Słońce poboczne nad Rybnikiem

Kategorie: 

Jeden z naszych użytkowników uchwycił intrygujące zjawisko nad Rybnikiem. Wygląda to jak fenomen zwany słońcem pobocznym.

 

Słońce poboczne to jedno z najczęściej obserwowanych zjawisk optycznych zwanych też parhelionem. Jest to jasna plama światła powstająca na przecięciu halo słonecznego oraz kręgu parhelicznego

 

Słońca poboczne są rodzajem halo słonecznego, które jest najczęściej obserwowane. Nauka tłumaczy ten fenomen występowaniem kryształków lodu załamujących promienie słoneczne.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika janusz

Masz Gash sporo racji lecz

Masz Gash sporo racji lecz zważ że ci ludzie gorąco wierzą w tą bliżej nieokreśloną transformację i tzw koniec naszego świata.Tak przynajmniej ja odbieram ich niektóre wypowiedzi,toteż każde, choćby noszące znamiona dziwnosci, zdarzenie będzie przez nich w odpowiedni sposób interpretowane.To jest przecież z zalożenia wlaśnie taka strona i porusza właśnie taką a nie inną tematykę.Pozdrawiając życzył bym wszystkim użytkownikom więcej przysłowiowego luzu i zrozumienia dla poglądów innych.Świat kryje przed nami jeszcze wiele tajemnic.

Portret użytkownika Rafaello89

[HEJ !!! NIEDŁUGO NAD ZIEMIĄ

[HEJ !!! NIEDŁUGO NAD ZIEMIĄ ZAŚWIECI PIĘĆ SŁOŃC : 1) ZIEMSKIE SŁOŃCE 2) NIBIRU 3) BETELGEUSE ORIONA 4) ZETA 1 RETICULI 5) ZETA 2 RETICULI !!! I STANIE SIĘ ŚWIATŁOŚĆ NAD ŚWIATŁOŚCIAMI...!]wytłumacz mi to z tymi słoncami bo nie rozumiem i kiedy mają się pojawić Biggrin  

Rafaello89

 

Portret użytkownika Prorok

Jestem zwolennikiem dwóch

Jestem zwolennikiem dwóch słońc (Nibiru) ale to chyba raczej podobne zjawisko co było ostatnio na tej stronie. Chodzi o odblask słoneczny w wartwie chmur, coś na wzór tęczy spowodowane odpowiednim kątem padania promieni słońca na odpowiednio skondensowaną chmurę.  Ale to moja opinia.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem