Tajemnicze głośne dźwięki nieznanego pochodzenia powróciły do USA

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W centralnej części stanu Oklahoma, w okolicy miejscowości Norman, Edmond i Shawnee, słyszano niezwykłe głośne eksplozje nieznanego pochodzenia. Do zjawisk doszło w czwartek i piątek.

 

Mieszkańcy tej okolicy byli bardzo zaskoczeni tymi odgłosami. Niektórzy sądzili, że ktoś bawi się materiałami wybuchowymi i dokonuje kontrolowanych eksplozji. Jednak eksperci twierdzą, że natura tych zjawisk pozostaje nieznana. Dodają, że łatwiej powiedzieć, czym to na pewno nie było.

 

Mimo, że eksplozja wywołała drżenie ziemi nie było to trzęsienie ziemi. USGS nie zarejestrował w tej okolicy żadnych zjawisk sejsmicznych. Specjaliści uważają, że nie było to też spowodowane szczelinowaniem w celu pozyskania gazu łupkowego, ponieważ grzmoty słyszano nawet na terytorium gdzie nie ma takich instalacji.

 

Zdaniem naukowców nie ma też możliwości, że odgłosy wywołało zjawisko zwane cryoseism, albo lodowymi trzęsieniami. Dochodzi do niego wtedy, gdy woda znajdująca się w glebie szybko zamarza tworząc pęknięcia. Jednak ani w czwartek ani w piątek w Oklahomie nie było ani odpowiedniej wilgotności ani odpowiednio niskich temperatur.

 

Głośne odgłosy niewiadomego pochodzenia są słyszane nie tylko w USA, ostatnio do całej serii tego typu zjawisk doszło również w Wielkiej Brytanii. Wtedy sugerowano, że odpowiadają za to testy jakichś eksperymentalnych samolotów. Być może takie wyjaśnienie może być zaproponowane również w tym przypadku.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Dominus

To jest juz na prawde

To jest juz na prawde irytujace. Najwiecej do POwiedzenia na temat tych rzekomych odglosow maja ci ktorzy ich nigdy nie slyszeli. To tak jak w sprawie aborcji - najbardziej POpieraja ja ci ktorzy sie juz urodzili. Zaprali byscie sie do jakiejs roboty a nie bes sensu medrkowac - lenie POtentowane!

Portret użytkownika Mr Spock

Czytałem informacje

Czytałem informacje pochodzące z czanenilgów Laury Jadczyk, że te dźwięki to są zderzenia naszego świata ze swiatami równoległymi. Będzie ich coraz węcej, ponieważ zbliżamy się do końca cyklu (300 000 lat) i światy równoległe zaczynają się łączyć z naszym światem tworząc jedność.

Portret użytkownika 777

To wiercenia maszynami

To wiercenia maszynami podziemnymi bo NWO buduje ogromne miasta pod ziemią za miliardy dolarów pożyczonych od Chin ! Musimy pamiętać, że wszystko to jest opisane w Biblii ! Działania tych organizacji są zapisane ! Oto cytat o tych miastach we wnętrzu Ziemi gdy nadejdzie dzień sądny !
"I mówią do gór i do skał: «Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem Zasiadającego na tronie i przed gniewem Baranka," Apokalipsa 6:16

Strony

Skomentuj