Z tajnych dokumentów wynika, że Saudowie mogą podburzyć irańskie społeczeństwo przeciwko władzy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Iran jako bliskowschodni kraj, który jest wspierany przez Rosję, jest po prostu niewygodny dla państw Zachodnich. Prędzej czy później ktoś zechce obalić irańską władzę i umieści tam marionetki, tak jak miało to miejsce podczas zamachu stanu w 1953 roku, do czego oficjalnie przyznała się amerykańska agencja CIA. Lecz tym razem niepokoje społeczne mogą zostać sprowokowane przez Arabię Saudyjską.

 

W zeszłym miesiącu tzw. Jemeńska Cyberarmia przypuściła cyberatak na komputery rządowe w Arabii Saudyjskiej. Udało się jej włamać do saudyjskiego Ministerstwa Obrony, Spraw Zagranicznych i Wewnętrznych oraz wykraść ogromną ilość tajnych dokumentów. Według WikiLeaks, jest ich ponad pół miliona a umieszczone w nich informacje są stopniowo publikowane w sieci.

 

Według jednego z dokumentów, saudyjska ambasada w Teheranie napisała list do państwa Saudów aby sprowokować w Iranie niepokoje społeczne, inwestując grube pieniądze w media i portale społecznościowe. Poprzez nagłaśnianie problemów w irańskim systemie politycznym udałoby się doprowadzić do zamieszek oraz zmian politycznych w kraju.

 

Podburzanie społeczeństwa przeciwko władzy jest dobrze znaną metodą, jaką stosowały Stany Zjednoczone na Kubie i wygląda na to, że podobna operacja stosowana jest w Wenezueli gdzie część społeczeństwa stoi po stronie opozycji. Wszyscy wiemy jak wielki wpływ na człowieka mają media. USA opanowały tę technikę na poziomie mistrzowskim a to pozwoliło im dokonać zamachu stanu między innymi na Ukrainie.

 

 

Na podstawie: http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13940330001444

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika achiles

Rosja ostrzega Polskę:

Rosja ostrzega Polskę: możecie być celem dla naszych rakiet

Moskwa ostrzega Polskę i Rumunię. Jak zapowiada zastępca sekretarza Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Jewgienij Łukjanow, oba kraje mogą stać się celami dla rosyjskich rakiet. Urzędnik wyjaśnia, że chodzi o sytuację, gdy Warszawa i Bukareszt rozmieszczą na swoich terytoriach elementy amerykańskiej tarczy antyrakietowej.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-ostrzega-polske-mozecie-byc-celem-dla-naszych-rakiet/w41zcv
Minął zaledwie jeden dzień od wczoraj kiedy to MINISTER PRZENIESIONY W AKCJI WISŁA, zapowiedział, że cieszymy się, że będzie u nas CIĘŻKI SPRZĘT SZATAŃSKI BOJOWY I TARCZĘ ANTYRAKIETOWĄ, a dziś mamy już taką odpowiedź. Cieszycie się Polacy z tego stanu rzeczy, bo ja wiem, że to będzie KONIEC, DLA NASZEGO KRAJU I SIĘ NIE CIESZĘ, tak jak szatany, które nam ten los gotują. 

 

Portret użytkownika achiles

WikiLeaks: USA podsłuchiwały

WikiLeaks: USA podsłuchiwały prezydentów Francji

Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) podsłuchiwała trzech ostatnich prezydentów Francji - poinformował wczoraj wieczorem demaskatorski portal WikiLeaks, powołując się na tajne raporty wywiadowcze i dokumenty techniczne. Z powodu przecieków Francois Hollande zwołał na dziś spotkanie Rady Obrony.
Ciekawe, czy EUROPEJSCY PAJACE RZĄDZĄCY, mają już w genach chęć robienia LASEK, czy też robią to dla SZATANA ZZA OCEANU z tasakiem nad szyją??? Bo jak można inaczej zrozumieć, że przełykają tak bezkrytycznie i ochoczo, siebie podsłuchiwanie notoryczne, uwalenie swojego projektu zjednoczeniowego z GRECJĄ JAKO SZATAŃSKIM KONIEM TROJAŃSKIM W TYM PROJEKCIE, poszli na wojenkę ekonomiczną ze swym jednym z największym handlowym partnerem, czyli FR, za SZATAŃSKĄ NAMOWĄ i jeszcze brną w umowę HANDLOWĄ Z SZATANAMI, po której jak mówią przecieki, wyrzekną się możliwości bezstronnego rozwiązywania SPORÓW EKONOMICZNYCH Z SZATAŃSKIMI KONCERNAMI. Przecież Europa, to kolebka cywilizacji ZACHODNIEJ z takim dorobkiem, czasem mniej, ale często też dużym wkładem w rozwój obecnego ŚWIATA, jak w kulturze np. a mimo to tak się daje dymać temu SZATAŃSKIEMU POMIOTOWI, ZZA OCEANU. ŻENUJĄCE TO I ZASMUCAJĄCE, czas, na zmiany, jeśli EUROPA MA BYĆ JESZCZE EUROPĄ W PRZYSZŁOŚCI, a nie koleiną szatańską prowincją, na mapie NASZEJ PLANETY. 

 

Portret użytkownika inzynier magister

Jeżeli ktoś z państwa się zna

Jeżeli ktoś z państwa się zna na geopolityce to wie, że Iran jako wspierany przez Rosję jest na celowniku USA, z tego względu też ich sługusy Arabia Saudyjska będzie chciała zniszczyć Iran, w zamian obiecują im masoni że będzie władała całym regionem ! Znowu USA stara się zdestabilizować Iran ! Wszystkie kraje tego regionu już rozwalili masoni, został tylko Iran ! Iran powinien zamknąć cały internet, żeby masoneria nie mogła podjudzać Irańczyków ! U nas w Polsce też powinniśmy być czujni przed wyborami, bo pewnie służby PO będą podjudzać ! A przecież wiadomo że rozkradli całą gospodarkę i poniszczyli zakłady pracy z rozkazu szwabów !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika lol

W październiku 2009 roku

W październiku 2009 roku przetoczyła się przez portale internetowe wiadomość, że Chiny kupiły w USA 5700 sztabek złota. Nie byłoby w tym może nic osobliwego, gdyby nie to, że po zbadaniu owych sztab, pochodzących ze sławnego Fortu Knox okazało się, że to nie żadne złoto, tylko pozłocony po wierzchu wolfram. Dochodzenie wykazało, że już przed kilkunastu laty w jednej z amerykańskich fabryk przetopiono na sztabki 16 ton wolframu i pozłocono. 640 tys. tych sztabek miało być zdeponowanych właśnie w Forcie Knox, a pozostałe 840 tysięcy zostało sprzedane na światowych rynkach.
Czy to wszystko prawda, czy nie – trudno zgadnąć, bo Amerykanie nałożyli na tę informację surdynę, a i wykiwany nabywca też nie będzie się chwalił, jak to został wyrolowany. Przeciwnie – będzie udawał, że naprawdę ma złoto. Jednak z obfitości serca usta mówią i wychodząca w Warszawie pod redakcją Adama Michnika żydowska gazeta dla Polaków, a więc mająca do takich spraw specjalnego nosa „Gazeta Wyborcza”, w numerze z 18 listopada 2010 roku, ni stąd ni zowąd zamieściła notatkę pod tytułem: „Złoto coraz droższe. Czas na obrączki z wolframu”. Ciekawe skąd żydowska gazeta dla Polaków dowiedziała się, że przyszedł czas na obrączki i to właśnie akurat z wolframu?

Portret użytkownika achiles

USA rozmieszczą ciężki sprzęt

USA rozmieszczą ciężki sprzęt wojskowy w krajach Europy Środkowej i Wschodniej

Amerykańskie czołgi, artyleria i innego rodzaju sprzęt wojskowy będzie rozmieszczony we wschodniej i środkowej Europie. To odpowiedź na obawy sąsiadów Rosji po agresji na Ukrainę. O decyzji władz USA poinformował oficjalnie sekretarz obrony Ashton Carter. Minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak powiedział, że z wielką satysfakcją przyjmuje decyzję USA.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-rozmieszcza-ciezki-sprzet-wojskowy-w-krajach-europy-srodkowej-i-wschodniej/qeds42
p.s Oglądałem tego przesiedleńca z AKCJI WISŁA PRZEMÓWIENIA i miał czelność jeszcze wyrażać radość i zadowolenie w IMIENIU NAS POLAKÓW. Ciekawe jakie i kto do kogo będzie miał PODZIĘKOWANIA, KIEDY ZACZNĄ PIERWSZE BOMBY SPADAĆ?!!!

 

Portret użytkownika achiles

CO tu się ekscytować IRANEM,

CO tu się ekscytować IRANEM, jak przedchwilą ci nasi pajace rządowi niejako pośrednio wypowiedzieli wojnę FEDERACJI ROSYJSKIEJ, poprzez podjęcie decyzji o umieszczaniu u nas SZTAŃSKIEGO CIĘŻKIEGO UZBROJENIA, JESZCZE W TYM ROKU, A W POŁOWIE PRZYSZŁEGO KONIEC BUDOWY TARCZY ANTYRAKIETOWEJ W REDZIKOWIE.  No to czas już myśleć, że to JUŻ, KATEGORIAMI, a lemingi niech dalej łykają POTYCZKI POPISU przedwyborcze.  WYPOWIEDZENIE WOJENKI OZNAJMNIA NIJAKI SIEMONIAK. 

Strony

Skomentuj