Według ONZ ludzkość czekają wkrótce poważne niedobory wody pitnej

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

W ciągu najbliższych 15 lat, ludzkość może doświadczyć poważnego niedoboru wody pitnej. Jeśli kraje nie zmienią swojego podejścia do wykorzystywania zasobów naturalnych, do 2030 roku może zabraknąć nawet do 40% potrzebnej wody pitnej. Takie niepokojące wnioski zawarto w raporcie ONZ opublikowanym w zeszłym tygodniu.

 

Podziemne zasoby wody pitnej wyczerpują się, a zmiany klimatu powodują, że zmianie ulegają wzorce opadów. Jednocześnie, eksperci przewidują, że do 2050 roku liczba ludności na świecie wzrośnie do 9 miliardów zatem zapotrzebowanie na wodę do użytku osobistego i prac rolnych będzie się stale zwiększać.

 

Eksperci ONZ spodziewają się, że do połowy XXI wieku, zapotrzebowanie na słodką wodę wzrośnie o 55% podczas gdy jej rezerwuary stale się zmniejszają. Jeśli obecne trendy konsumpcji wody nie ulegną zmianie, to do 2030 roku tylko 60% ludności świata będzie miało do niej dostęp w odpowiedniej ilości.

 

Konkluzja raportu jest taka, że państwa świata muszą zacząć się przyzwyczajać do oszczędzania wody i do realizacji projektów zakładających jej odzyskiwanie, na przykład za pomocą filtracji ścieków. Kolejna z zawartych propozycji zakłada zwiększenie kosztów wody, aby zmusić ludzi do zaprzestania jej bezmyślnego marnowania.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika haha no bez kitu

Haha jezeli ktos mówi,ze

Haha jezeli ktos mówi,ze oficjalne media są po to,zeby straszyc ludzi,to ta strona jest kilometr ponad nimi.Zagladam tu od jakiegos miesiąca i wlasnie jestem tu ostatni raz.Nara i przestancie straszyc ludzi.

Portret użytkownika inzynier magister

Wcale nie, ZnZ informuje nas

Wcale nie, ZnZ informuje nas co się dzieje a że się dzieje wiele w kierunku kontroli wszystkiego tak by mieć na d ludzkością władzę to ZnZ nas o tym powiadamiają ! Chodzi o to by wodę sprzedawać i reglamentować ! Żywność zdrowa też ma być reglamentowana a trująca GMO powszechnie dostępna ! Świat NWO polegać ma na kontroli wszystkiego, zdrowia, życia, jedzenia i energii ! Władza ma być w rękach grupki dyktatorskiej pod pozorem wolności, a wszyscy mają być kontrolowani przez telefony telewizory samochody i wszyscy mają być nagrywani ! Totalna inwigilacja i kontrola wszystkiego ! To jest plan NWO ! Putin pokazal im środkowy palec więc się wkurzyli NWO-owcy ! Pkazałem wam mapkę bo wody pod ziemią jest pełno ! Jest zgromadzona w zbiornikach co nie wybuchły podczas potopu Noego, ZnZ informowały o tym kiedyś, i każdy kraj może czerpać tą wodę ale wmawiać się bedzie, że to nieopłacalne albo że ona jest niepitna ! o wybuchu wody to chyba tu czytałem http://popotopie.blogspot.com/2013/05/zgony-mamutow-i-tajemnicze-artefakty.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika floo

Wszędzie kamery podsłuchy

Wszędzie kamery podsłuchy każdy jest terrorysta, może robicie trochę za duże zamieszanie? Kogo to obchodzi czy ja lewa czy prawa ręka się po jajkach drapie? Kto by niby miał podsłuchiwac "wszystkich ludzi na ziemi"? dajcie sobie przerwę z pewnymi rzeczami bo na tej stronie jest więcej informacji wiarygodnych z reklam.

Portret użytkownika floo

Po roku czytania tego portalu

Po roku czytania tego portalu stwierdzam, że
-czeka nas wojna z ruskimi i totalna zagłada szczególnie polski
-czeka nas epidemia eboli
-czeka nas przebiegunowanie ziemi 
-czeka nas atak super robotów
-czeka nas susza
-czeka nas potop
-czeka nas super rozbłysk słoneczny który zmiecie naszą atmosfere 
-czeka nas zderzenie z asteroidą która już za dwa dni przeleci mega blisko ziemi, może bezpośrednio uderzy w polskę.
-gmo wszędzie 
-krach na rynku- podawany wielokrotnie
-super chemiczne opryskiwanie ludzi za pomocą samolotów
I wiele innych. 
 
Nie chce popaść w chorobę psychiczną. Do widzenia. 

Skomentuj