Polski sejm zdecydował, że przemoc wobec kobiet jest zabroniona, a przy okazji wprowadził ideologię gender

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Jak wiadomo socjaliści gdy doświadczają jakiegoś problemu zwykle znajdują na niego rozwiązanie poprzez tworzenie restrykcyjnego prawa, albo nowego urzędu. Tym razem nasi lewicowi posłowie przegłosowali tak zwaną "konwencję antyprzemocową". Nasi dzielni parlamentarzyści nie tylko zabronili stosowania przemocy wobec kobiet ale przy okazji wprowadzili ideologię gender.

 

Niektórzy wierzą, że poprzez ratyfikację konwencji Rady Europy o przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet, uratowano je od przemocy. Jest to oczywiście bzdura i to tak samo wielka jak na przykład ustawowa delegalizacja biedy. Problem polega na tym, co tak naprawdę przegłosowano. Wspomniana konwencja to po prostu produkt pogrobowców Karola Marksa.

Nowocześni marksiści najwyraźniej porzucili walkę klas na rzecz walki płci. Konwencja "antyprzemocowa" powinna się raczej nazywać "genderową", ponieważ zawiera ona zapisy, które mają na celu zwalczanie tak zwanych "tradycyjnych ról płciowych", czyli w lewackiej nowomowie tradycji i normalności.

Dzięki konwencji stwierdzono, że przemoc względem kobiet to nie wynik agresji wynikającej z nadużywania alkoholu sprzedawanego przez państwo, tylko wynika ona z tradycji i zwyczajów. Jest to oczywisty absurd na poziomie Ligi Kobiet z filmu Seksmisja . Ale skoro samiec twój wróg to trzeba przedstawić to tak, aby wyglądało na to, że bicie kobiet to hobby europejskich mężczyzn.

 

Skrajna lewica przeforsowała dokument, który stwierdza, że przemoc względem kobiet wynika z tego, że wyrażamy w ten sposób różnicę między płciami. Trudno nie wiązać tego z ekspansją marksistowskiej ideologii gender. Konwencję podpisało dotychczas 37 państw, z czego 15 ją ratyfikowało i wprowadziło w życie. Wśród państw, które jej nie podpisały są na przykład Łotwa, Czechy i Cypr.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

Sejm i rząd w Polsce  dzia ła

Sejm i rząd w Polsce  dzia ła wg wytycznych syjonistów Rothschilda , czy to europejskich czy to amerykanskich nie ma żadnego znaczenia, bo oni wszyscy dążą do upadku cywiulizacji pod względem moralnym,, ekonomicznym , społecznym itd. itp, a to wszystko dla spełn ienia wymagań elit Sumeryjskich i Babilońskich.

Portret użytkownika Rasputin

No to się zaczyna.. Co

No to się zaczyna..
Co następne ??
A no obniżenie wieku współżycia od lat 12
potem Śluby homosiów, adopcje dzieci, zboczeni, oblesni zydzi, stare dziady 80letnie będą współżyły LEGALNIE
z dziecmi, potem chipy pod skórą i Wojna i NWO..
 

Portret użytkownika żal mi was coraz bardziej

Jak zwykle na tym portalu -

Jak zwykle na tym portalu - ktos broni spraw kobiet, albo ludzi krzywdzonych, a admin od razu GENDER! GEJE! HUZIA! I od razu ta sama nudna fota z dwoma przebierańcami, jakich pełno było w teatrach do 18 wieku, która co ma niby ilustrować?
 
Co za dno. Niby tacy oświeceni, a łby zakute jak u rycerza w przyłbicy..

Portret użytkownika Medium

A wszystko zaczęło się od

A wszystko zaczęło się od wprowadzenia równouprawnienia, by w dobie uprzemysławiania świata zatrudnić kobiety...
I to był, i owszem, obrzezański pomysł.
 
Teraz, moje drogie panie, możemy obijać mordy naszym mężom bezkarnie, a jak same nie damy rady - pomoże policja, gdzie kobiety są odpowiednio przeszkolone...
A jak chłopu się znudzi, niech se płeć zmieni i niech skarży się wtedy na przemoc.
Niezła perpektywa... Wink
 
 

Strony

Skomentuj