Premier samozwańczej Republiki Donieckiej ranny podczas szturmu na Debalcewe

Kategorie: 

Źródło: twitter/ LifeNews

Premier Donieckiej Republiki Ludowej, Aleksander Zacharczenko został ranny podczas walk w centrum miasta Debalcewe, podają rosyjskie media. Podczas intensywnej strzelaniny, wbiegł na jedną z głównych ulic miasta, gdzie przeprowadzano operację wojskową. Zabłąkana kula trafiła go w nogę.

 

Postrzał nastąpił podobno w kostkę, rannego przeciągnięto z linii ognia i udzielono mu pierwszej pomocy, podaje portal LifeNews . Szef Donieckiej Republiki Ludowej został potem przewieziony do lokalnego szpitala. Podczas transportu Zacharczenko nie stracić przytomności. Jego życie nie jest zagrożone.

Gdy doszło do ostrzału Aleksander Zacharczenko osobiście nadzorował przejmowanie kontroli nad miastem. W kotle debalcewskim znalazło się kilka tysięcy ukraińskich wojskowych. Pierścień okrażenia był zaciskany od kilku tygodni. Dzisja miasto zostało poddane przez oddziały ukraińskie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika achiles

Wywiad przeprowadzony przez

Wywiad przeprowadzony przez rządowy dziennik egipski Al-Ahram z Władimirem Putinem

PYTANIE: Jak może Pan skomentować dyskutowaną obecnie w Egipcie ideę wykluczenia dolara amerykańskiego i użycia walut narodowych takich jak rubel i funty egipskie w rozliczeniach w handlu dwustronnym?
WŁADIMIR PUTIN: Ta kwestia jest poddana bardzo aktywnej dyskusji, przede wszystkim dlatego, że wkrótce rozpoczyna się w Egipcie sezon turystyczny. Rozliczenia w walutach krajowych w oczywisty sposób przyczynią się do stworzenia korzystniejszych warunków dla milionów obywateli rosyjskich, którzy co roku spędzają wakacje w waszym kraju.
PEŁNY WYWIAD I WIELE ODPOWIEDZI PONIŻEJ: 
https://pracownia4.wordpress.com/2015/02/19/wywiad-przeprowadzony-przez-rzadowy-dziennik-egipski-al-ahram-z-wladimirem-putinem/

 

Strony

Skomentuj