Niezwykłe trzęsienie ziemi w Wielkiej Brytanii było odczuwalne nawet w Londynie

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Wczoraj o 3 nad ranem w okolicach hrabstwa Kent doszło do niezwykłego zjawiska sejsmicznego. Wystąpiło tam trzęsienie ziemi, które osiągnęło 4,2 stopnie w skali Richtera i było odczuwalne nawet w Londynie.

 

Epicentrum znajdowało się na zachód od miejscowości Ramsgate. Hipocentrum zlokalizowano na głębokości 5km. Dlatego właśnie mimo niewielkiej magnitudy, wstrząs wywarł dużo większy od spodziewanego wpływ na okolicę.

Było to zdarzenie na tyle silne, że spowodowało wiele niepokoju wśród mieszkańców i zwierząt domowych. Wiele osób twierdziło, że obudziło ich grzechotanie szkła w kredensach, spadające szafki czy wycie zaniepokojonych psów. Świadkowie twierdzili, że całe zjawisko trwało około 10 sekund. Nie ma doniesień o pękniętych murach czy innych poważnych uszkodzeniach infrastruktury.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ARTUR

Nie ma czegoś takiego jak

Nie ma czegoś takiego jak małżeństwa jednopłciowe , to jest po prostu sodomia i tak zawsze nazywano takie zboczenia . T o że Irlandia która jest państwem na wskroś katolickim tak zagłosowała oznacza iż cała Europa oprócz Polski popiera sodomię , nie jest to dobry znak dla następnego pokolenia któe dopiero wchodzi w dorosłość gdyż nie dożyją oni starości .

Portret użytkownika grzech74u

  Boża instytucja małżeństwa

 
Boża instytucja małżeństwa została wspomniana po raz pierwszy w Księdze Rodzaju.:"Dlatego to mężczyzna opuszcza ojca swego i matkę swoją i łączy się ze swą żoną tak ściśle, że stają się jednym ciałem” ( Księga Rodzaju 2:23 - 24).
Czyli ślub w kosciele to tylko uroczystość . 

Oni jednak zapytali: To dlaczego Mojżesz pozwolił dać żonie list rozwodowy i się rozwieść?
Odpowiedział im: Mojżesz pozwolił wam na rozwód z powodu zatwardziałości waszych serc. Na początku jednak tak nie było. Mówię wam: Kto oddaliłby swoją żonę z innego powodu niż nierząd i poślubił inną, cudzołoży” (Mt 19,3-9).
 

Skomentuj