Państwo Islamskie przygotowuje się do inwazji na Europę z terytorium Libii

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według europejskich służb specjalnych bojownicy Państwa Islamskiego z Libii planują inwazję na Europę. W planach jest przedostanie się dżihadystów łodziami na należącą do Włoch Lampeduzę. Potem przebywający pod przykryciem imigrantów islamiści ujawnią się na rozkaz i zaatakują.

 

Jeśli traktować poważnie zapewnienia ideologów ISIS, celem jest zdobycie Rzymu, jako symbolicznej stolicy chrześcijaństwa. Jeszcze 10 lat temu byłoby to nie do pomyślenia, ale obecnie nie wygląda to już fantastycznie. Zwolennicy Państwa Islamskiego są już na kontynencie europejskim i rozmnażają się w przeciwieństwie do Europejczyków korzystając chętnie z pomocy społecznej oferowanej im przez zachodnie państwa opiekuńcze.

 

Fundamentaliści islamscy od dłuższego czasu usiłują sprowadzić wojnę do Europy. Były już zamachy w Madrycie, Londynie, a ostatnio również w Paryżu i w Kopenhadze, ale to wszystko uznano za incydenty. Celem jest otwarcie frontu na naszym kontynencie i dlatego Państwo Islamskie szykuje inwazję na dużą skalę. Najbardziej prawdopodobnym celem wydaje się być Rzym, a pierwszy krajem, który się z tym zmierzy ze względu na usytuowanie geograficzne, będą Włochy.

Bez zniszczenia Libii na skutek zachodniej interwencji nie doszłoby do "irakizacji" tego kraju, a w konsekwencji anarchii, zniszczenia i masowej śmierci. Tak jak wcześniej widzieliśmy serię ewidentnie inspirowanych przez siły zewnętrzne "Arabskich Wiosen" tak teraz w miejsca zdewastowane poprzez obalenie silnej władzy w naturalny sposób wchodzą fundamentaliści kojarzeni z Państwem Islamskim.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Michaleddon

"straszenie muslimami jak to

"straszenie muslimami jak to w artykole powyzej"
Twoje słowa.....wiec czemu do ciezkiej cholery mieszasz do tego Jesusa,, ze tez musicie wszedzie te swoja nienawisc do Niego wpychac. To artykuł  o planach islamizacji Europy i zniszczeniu chrzescijanstwa, wiec, notabene powinien Ci sie on, ów plan, rqczej podabac niż nie podobac.
Mam dla Cie i innych tobie podobnych bardzo dobra nowine.
M, znaczy lusdzkosc tej planety tak juz daleko zabrnęlismy w zaprzeczaniu wszelkim prawom natury i wręcz w niszczeniu jej ze tu juz sie wiele nie da wiecej zrobic. To ozancza ze czas resetu dla kojlejnej cywilizacji, tym razem tej naszej nowozytnej jest tuz za rogiem. Wiec wszyscy sie niebawem przekonamy co naprawde znaczy Jezus. I nie bedziesz sie musial wiecej denerwowacna Jego wyznawców

Jeszcze dzien najwyzej dwa wszystko sie odmieni i zrozumiesz ile jest szczęścia tu na Ziemi...

Portret użytkownika waldemar

...miałem nie pisać na tym

...miałem nie pisać na tym "ruskim" portalu...ale... Jeśli admin nie usunie, to polecam króciutki tekst:
http://naszeblogi.pl/52832-jesli-debalcewe-padlo-teraz-bedzie-wojna
Dla Tych, którzy czerpią wiedzę z różnych żródeł, portal neon24 jest "w miarę" na bieżąco ze zdarzeniami..w skali mikro. A, w skali makro oraz historycznej... powtórzę swoją wypowiedż...mesje putę zakiwa się "na śmierć". I, wcale się z tego nie cieszę, bo "rozgrywka" wielkich i tych-co-za-nimi-stoją będzie hmmm...bolesna.  Nie wierzę również, że mesje putę i jego "sukcesy" są "z przypadku".
Madrzy ludzie, jak np. Nikta Michałkow, wspierają (pośrednio lub wprost:
https://www.youtube.com/watch?v=CEfn3sxC3d8)
mesje wwp, ale...dla mnie, to jest frontmen zagłady.
Jak w ludowym powiedzeniu: pycha i buta poprzedzają upadek. Dla nas - szaraczków - tzn. całopalenie (rozumiecie teraz nachalny lans i obrona HOLOCAUST???). To, nie ludzie ludziom zgotowali ten los. To "starsi i mądrzejsi" (cyt. za P. Stanisławem Michalkiewiczem) kreują scenariusze...aktualny, zdaje się być - OSTATECZNYM.

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Portret użytkownika waldemar

wasz kraj, nie jest moim

wasz kraj, nie jest moim krajem. Tak więc, gdzie mam wracać? Polska była - nie jest, ale - będzie wspaniała, niepodległa i przewodząca krajom Europy, w konsekwencji - świata.
I, jeszcze jedno - Polska. Nie - polin. A wy...hmmm...robale. Do piachu. Tzn. gdzieś tam, na pustynie subsaharyjskie, albo - tradycyjnie - na Madagaskar.

Strony

Skomentuj