Gender w praktyce czyli neobolszewicka rewolucja kulturowa

Kategorie: 

huffingtonpost.com

Coraz częściej w mediach głównego nurtu słychać mało znane pojęcie "gender". Większość osób nie wie co to jest ale na ogół kojarzy się ono z czymś złym, głównie z pedofilią. Postanowiłem opisać wam czym jest gender czyli nowa rewolucja komunistyczna jaką elity światowe chcą nam narzucić.

 

W XIX wieku wybitny ideolog Karol Marks opracował podstawy ideologi marksistowskiej, nazwanej tak od jego nazwiska. Nie była to zbyt skomplikowana myśl. Marks twierdził, że w społeczeństwie istnieje walka klasowa. Chodziło mu o to, że społeczeństwo jest podzielone na różne klasy społeczne. Marks w najprostszy możliwy sposób podzielił ludzi na klasy uciskające i klasy uciskane.

 

Stwierdził on, że zdrowe społeczeństwo to takie, w którym nie ma podziałów klasowych. Zaproponował więc on koncepcje rewolucji, która obali dykatuture klas uciskających i wyniesie do władzy klasy do tej pory uciskane. Marks zmarł, ale jego ideologia przetrwała i zaczęła wzbudzać zainteresowanie w "ruchach wyzwoleńczych" w całej Europie. Na jego myśli oparte były ruchy robotnicze, socjaldemokratyczne oraz komunistyczne.

 

Pod koniec XIX wieku ideologią marksistowską zainteresował się Władimir Iljicz Uljanow znany jako Włodzimierz Lenin. Powołał on do życia Partię Bolszewicką, która po rewolucji komunistycznej miała przejąć władze w Imperium Rosyjskim. I tak też się stało. Sama rewolucja przebiegła w sposób jaki zaproponował przyszłym pokoleniom sam Marks. Rewolucjoniści wymordowali wszystkich "ludzi władzy" czyli tych którzy uciskali klasę robotniczą. Konsekwencją tego było cofnięcie rosyjskiego państwa w rozwoju o jakieś 50 lat. 

 

Przez następne 74 lata państwo to było odizolowane od świata a wszystko co się tam działo nie wychodziło poza mury tego ogromnego kołchozu.

 

Do podobnych rewolucji miało dojść w całej Europie ale problemem była demokracja. Kiedy "ruchy wyzwoleńcze" poniosły sromotną klęskę w Hiszpani, Włoszech czy na Węgrzech komuniści pouciekali do innych krajów. Na ceł wzięli Niemcy, gdzie założyli frankfurcki Instytut Badań Społecznych znany też jako Szkoła Frankfurcka. Kiedy do władzy w Niemczech doszedł Adolf Hitler marksiści znowu musieli zmieniać swoje miejsce. Tym razem obrali kurs na Paryż i Nowy Jork, gdzie działali aż do 1949 roku. 

 

Po wojnie kiedy marksizm w wersji leninowskiej był ideą skompromitowaną a Związek Radziecki stał się wrogiem numer 1 cywilizowanego świata marksiści zaczęli opracowywać koncepcję rewolucji komunistycznej, która odbędzie się bez krwawego przewrotu. Zasięgnęli więc do idei włoskiego marksisty Gramsciego, który siedząc w więzieniu opracował podstawy marksizmu kulturowego. Twierdził on, że kraje Europy zachodniej nie zaakceptują dyktatury klasy robotniczej nad inteligencją. Stwierdził więc, że walkę klasową trzeba przenieść na drogę kultury i tradycji.

 

Chodziło o to, aby przekształcić społeczeństwa tak, aby zaakeptował dyktature wszelkich mniejszości: narodowych, religijnych, etnicznych czy seksualnych nad większością zamieszkującą dany teren. Tak więc trzeba było do krajów Europy ściągać ludzi innej narodowości, innego wyznania i pochodzących z innych kręgów kulturowych. To akurat nie było zbyt trudne, bo rozwijająca się w bardzo szybkim tempie Europa potrzebowała zastrzyku taniej siły roboczej. 

 

Wywyższanie emigrantów ponad ludność tubylczą poprzez immunitet ich chroniący tzn. poprawność polityczną osiągnęło swój zamierzony efekt. 

 

Ale marksiści twierdzili, że w społeczeństwie o tradycji chrześcijańskiej istnieje jeszcze jedna przeszkoda dla budowania "najszczęśliwszego ustroju świata". Tą przeszkodą jest podział na kobiety i mężczyzn definiujący mężczyzn jako klasę uciskającą i kobiety jako klasę uciskaną. Więc opracowano ideologię zwaną gender, która rzekomo jest nauką badającą "role płci w kulturze". Co jest oczywistym kłamstwem. 

 

W rzeczywistości marksiści, którzy mają pod kontrolą całą Unię Europejską i Amerykę Północną chcą dokonać neobolszewickiej rewolucji kulturowej. Tak jak Bolszewicy obalili dyktat inteligencj nad ploretariatem tak genderyści chcą odwrócić rolę kobiet i mężczyzn. W praktyce jest to oczywiście nie możliwe, gdyż mężczyzna nie urodzi dziecka i nie zapewni ciągłości trwania danej cywilizacji. Oczywiście można też wymordować wszystkich mężczyzn, ale przecież było by to takie niehumanitarne. Więc marksiści chcą zniszczyć w mężczyznach cechy typowo męskie, które do tej pory dawały im "władzę nad kobietami". Ma się to odbywać już na wczesnym etapie edukacji, najlepiej już w przedszkolach. Wiadomo, że charakter i osobowość człowieka kształtują się w pierwszych latach ich życia.

 

Ten zbrodniczy proceder dosięgnął już niestety Polskę. W pewnej szkole w Bełchatowie genderystka udająca nauczycielke przekupywała swoich uczniów dobrymi oceniami wzamian za to, że będą się przebierać za dziewczynki. Wrażliwe dzieci zaczęł płakać i się szamotać. I nie jest to odosobniony przypadek. W Polsce ale i w całej Europie takie zbrodnicze eksperymenty na małych niewinnych dzieciach właściwie już nikogo nie dziwią.

 

Ten marksistowski proceder doprowadzi narody Europy do zagłady co wyraźnie potwierdzają badania. Za 100 lat biały człowiek stanie się gatunkiem zagrożonym wyginięciem. Na szczęście Europa nie zostanie bezludną pustynią, gdyż na tych terenach osiedla się coraz więcej muzułmanów a oni nie będa tolerować eksperymentów prowadzonych na ich rodzinach przez najzwyklejszych w świecie zbrodniarzy.

 

 

Na podstawie:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tak-nauczyciele-wdrazaja-gender-w-szkolach,wid,1708...

pl.wikipedia.org

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: Adolf Rotshild
Portret użytkownika Adolf Rotshild


Komentarze

Portret użytkownika Iwo

Bardzo lubiłam stronę "

Bardzo lubiłam stronę " Zmiany na ziemi" jednak muszę wyrzucić jej newsletter na śmietnik. Wszystko przez ów artykuł a raczej esej, w którym autor pisze, że gender to ideologia, "rzekomo nauka" i w którym pada zdanie "co jest oczywostym kłamstwem". Autorze - kto Ci tak wyprał mózg? Rzegnam zmiany na Ziemi. 

Portret użytkownika Transformator2014

Adolfie jako agent

Adolfie jako agent watykańskich zboczeńców w sutannach nie uda ci się odwrócić tego co nieuchronnie nastąpi - na takich jak ty już czas się skończył i nasza planeta wkrótce pozbędzie się wszelkich kajdan zniewolonych ideologii a szczególnie tych religijnych w których pedofilia jest motywem postępowania. I choćbyś tu codziennie pisał swój bełkot - i tak już nic i nikt tego nie zatrzyma!

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Jesteś niezwykle prymitywnym

Jesteś niezwykle prymitywnym i chamskim osobnikiem. Rozmowa z tobą to tak jakby tłumaczyć menelowi że alkohol go wykancza. No ale cóż, nie od dziś wiadomo że ateisci odpowiadają za najgorsze zbrodnie w histori ludzkości co potwierdza twoja agresja w stosunku to każdego kto myśli inaczej niż ty zboczeńcu.

 

Portret użytkownika lupus

Adolf Rotshild napisał:Jesteś

Adolf Rotshild wrote:
Jesteś niezwykle prymitywnym i chamskim osobnikiem. Rozmowa z tobą to tak jakby tłumaczyć menelowi że alkohol go wykancza. No ale cóż, nie od dziś wiadomo że ateisci odpowiadają za najgorsze zbrodnie w histori ludzkości co potwierdza twoja agresja w stosunku to każdego kto myśli inaczej niż ty zboczeńcu.

Najwieksze zbrodnie w dziejach ludzkosci zostaly dokonane w imie Boga i religi, przez Kosciol i z jego blogoslawienstwem, przez fanatycznych wiernych. Historie mozna interpretowac ale nie da sie jej zmienic. To akurat wiadomo nie tylko nie od dzis, ale od zawsze.  Nic sie nie zmienilo od czasow opisywanych przez Stary Testament, poprzez sw. Inkwizycje i wojny krzyzowe az do czasow dzisiejszych.
PS
Cos takiego, jak "ploretariat" nie istnieje.

Portret użytkownika Transformator2014

Adolf Rotshild napisał:Jesteś

Adolf Rotshild wrote:
Jesteś niezwykle prymitywnym i chamskim osobnikiem. Rozmowa z tobą to tak jakby tłumaczyć menelowi że alkohol go wykancza. No ale cóż, nie od dziś wiadomo że ateisci odpowiadają za najgorsze zbrodnie w histori ludzkości co potwierdza twoja agresja w stosunku to każdego kto myśli inaczej niż ty zboczeńcu.

Adolfie nie ładnie tak brzydko o sobie pisać!
Trochę empatii ci życzę!
Ale wy agenci ciemnych już tak macie i wiecie że wasz czas już nadszedł...

Portret użytkownika kluska

" Na szczęście Europa nie

" Na szczęście Europa nie zostanie bezludną pustynią, gdyż na tych terenach osiedla się coraz więcej muzułmanów a oni nie będa tolerować eksperymentów prowadzonych na ich rodzinach przez najzwyklejszych w świecie zbrodniarzy"
Ze niby co? Muzole to nasi wybawcy?
Cos Ci sie pokrecilo Adolf Rotshild !
Na jakie szczęście osiedla sie coraz wiecej muzulmanow pytam? 

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Jakbyś rozumiał co napisałem

Jakbyś rozumiał co napisałem to byś zrozumiał dlaczego wspomniałem o muzulmanach. W postbolszewickiej Rosji po upadku komunizmu nastąpil całkowity rozkład społeczeństwa. Rosyjski naród wymiera szybciej niż polski czego efektem jest islamizacja Rosji. Muzułmanie tam stanowią większy odsetek niż we Francji czy w Niemczech. Wynika to z tego że rosyjskie społeczeństwo wynaradawiane i niszczone kulturowo przez ateistyczny bolszewizm zostaje stopniowo zasiedlane przez cywilizacje muzulmanską oparta o konkretne zasady.
Jeżeli gender-zboczency zindoktrynuja tylko dwa pokolenia młodych ludzi to wystarczy do upadku cywilizacji białego człowieka i zastapienia jej przez muzułmanów. Islamizacja Europy to nie wybawienie tylko rzecz nieunikniona wynikająca z rozkładu porządku społecznego w Europie.

 

Portret użytkownika Czołgista

W tym wypadku zgodze się z

W tym wypadku zgodze się z tobą w 100%. Dodam tylko ,że Putin jest jaki jest, ale stara się ratować Rosję. Wspomaga tamtejszy Kościół Prawosławny oraz odbudowuje dumę narodową. Co prawda moim zdaniem powinen działać w bardziej zdecydowany sposób, bo islamizacja Rosji następuje dość szybko. Tatarzy coraz głośniej domagają się niepodległości, a na Kaukazie cały czas walczy islam.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Putin także wprowadził

Putin także wprowadził zasiłki socjalne dla rodzin wielodzietnych oraz zasiłek na każde nowonarodzone dziecko.
Chociaż nie należy zapomnieć że w Rosji wszystkie największe korporacje są państwowe a nie prywatne więc wzamian za zasiłek na dzieci te dzieci jak dorosną będą pracować dla dobra kraju i wypracowywać dla niego PKB. Tak więc zainwestowane w dzieci pieniądze zwrócą mu się z nadwyżką.

 

Portret użytkownika Czołgista

W sumie nie wiadomo gdzie

W sumie nie wiadomo gdzie będą pracować, może pojedą do Moskwy się wysiadzić. Wtedy będzie można Putina oskarżyć o finansowanie terrorystów. Wink
Moim zdaniem nie powinno być żadnych zasiłków. Od pomocy innych są fundacje i społecznicy ,a nie państwo. 

Portret użytkownika Trak

Jestem o przyszłość zupełnie

Jestem o przyszłość zupełnie spokojny.
Wybicie Świata z równowagi to jedno ale ilość energii, która jest potrzebna do utrzymania tego stanu przez okres dłuższy niż jedno pokolenie to drugie. Gender przypomina wóż ciągnięty na kwadratowych kołach, które z każdym swoim obrotem wyokrąglają się coraz bardziej, aż w końcu na powrót staną się okrągłe.
Głupota razem z podłością jest elemetem destrukcji a nie konstrukcji; niczego nie zbudowała i nie zbuduje, to jak gen letalny nieuchronnie prowadzacy do śmierci swej własnej i nosiciela.
Nie zamierzam z tym walczyć, bo po co? Jeśli ktoś to przyjmuje, to dobrze, jego wola nie widzę go w przyszłości prawa potężniejsze niż on sam, prawa natury i harmonii go wyeliminują i zniknie, to zaś co konstruktywne, prawdziwe, zgodne ze strukturą pozostanie. Na przykład; ileż skrzypiec zbudowano przez stulecia a dotrwały te, które mają najlepszy dźwięk a przecież nikt tych pozostałych specjalnie nie niszczył.
Tak przetrwają ci, którzy są ze Światem w kompozycji a nie opozycji. I to jest dobre.

Strony

Skomentuj