Aktywność słoneczna determinuje długość życia człowieka

Kategorie: 

Źródło: NASA

Naukowcy odkryli, że dla długości życia człowieka ważne jest jaka aktywność słoneczna towarzyszyła jego pojawieniu się na świecie. Norwescy specjaliści twierdzą, że ludzie, którzy urodzili się w czasie słonecznej flauty, mogą żyć dłużej.

 

Uczeni doszli do tego analizując dane demograficzne Norwegów urodzonych od 1676 roku do 1878 roku. Następnie dokonano korelacji ich długości życia z obserwowaną w tym czasie aktywnością słoneczną. Wyszło im, że średnio okres życia człowieka urodzonego w maksimum słonecznym był o 5,2 lat krótszy niż u tych rodzonych podczas minimum słonecznego.

 

Poziom aktywności słonecznej w czasie narodzin w jakiś sposób determinuje długość życia. Efekt ten był widoczny zwłaszcza u kobiet. Być może jest to związane ze zwiększoną ilością promieniowania ultrafioletowego, które jest emitowane podczas maksimum słonecznego. Ekspozycja na promieniowanie UV powoduje uszkodzenie komórek i DNA.

 

Zespół naukowców z Norweskiego Uniwersytetu Nauki i Technologii opublikowali swoje badania w ostatnim numerze prestiżowego czasopisma Proceedings of the Royal Society B.

 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika excar

AMR ,miej nad nimi trochę

AMR ,miej nad nimi trochę litości .Oprócz ewidentnych zdrajców niektórzy przecież piszą żeby dostac te parę groszy judaszowych. Przyjdzie czas że się sytuacja odwróci.Eksterminować nie będziemy coby sobie sobie karmy nie obciążać ale takim porządnym pornosowym kutase m po gębię trzeba bedzie publicznie wychlastać niektórych:)

Portret użytkownika ekscelencja

Jeszcze dodatkowy komentarz

Jeszcze dodatkowy komentarz na ten temat. Historia antycznych cywilizacji to bardzo prężne w rozwoju  czasy. A gdzie one żyły i się rozwijały? W miejscach dobrze ale nie zabójczo naświetlonych. Basen morza Sródziemnomorskiego. Dlaczego współcześnie żyjący tam ludzie są weselsi i zdrowsi? Dlaczego ludziom z depresją poleca się naświetlania słońcem? Nie pozwólmy wciskać sobie kitu. E. 

Portret użytkownika ekscelencja

Jak to czytam to pozostaje

Jak to czytam to pozostaje się tylko śmiać. Słońce jest życiodajne dla wszystkich żyjących istot. Im wiecej bedziemy się naświetlać, oczywiście z umiarkowaniem, tym będziemy mieć lepsze zdrowie. Wystarczy zobaczyć to wiosną kiedy słońce rozświetla i grzeje wszystko zaczyna kwitnąć, poczyna się Życie. Człowiek powinien codziennie wystawiać się na promienie słoneczne co najmniej 15-20 min... codziennie.  Dzięki temu jego biopole nasyca się światłem, które jest również nośnikiem informacji i powoduje transformację umysłu. Ludziom obecnie robi się wodę z mózgu aby zaczeli unikać słońca i jest to objawem... strachuprzed zwiększaniem się ludzkiej samoświadomości. Nieprawdą również jest że okulary przeciwsłoneczne chronią oczy. Wręcz przeciwnie one...upośledzają wzrok. Już w starożytności wiedziano, także mówi o ty medycyna Wschodu że aby zachować dobre widzenie trzeba oczy wystawiać na promieniowanie słoneczne. Im człowiek starszy tym gorzej pracują receptory wzroku. Więc celem stymulacji należy naświetlać oczy. To jest taki mechanizm w nas - samoregulacja. Jeżeli pracuje gorzej mózg zmuszamy go do pracy intelektualnej i ruchowej. Jeżeli gorzej pracuje słuch stymulujemy go dźwiękami. Jeżeli gorzej pracuje wzrok należy go stymulować światłem. Więc szkodliwość światła słonecznego włóżmy do lamusa. Kierujmy się intuicją i logiką. Pozdrawiam. E. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Z tym się zgodzić

Z tym się zgodzić trzeba..
 Przedpotopowa Ziemia posiadająca zewnętrzny płaszcz ze spolaryzowanej wody chroniła życie na Ziemi w 100% przed szkodliwymi  elementami promieniowania słonecznego i ludzie zyli po 1000 lat. Obecnie degradacja DNA jest porażająca i jak widac po wpisach niektórych humanoidów przyniosła efekty również umysłowe... Smile

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...

Portret użytkownika emma57

Napisał o tym David Icke w

Napisał o tym David Icke w najnowszej wydanej teraz w Polsce książce - że wodna warstwa ochronna Ziemi uległa zniszczeniu, i stąd deszcz padał 40 dni i nocy. 
Przedmiotowy potop nastąpił w wyniku umieszczenia na orbicie Ziemi gigantycznego statku kosmicznego, a mianowicie księżyca - co jednocześnie wykrzywiło oś ziemską - i mamy pory roku.  Przedtem, gdy oś ziemska była pionowa, na danej szerokości geograficznej, panowała pogoda względnie stała.
Tak napisał Icke i mnie to pasuje.
 
Dodam jeszcze, że casus stworzenia człowieka na podobieństwo stwórcy (gadziego) polegał na tym, że owi parszywce zdewastowali doskonały nośnik fizyczny posiadany przez nas, jako przewidziany dla ziemskiego wcielenia.  
W oryginalnym ciele mieliśmy szereg zdolności (telepatia, teleportacja, samouzdrawianie i in) - co nam je zabrali, dając w zamian ułomną mowę, zablokowany mózg, pazury, szczątkowy ogon i status zniewolonej bateryjki.

Portret użytkownika Zenek :)

  "Przedmiotowy potop

 
"Przedmiotowy potop nastąpił w wyniku umieszczenia na orbicie Ziemi gigantycznego statku kosmicznego, a mianowicie księżyca"
 
- ten statek to statek matka żydostwa jakie napadło na Ziemie i jego zestrzelenie (opisane w wielu miejscach np. RAMAJAMA) jakie się odbyło gdzieś na Oceanie Indyjskim spowodowało POTOP (i zmianę orbity Ziemi) czyli zatonięcie Lemurii gdzie wylądowały i pasożydowały na ziemianach te kosmiczne LUDOŻERCZE wywłoki. Zestrzelenie to opisane jest także w bibli jako "UPADEK PRADAWNEGO WĘŻĄ" później dla kłamstw zmienionego na smoka bo "WĄŻ" zbyt oczywiście korespondował ze słowami Jezusa "żydzi - DZIECI ŻMIJI - czyli rzeczonego zestrzelonego węża.
 
Do dzisiejszego dnia jest wysoka aktywność UFO pozostałego po tamtych intruzach, UFO znanego też jako "przyjaciele (głosy z głowy)" niejakiego arona jasnowidza gdyż żydzi czczą tamte stwory i to dla nich a nie STWÓRCY mordują żywe istoty jakich wygląd wraz z żydowskimi gollumami podczas ich inwazji na Ziemię został uwieczniony na freskach tajlandzkich buddyjskich świątyń.  Te ich świńskie, ośle, małpie, psie mordy ..... znane także z greckich mitów opisujących żydów.
 
 
 

Portret użytkownika biedulka

Oczywiście,  że tak. Dlatego

Oczywiście,  że tak. Dlatego Ci co robili z ziemi planetę do zamieszkania i razem współżyli z  ludżmi,  po katakliżmie zamieszkali we wnętrzu ziemi. Zyją sobie tam długo i szczęśliwie. To oni chronią ziemię przed niebezpieczeństwami z kosmosu i od czasu do czasu ingerują w nieodpowiedzialne działania człowieka na zewnatrz ziemi. Znamy ich z wielu obserwacji pod nazwą UFO. Znamy ich też z wielu religii które używają nazw takich jak  diabły czy tez okresleń, piekła, wieczystych męczarń. Ciekawe dlaczego? Może rzeczywiście tam bez wpływu zabójczego kosmosu i promieniowania UV słońca żyje się wiecznie. Gdyby tak rzeczywiście było i to dotarło do swiadomości obecnie żyjacych to wyobrażam sobie ludzi spieszących do pracy na budowach, na polach oraz tłok na plażach. Hehe

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Biedulka, powiedziałaś jak

Biedulka, powiedziałaś jak jest i tak jest za wyjątkiem "opiekuńczości" tych stworów w głebi Ziemi. To nie sa przyjazne istoty, lecz w biblii nazwane "upadłymi Aniołami" a w eposach summeryjskich Devy. Te istoty podtrzymuja swoją niesmiertelność dzięki plugawym duszom ludzkim. Dlatego też Ziemia jest areną wiecznych wojen, ludobójstw i pomorów, gdyż w takich realiach ludzkie dusze plugawią się najbardziej i jako "ciężkie" z plugastwa nie ulatują do Boga. Wtedy są wchłaniane przez Devy dając im niesmiertelność.
 Te istoty nas hodują jak bydło.
 Przez sprzeniewierzenie się naszym Stwórcom zostaliśmy przez nich opuszczeni i poddani próbie woli...
 Devy od tysiącleci doświadczają na ludziach, chcąc wyewoluować z nas niezależny pokarm nieśmiertelności, bez konieczności masowej hodowli, gdyż zabiegi hodowlane są dla nich bardzo energochłonne i męczące, oraz przy tak dużej populacji (rzekomo 7 mld) wymykają się spod kontroli...
 Korumpując autokratycznych władców, regulują strategię rozwoju ludzkości, dla nich najbardziej korzystną, czyli utrzymują nas w ciemnocie i niewiedzy
 Dużo Radości w 2015 do 2050... Smile

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...

Strony

Skomentuj