopca w dziewczynkę, innymi słowy chcą uzgodnienia płci, bo ich zdaniem to nie chłopiec a dziewczyna.

Chyba każdy normalny człowiek słysząc taką historię czuje zgrozę. Czas pokaże czy jest to ustawa dla hipotetycznych kilkudziesięciu dziwaków jacy pojawiają się rocznie w każdym społeczeństwie czy też stanie się to nową lewacką zabawą z płcią, co niestety wpisuje się w tak zwany "gender", którego coraz bardziej absurdalne formy emanują w naszym kierunku z ustawodawstwa tych dziwnych ludzi zwanych politykami, których oderwanie od rzeczywistości sięga już poziomu trudnego do opisania.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika gość 111

banda idiotów przegłosuje co

banda idiotów przegłosuje co zechce a 38 milionowy naród siedzi w domu i nie ruszy dupy żeby zaprotestować przeciwko czemukolwiek! to moze niech od razu zagłosują za: oddaniem terytorium kraju w obce ręce, likwidacji emerytur. czemu nie? naród się nie sprzeciwi. niech sejm sobie przyzna emerytury przysługujące posłowi już po jednej kadencji, najlepiej niech to będzie 15 tysicy na rękę. czemu nie? polski naród nic nie powie.

Portret użytkownika Surun

Pospolite Ruszenie

Pospolite Ruszenie Polaków
obecna sytuacja Państwa Polskiego wymaga radykalnej przebudowy. Dzisiaj żyjemy w  surrealistycznej (nie)rzeczywistości.
W dużych miastach widzimy szklane i aluminiowe gmachy, na ulicach luksusowe auta, w telewizji uśmiechnięte i zadowolone twarze prezenterów i polityków.
Ale za tą fasadą kryje się inna, prawdziwa Polska, Polska powiatowa, Polska drugiej kategorii; bezrobocie, śmieciowe umowy, w wyniku których rośnie armia przyszłych emerytów bez emerytur, armia przyszłych lokatorów mieszkania pod mostami i w kanałach, już teraz rosnąca liczba samobójstw z powodów ekonomicznych. Ci, którzy chcą tego uniknąć, głównie młodzi ludzie wyjeżdżają „za chlebem”, bezpowrotnie zubożając Polskę o najzdrowszą, produkcyjną tkankę społeczną. Dodajmy do tego koszmarny, ponad bilionowy dług publiczny, który ciągle w zastraszającym tempie rośnie, vide tzw. zegar Balcerowicza, który powinien nazywać się „Długiem Balcerowicza”.
 Można do tego dodać niedokończone a już psujące się autostrady, „sypiący się”, a wybudowany na mistrzostwa Euro w 2012 roku Dworzec Wschodni w Warszawie i tysiące innych przykładów patologii a także zlikwidowanych zakładów pracy i całych gałęzi przemysłu. Polska staje się jedynie wyrobnikiem i rezerwuarem siły roboczej dla obcego  kapitału, który już przejął za bezcen  prawie w całości najlepsze „srebra rodowe” Polski w postaci naszej własnej produkcji i własnego przemysłu, z którego jeszcze do lat 80. ubiegłego wieku byliśmy dumni i samowystarczalni. Dzisiaj tego już nie ma i tak wygląda dzisiaj prawdziwa Polska.
Czy można się z tego otrząsnąć?
Można. Niech za przykłady posłużą takie kraje jak Islandia i Węgry! W internecie można dojrzeć wielkie wrzenie zaniepokojonych tą sytuacją Polaków. Tworzą się różne ruchy, które chcą zatrzymać ten proces i odwrócić te zabójcze dla Polski tendencje. Które z tych ruchów są autentyczne, trudno na pierwszy rzut oka stwierdzić? Ja natrafiłem na ruch o nazwie Komitet Wyborczy Wyborców „Pospolite Ruszenie Polaków” .
Adres: www.komitetwyborczywyborcow.pl
Angażuję się w ten Ruch, bo przecież coś trzeba robić. Na jesieni odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Nie wiem, czy uda się do tego czasu dotrzeć do znacznej liczby świadomych obecnej sytuacji Polaków?
Jednak nie możemy tracić wiary.
Róbmy coś bo nic nie robiąc na pewno Polacy utracą swój kraj i staną się jedynie mniejszościową nacją pośród obcych przybyszów, bo młodzi wyjeżdżają a dla Polaków chcących wrócić do swojej Ojczyzny Polaków ze Wschodu piętrzone są trudności.
Osoby zatroskane losem naszej Ojczyzny, do których dotrze ten list proszę o zbieranie podpisów, wspierających zgłoszenie Komitetu Wyborczego Wyborców „Pospolite Ruszenie Polaków” i odsyłanie tych list na adres podany w załączonej także Deklaracji przystąpienia do budowy Nowej Epoki Dobrobytu Materialnego i Duchowości.
Bogusław Homicki
 wiecej na: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pospolite-ruszenie-polakow-2015-07

Portret użytkownika Obserwator 2

Widać poziom wiedzy "naszego

Widać poziom wiedzy "naszego kochanego rządu i większości posłów". Choć z drugiej strony trudno się dziwić, gdy w rządzie naszego kraju są historycy, jest pediatra, jest katechetka itp. Wystarczyłoby sięgnąć do pierwszego lepszego podręcznika z genetyki i trochę poczytać, zamiast klakować Brukseli i uchwalać farmazony. Jest tam wyraźnie napisane, że choćby wyciąć tu i tam i dołożyć tu i tam, a potem całą resztę życia faszerować się jakimiś paskudztwami, to i tak kodu genetycznego się nie zmieni. Facet może zacząć nosić torebki, mieć jakieś zaczątki biustu i wyglądać jak kobieta, ale będzie miał kod genetyczny mężczyzny. Jak ktoś za 100 lat będzie badał szczątki takiej osoby to żaden naukowiec nie powie wtedy, że badał szczątki kobiety tylko jednoznacznie stwierdzi, że "badania zostały przeprowadzone na szczątkach mężczyzny". Można mieć swoje fanaberie, ale genetyki po prostu nie da się oszukać i uzależnianie płci od własnego "widzi mi się" niezbyt dobrze świadczy o jakości posiadanej wiedzy, a postępowania lekarzy podejmujących się ingerencji zewnętrznej w płeć nie ma co komentować, bo szkoda na to miejsca w necie. 

Portret użytkownika Rocky

pamietacie 5 element-film z

pamietacie 5 element-film z b.willisem? taki yebany freak show bedziemy mieli za pare lat. jezeli pozwolimy tym debilom na gorze robic takie chocki klocki. to jest atak na rodzine, ostatnia komorke gdzie ludzie sa sobie zyczliwi ( z wyjatkami oczywiscie)
myslicie ze PIS teraz to zmieni? te szmaty graja do jednej bramki z PO i calym tym cyrkiem. jedyna rzecz jaka sie zmieni to wiecej prania bani kosciolem, nastepnym chorym programem. na dokladke tej chorej genderologi bedzie dolozone poczucie winy, wizja piekla i Boga, siedzacego an chmurce szykujacego nam armagedon.
 
yebany cyrk, rzygac sie chce

Portret użytkownika prawdaoj

a może te pedalstwo,

a może te pedalstwo, dziwactwo niech leci gdzieś w piz*u na Marsa, bo mnie to już na maxa zapienia te gendery i inne świństwa, niech wynoszą sie z tej planety jak się nie podoba, bo tu trzeba sie dostosować. Na marcie jest fajnie, a potem podeślemy im jakąś rakiete z atomem na rozgrzanie atmosfery i po sprawie.

Strony

Skomentuj