Tajemnicze zniknięcie Władimira Putina w Rosji – sprawy rodzinne czy zamach stanu?

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Z Moskwy zaczynają docierać dziwne informacje niekiedy sprzeczne. Jedni twierdzą, że Władimir Putin jest chory w szpitalu gdzie przeszedł udar mózgu. Są też tacy, którzy postrzegają to za zły znak i sugerują, że nie ma go gdyż przebywa w schronie przeciwatomowym. Plotki nasilają się szczególnie od wczoraj, ponieważ ostatni raz rosyjski prezydent był widziany 5 marca bieżącego roku.

 

Sieci społecznościowe są zalane informacjami o nietypowej aktywności rządowych śmigłowców widywanych nad Moskwą. Kilka z nich lądowało w obrębie Kremla i jego ścisłego otoczenia. Te zdarzenia wraz z absencją rosyjskiego przywódcy dało pożywkę rozmaitym teoriom spiskowym. Gdy Kreml odwoływał kolejne zaplanowane wcześniej wizyty zagraniczne plotki jeszcze się nasiliły. Pojawiły się opinie o ataku serca lub udarze mózgu jaki miał przejść Putin. Żadna z tych informacji nie została potwierdzona.

 

Co prawda na oficjalnym koncie Twittera premiera Dmitrija Miedwiediewa pojawiły się tweety potwierdzające śmierć Władimira Putina i przejęcie władzy przez niego, ale ostatecznie zostało to skasowane jako rezultat działań hakerów, którzy przejęli konto rosyjskiego premiera. Niektórzy sugerowali, że Putin mógł przejść zabieg liftingu twarzy, aby pozbyć się zmarszczek, ale jest to wątpliwe, aby ryzykował takim zabiegiem w czasie gdy działania wojenne na Ukrainie mogą zostać wznowione każdego dnia. Jest też prawdopodobne, że Putin ma grypę, albo po prostu jest chory, ale na nic poważnego.

Jak donosi szwajcarski dziennik "Blick" przyczyną absencji Putina jest jego związek z gimnastyczką Aliną Kabajewą i fakt, że właśnie znowu został ojcem. To dla niej właśnie Putin zostawił żonę i związał się z urodziwą i młodszą o połowę sportsmenką, która od 2009 roku zdążyła już urodzić mu syna i córkę. Teraz na świat przyszło trzecie dziecko.

Władimir Putin i Alina Kabajewa - Źródło: Twitter

Najmłodsza córka Władimira Putina miała się urodzić w klinice Sant’Anna w Sorengo. Szwajcarska telewizja RSI ustaliła, że Putin zarezerwował dwie sale, jedną na poród a drugą dla rodziny i ochroniarzy. Jeszcze na początku tego tygodnia oba z nich były zajęte, a obecnie są już puste, czyli państwo Putin wrócili do Moskwy. To tłumaczyłoby dziwne śmigłowce widziane nad tym miastem i lądujące na Kremlu.

 

Wrogowie Putina, tacy jak jego dawny doradca, Andriej Iłlarionow uważają, że nieobecność Putina jest wynikiem spisku generałów. Sprawy zaszły podobno tak daleko, że władze na Kremlu przejął szef rosyjskiego MON, Siergiej Szojgu. Wedle tej teorii Putin został zabity, lub otruty, a pełną władze nad armią a więc i nad Rosją, ma obecnie dawny protegowany rosyjskiego prezydenta.

Władimir Putin i Siergiej Szojgu - źródło: twitter

Takich plotek może być jeszcze wiele. Pamiętajmy co zrobiono z Hugo Chavezem, który gdy tylko zaczął zawadzać macherom od NWO od razu się rozchorował. Pogłoski o słabym stanie zdrowia Putina docierały już od dawna, zatem gdyby nagle okazało się, że jest gorzej niż mówiono oficjalnie, nie byłoby to zupełnym szokiem. O ile Władimir Putin nie pojawi się publicznie w najbliższych dniach teoria ta zacznie zyskiwać na znaczeniu. Oczywiście wszystkie spekulacje może uciąć powrót w pełni zdrowia do pełnienia obowiązków głowy największego państwa świata.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

Jeszcze jest jeden motyw.

Jeszcze jest jeden motyw. Putin przed zaginięciem cały czas "na coś czekał". Może na dziecko ale skoro się ono urodziło kilka tygodni wcześniej to niekoniecznie może być to prawda. Może zatem czekał na coś WAŻNIEJSZEGO co sprawi iz nazi z pejsami stracą wszelką ochotę do wojowania. I na Ukrainie i w każdym innym zakątku świata. Aron ciemnowidz w swoich channelingach z "górą" wspominał (i nie tylko on zresztą) i Putin ma dokonać EXPOSE kosmitów. Może to jest "ten dziwny event" zwany WIELKIM ZWIEDZENIEM mas.

A na marginesie plotek lepsza jest ta:

"Wielkie koncerny proszą o legalizację małżeństw homoseksualnych

Bez­pre­ce­den­so­wa mo­bi­li­za­cja wiel­kich kon­cer­nów w USA: Apple, Go­ogle, Fa­ce­bo­ok, Twit­ter, Co­ca-Co­la i ok. nie­mal 400 in­nych firm pro­szą Sąd Naj­wyż­szy o po­par­cie mał­żeństw ho­mo­sek­su­al­nych. Twier­dzą, że re­stryk­cyj­ne prawo szko­dzi ich in­te­re­som.

Nie przepowiednie , a to co między wierszami lub czasami na wierzchu pokazuje kierunek tego świata.

(http://biznes.onet.pl/wiadomosci/swiat/wielkie-koncerny-prosza-o-legalizacje-malzenstw-homoseksualnych/4gym00)
"

Wypas nie? Homoszantaż Obambo bo nie chce on wraz z kurduplawym hitlerkiem z iSSraela zaatakować militarnie Syrii czy Iranu. Więc mu żydki robią rewoltę w państwie ... na obrone praw biblijnych pedałów i pedofili..

Znacjonalizuje im majątki? Odważy się pogonić ich za wielką wodę na ich wymażoną pustynię? Wielkie pytanie. Zerwie się z brytyjskiej smyczy czy nadal potulnie będzie warczał w rytm razów od satanistycznej zdziry z backingham?

Portret użytkownika doktormózg

Mam nieoficjalne info od

Mam nieoficjalne info od znajomego który mieszka pod Moskwą. Te trybuny na Placu Czerwonym ponoć mają mieć związek właśnie ze ślubem Putina. Po to sie oficjalnie rozwiódł z byłą żona, żeby wziąść oficjalny ślub, i to z Popem. W niedzielę w Moskwie ma być festyn z tej okazji. Nie podano tej informacji wcześniej do mediów, z uwagi na możliwośc zamachu terrorystycznego ze strony Ukrainy.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jeżeli z Putinem wszystko w

Jeżeli z Putinem wszystko w porządku, to w momencie wysłania amerykańskiej pomocy militarnej na Ukrainę, poczęstują Rosjanie Kijów pociskiem jądrowym. Następnym bedzie zrzut na Warszawę.... i po wojnie...
 Dodam jeszcze, że rosyjskie pociski atomowe sa wyposazone w genialne systemy ogłupiania elektronicznego i termicznego, wymykające się spod jakiejkolwiek kontroli przeciwnika.
Dowodem będzie Kijów i Warszawa.
Europa padnie na kolana oddając pokłon Rosji.
 Żydów ogarnie panika

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Tak to prawda, jeszcze mi sie

Tak to prawda, jeszcze mi sie spisuje świetnie, ale jesli chodzi o tarczę NATO to.... buhahhaaa!
Własnie w ubiegłym roku Rosjanie zademonstrowali co jest warta ta tarcza z amerykańskim najnowoczesniejszym krążownikiem na Morzu Czarnym, na który pozorowany atak przeprowadził rosyjski SU...
 Ta owa "tarcza" była sparalizowana na tyle, że nawet komendy z centrum dowodzenia owego krązownika nie dochodziły do baterii obronnych, nie mówiąc już o absolutnie sparalizowanej elektronice owego super krążownika...
 Rosjanie uderzą tam gdzie będą chcieli i żadna tarcza nie pomoże.
 System elektronicznej degrengolady przeciwnika jest genialny i jak dotąd nie do obrony.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Heheheee... naiwniaczku

Heheheee... naiwniaczku obrzezany.. Jesli tak naiwne tricki Rosjanie wykonują, to oznacza, że zbliża się koniec Zachodniej dominacji na Świecie.. A tacy jak ty powinni zbierać manatki i spieprzać tam gdzie pieprz rosnie..
 Acha... Tam też nie, bo po pieprz przyjdą rosyjscy żołnierze...
 Przyrawiać sobie gulasz z małp neandertalskich

Portret użytkownika Polak-nie-katolik!

Już za bardzo krótki czas

Już za bardzo krótki czas rozpocznie się to na co tak wielu czeka z utęsknieniem!
I nie będzie to ani wojna ani użycie broni atomowej - choć dla jednych będzie to bardzo pozytywne a dla innych bardzo negatywne doświadczenie globalne.
Ci co wiedzą co się zbliża niech zrobią zapasy wody i pożywienia bo będzie trochę chaosu zanim wszystko wróci do nowej normy!

Portret użytkownika MiterMan

jest taka gra ktora powstala

jest taka gra ktora powstala dawno temu a w niej dosc specyficzny scenariusz.... otoz scenariusz polegal na: ataku chemicznym wiekszosci stolic europy przez sily kierowane niewiadomego panstwa czy organizacji... w mediach podawano ze to ataki rosjan a w samej rosji prezydent zostal porwany przez jakiegos rosjanina w celu zdobycia kodow startowych do rakiet balistyczny z ladunkami nuklearnymi jednoczesnie bez zgody prezydenta rosji wyslana armie w marszu na europe... armia usa przysyla swoich zolnierzy i tak o to w grze zdobywamy kolejne stolice europejskie przy pomocy technologi o ktorej Polska mogla tylko slyszeć... miedzy innymi UAV oraz DEW ktora dzieli sie na dwie tzn ADS oraz HPM... a z takimi zabawkami nie trzeba az nadto ludzi do walki...  moze to tylko gra lecz symbolika w niej zawarta sugeruje w niej jak zwykle organizacje ktora lubi takie podchody...  a osobiscie obstawiam ze w najblizszym czasie putin poda do wiadomosci ze ma syna lub corke albo blizniaki :D 

Portret użytkownika ck

Kabajewa urodziła kilka

Kabajewa urodziła kilka tygodni temu. Putin zabity. Medialny cyrk z fałszywymi relacjami i fotkami dotyczącymi aktywności putina ma tylkojedno na celu - oszukać świat jak najdłużej i dać czas zamachowcom, bo ci przez swoją głupotę stracili dostęp do kodów startowych... Tak, Rosja przez dłuzszy czas jest i będzie pozbawiona swoich sil jądrowych....

Strony

Skomentuj