Dwa kolejne zamachy terrorystyczne we Francji - dżihadyści zostali zabici

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Krwawy rajd francuskich dżihadystów dobiegł końca. Francuskie służby specjalne zdołały zastrzelić trójkę terrorystów, którzy wzięli zakładników w dwóch miejscach Francji jednocześnie. Niestety akcję trudno nazwać udaną, ponieważ zginęło również 5 zakładników, a jedna z terrorystek uciekła.

 

Wszystko zaczęło się dwa dni temu od zamordowania 12 osób w tym rysowników pracujących dla lewicowego pisma rzekomo satyrycznego. Co gorsza napastnicy uciekli i nadal siali zniszczenie. Tragiczny finał rozegrał się dzisiaj.

 

Główni sprawcy masakry w Charlie Hebdo to bracia Said i Cherif Kouachi. Dzisiaj francuskie służby dopadły ich w magazynie drukarni w Dammartin-en-Goële, miejscowości znajdującej się zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od Paryża, w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego CDG. PO całym dniu negocjacji bracia postanowili zginąć męczeńską śmiercią, wyszli przed magazyn i zostali zastrzeleni.

Jakby tego było mało dzisiaj doszło do jeszcze innego zamachu terrorystycznego, tym razem zdarzyło się to w XX dzielnicy Paryża, w okolicy Porte de Vincennes. Mieszka tam bardzo wielu żydów. Prawdopodobnie dlatego napastnicy wybrali właśnie to miejsce. Po wejściu do koszernego supermarketu terrorysta, zidentyfikowany jako czarnoskóry Amedy Coulibaly zaczął strzelać i zabił trzech klientów. Pozostałych dwóch wziął jako zakładników. Prawdopodobnie pomagała mu jego dziewczyna, Hayat Boumeddiene.

 

Od tego momentu Francja doświadczała dwóch zamachów terrorystycznych jednocześnie. Na dodatek terroryści najwyraźniej działali w ramach tej samej grupy, znali się i prawdopodobnie nawet komunikowali się ze sobą. Skończyło się to dwoma jednoczesnymi szturmami rozpoczętymi o 17:00 i w konsekwencji śmiercią terrorystów. Hayat Boumeddiene, uciekła z miejsca zdarzenia i jest nadal poszukiwana. Niestety w czasie akcji zginęli również pozostali zakładnicy.

 

Tragiczne wydarzenia ostatnich dni z pewnością zmienią bardzo wiele we Francji. Nagle okazało się, że nikt nie jest bezpieczny i praktycznie wszędzie może dojść do ataku islamistów. Na dodatek nie sposób ich wypatrzeć w tłumie, ponieważ tłum nie składa się tylko z biały ludzi jak w Polsce. W takich warunkach Francuzi z pewnością chętnie zgodzą się na wprowadzenie wojska i jeszcze większej ilości policji na ulicach.

 

Niektórzy porównują ostatnie wydarzenia do zamachów z 11 września w USA. Ta data symbolicznie skończyła erę wolności i prywatności w Stanach Zjednoczonych. Z pewnością zamachy w Paryżu zostaną wykorzystane do wzbudzenia atmosfery strachu, w której ludzie sami zgadzają się na ograniczenie ich praw w imię bezpieczeństwa, które już nigdy nie nadejdzie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika 85r

Aś ty durny myślisz że

Aś ty durny myślisz że przeciętny francus, anglik czy niemiec chce u siebie arabów, przecież to robota sprzedajnych polityków i mediów ogłupiających, tak samo jak w polsce sprowadzają nam ukrainców, lud niema nic do gadania. Jeszcze się zdziwisz jak w polsce za 10-20 lat zobaczysz arabów na ulicach, jeśli dalej do tego czasu będziemy w uni.

Portret użytkownika aenwu

Dokładnie społeczeństwo nie

Dokładnie społeczeństwo nie ma nic do gadania na temat arabów w swoim kraju, bo unia powie żeby się otworzyć na imigrantów z bliskiego wschodu i bedzie musiaała być polityka imigracyjna dostosowana do tego co chce unia.
Jeszcze we Francji, Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii polityka socjalna zachęca do przjazdu.  Mozna usłyszeć propagandę, że araby lepiej się integrują w tych krajach jak Niemcy niż Polacy co jest bzdurą.
Ale jestem zdania, że Polacy są grzeczniejsi niż araby których się po takich sytuacjach jak we Francji po prostu boją. 

Portret użytkownika 85r

Ciekawa analiza wydarzeń

Ciekawa analiza wydarzeń związanych z atakiem na Charlie Hebdo - rosyjski ekspert wojenny

Gazetka została stworzona przez amerykanów jako czarny PR, zawierała obrazoburcze prowokacje, ludzie w niej pracujący byli to nie tylko dorośli ale wręcz starzy ludzie którzy musieli zdawać sobie sprawę z konsekwencji swojej działalności - co oczywiście nie oznacza zgody na zabijanie ludzi za karykatury

W pełni zgrana reakcja wszystkich liberalnych europejskich gazet JA Charlie Hebdo - koszulki z jednakowym napisami, błyskawicznie zorganizowana i rozpowszechniona przez mass media, wsparcie, nagłośnienie - to wskazuje na zamierzoną operację typu false flag

Na Ukrainie pojawiły się pogłoski że ci zabójcy pochodzą z oddziałów Ramzana Kadyrowa ponieważ znaleziono taki sam karabin jaki używają służby Kadyrowa

Operacja ta dokonana przez służby CIA nazywana jest przez rosyjskich ekspertów Gladio 2, operację przeprowadzili na zlecenie CIA funcjonariusze NATO w roli terrorystów islamskich wystąpili europejscy najemnicy mający doświadczenie w Syrii, albańczycy, wspófinansowanie zapewnił turecko - albański narko biznes, oraz środki z arabii saudyjskiej

Cel akcji to zniszczenie europejskiego pokoju i stabliności, wciągnięcie Europy w wewnętrzną wojne etniczo religiją konflikty itd, to zgoda dla Obamy na szeroko zakrojoną operację przeciwko Państwu Islamskiemu (też stworzonemu przez amerykanów) przez co Obama ma nowy pretekst by napadać na kolejne kraje

Oland 2 dni przed terr- aktem oświadczył że należy odwołać sankcje ekonomiczne przeciw Rosji

CIA mają haki na wszystkich rządzących w Europie, odnośnie Merkel to nie jest korupcja ale współpraca ze Stasi i bezpośrednio z Markusem Wolfem, dlatego ją zmuszają działać przeciwko Niemcom

Państwa europy Niemcy, Francja będą teraz aktywnie zwalczać państwo islamskie, do nich dołączy Polska, kraje nadbałtyckie itd.

https://www.youtube.com/watch?v=N3_BhLuVlnY

Portret użytkownika korela

"Niestety w czasie akcji

"Niestety w czasie akcji zginęli również pozostali zakładnicy."
Na materialach video ze szturmu policji na sklep z koszerna zywnoscia wyraznie widac uciekajacych z niego ludzi/zakladnikow. Chyba nawet jeden z filmikow w artukule to pokazuje. Po co zatem pisac takie bzdury?
 

Portret użytkownika Zenek :)

  Tego nie usłyszysz o

 
Tego nie usłyszysz o Charlie Hebdo

 

Jak na zawołanie cały chórek „wiadomości” pompuje nam do głowy obrazek, że prawdopodobnie jacyś muzułmanie zaatakowali  biuro „gazety satyrycznej” w Paryżu i zastrzelili kilka osób. Wydarzenie to można rozkładać na czynniki pierwsze w te i we wte, lecz na pierwszy rzut oka widać, że to reżyserowana operacja false flag.
 
I znów, jak na zawołanie całej tej załganej bandy, głupi Goje idą wprost w pułapkę zastawioną na nich przez żydów. Naczytać się można w bród anty-muzułmańskich komentarzy ludzi, którzy mają zerowe zainteresowanie sprawami świata i własnego kraju. Ktoś powie – to „dobrze”, ale ja na to odpowiem, że na pewno „nie dobrze”, zwłaszcza to, że głupi Goje ślepo włażą w pułapkę żyda."
 
"Żydom zwyczajnie chodzi o to, żeby stworzyć ogromny konflikt na skalę krajową i międzynarodową pomiędzy muzułmanami a Europejczykami. Chcą nas zniszczyć po równo, osłabić obydwie strony, chcą naszej nienawiści do muzułmanów, żebyśmy okazali sympatię dla ich żydowskich planów na Bliskim Wschodzie, w tym dla ich planu Wielkiego Izrahella. Wygląda na to, że plan działa, bo jesteśmy zbyt tępi, aby myśleć krytycznie i nie dość szybcy w tym myśleniu.
 
Żydzi sączą jad podżegania do zbrodni i nienawiści w swych „satyrach” na okrągło, przez cały czas. Przypomnijmy, co się to np. w 2005 roku, tym razem w Danii."
 
"Może okazać się nawet, że bandyci z bronią we Francji w ogóle nie byli nawet muzułmanami. Odsyłam do zapoznania się z mało znanym ugrupowaniem żydowskim zwanym Yaman, złożonym z ekspertów od podawania się za Arabów i muzułmanów, znanym z tego, że brali  udział w wielu zabójstwach na zlecenie. Ubierają się jak Arabowie. Dosłownie wyuczeni są jak naśladować wszystkie arabskie maniery i sposoby zachowania, to zarazem aktorzy i mordercy. Zajmowali się również szkoleniem policji w USA i prawdopodobnie w państwach europejskich.
 
A jakim cudem muzułmański potop zalał Europę? Kto mu w tym pomógł?
 
W żydo-mediach rozpływających się na temat false flag w Paryżu, ani słowa o wielkich niemieckich demonstracjach przeszło 20.000. ludzi (PEGIDA), jakie teraz odbywają się w Dreźnie przeciwko muzułmańskiej imigracji. Medialny żyd nie chce, aby Biała rasa dowiedziała się o tym, a przynajmniej nie dowiedziała się zbyt wcześnie o celowym niszczeniu demografii Białych ludzi w naszych krajach."
 
całość
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tego-nie-uslyszysz-o-charlie-hebdo-2015-01

Portret użytkownika taght

Musimy sobie uświadomić, że

Musimy sobie uświadomić, że to co widzimy to nasz umysł, to czemu dajemy energie będzie rosło w siłę. Skupiając się na tej sprawie wzniecacie nienawiść ( nie ważne czy wobec muzułmanów czy tajnego rządu). Wyłączcie telewizje bo ktoś próbuje zawładnąć naszą uwagą. To nie spotkało nikogo z was osobiście, w afryce dzieją się dużo gorsze rzeczy codziennie. Skupcie się na tym co sami tworzycie, każda myśl ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. To jest udowodnione przez fizyke kwantową wiec to nie jest mój wymysł, najwyższy czas wziąść życie w swoje ręce i zatroszczyć się o swoje otoczenie.

Portret użytkownika Michaleddon

A ja sie nie Przyłaczam bo to

A ja sie nie Przyłaczam bo to kompletna nadinterpretacja tego fenomenu. To tak jakbys poprosila ludzi zeby przechoodzac i widzac żebrzące bezdomne dziecko przeszedl obok i myslal sobie,  eee swiat nie jest zly, nie ma biedy ubóstwa mordestsw, itd. to wszystko tylko nasza imaginacja ktora staje sie faktem dopiero kiedy o tym intensywnie myslimy. No prosze Cie!
Faktem jest ze stan naszych mysli ma duzy wplyw na kreowanie rzeczywistosci, zgadzam sie ze myslisz negatywnie, zle rzecdzy cie spotykaja, myslisz pozytywnie dobre. Ale to cos zdecydowanie wiecej miz myslenie to takze czyny.
Ja to widze tak, ze ok, jesli sporo ludzi bedzie myslec, "no tak, zeby swiat sie zmienil bedzie wojna, bedzie wojna bo ludzie sa zli, itp." to jasne ze ona bedzie bo juz wiekszosc z nas sie na to zgodzila ze ma ona byc.
Ale sam fakt ze bedziemy myslec, nie wojny nie bedzie, ludzie sie poprawia wszystko bedzie dobrze. a jednoczesnie bedziemy siedziec cicho jak nasi rzadzacy wysylaja nasze wojska w rozne miejsca zeby walczyli to sadza ze to guzik pomoze. Bo biernosc jest przywoleniem. 
I nie karz nam udawac ze nic sie takiego nie stalo, swiat jest ok muzulmanie sa ok kochajmy sie, nie zwracajmy na to uwagi, to taki nic nieznaczacy incydent. TO bardzo bledne mysle podejsie i pachnie ignorancja a nie pozytywnym mysleniem. Jak Cie chlop czy kobita zaczne prac to co, tez bedziesz myslec ze to nic, jest dobrze czy porzucisz takiego tyrana?
To jest nasz główny problem, NIE PRZECIWSTAWIAMY SIE ZŁU a udawanie ze go nie ma "bo sami je kreujemy jak o nim myslimy" to nawet herezja jakby to przeanalizowac, bo idac tą logiką kolejnym wnioskiem bedzie ze władcy Ciemnosci/Szatana tez nie ma dopóki go sobie nie wymyslimy. Nie podoba mi sie ta teoria nic a nic.

Jeszcze dzien najwyzej dwa wszystko sie odmieni i zrozumiesz ile jest szczęścia tu na Ziemi...

Strony

Skomentuj