Izraelski rząd zaakceptował projekt ustawy uważanej za rasistowską

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Izraelską sceną polityczną wstrząsnął kolejny fundamentalny spór polityczny. Tym razem poszło o uznanie Izraela za "państwo żydowskie". Przeciwnicy premiera Netanjahu twierdzą, że to oburzające i rasistowskie prawo, które jest wymierzone w nieżydowskich obywateli Izraela.

 

Jak wiadomo, o Żydach nie wolno pisać źle, a każdy, kto zwerbalizuje o nich coś krytycznego, choćby miał rację, jest obwołany domyślnie przebrzydłym antysemitą, z którym w najlepszym wypadku nie ma sensu dyskutować, a nawet trzeba takiego izolować. Doprowadziło to do takiej sytuacji, że publicyści na świecie, albo piszą o Izraelu dobrze, albo w ogóle i generalnie boją się pisać jak jest.

 

A jest tak, że naród, który był jeszcze niedawno bestialsko mordowany przez niemieckich narodowych socjalistów, zaczyna się niebezpiecznie upodabniać pod wieloma względami do swoich oprawców sprzed 70 lat. Na terenie Izraela mamy przecież pełnowymiarowe getto porównywalne do tego warszawskiego - Strefę Gazy.

 

I teraz być może będziemy mieli też prawo na wzór znanego mieszkańcom wojennej Warszawy prawa "Nur fur Deutsche", dzielące obywateli na lepszych – wtedy aryjskich, dzisiaj żydowskich i gorszych, czyli całą resztę. Wyobraźmy sobie jaki jazgot pojawiłby się w polskich mediach, gdyby parlament planował ustawowo określić, że Polska to kraj tylko dla Polaków. Oburzeniu nie byłoby końca, ale skoro sprawa dotyczy Izraela...

 

Premier Benjamin Netanjahu odpiera zarzuty o próby budowy "żydowskiego apartheidu" twierdząc, że ustawa stwierdzająca, że Izrael to "państwo żydowskie" nie ma za zadanie dzielić społeczeństwa. W państwie Izrael jest jego zdaniem równość zagwarantowana dla wszystkich obywateli. Jednak Netanjahu sformułował również takie pojęcie jak "prawo narodowe", które jest jego zdaniem przywilejem wyłącznie dla Żydów.

 

Doprawdy trudno nie dostrzegać tutaj pewnych analogii, a gdy jeszcze przeanalizuje się doktrynę zwaną "syjonizmem", to dopiero można nabawić się niebezpiecznych skojarzeń, o których dla bezpieczeństwa, lepiej w dzisiejszych czasach nie pisać zbyt wiele.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

  http://wolna-polska.pl/wiad

 
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/holobujda-zydowska-promocja-perwersji-2014-11
 
"Holobujda i żydowska promocja perwersji" czyli
 
TRESURA BEHAWIORALNA gojów w rytm pary
 
BODZIEĆ (seksualna podnięta) i KŁAMSTWO (do zapamietania).
 
Podobną techniką Pawłow tresował psy swego czasu, podobnymi technikami się tresuje w programach typu MONARCH. Typowe nazistowskie PRANIE MÓZGU by śliniąc się z oczekiwania na PODNIETĘ poddany jej osobnik wykonywał to co każe mu wykonywać bodziec. I wcale tu nie musi być "seks", dla innych bodźcem są pieniądze, możliwość pooddawania się "boskiej" pedofilii ("nauki" tory) z jakimś podludzkim małolatem, sadyzm skierowany wobec bezbronnego .... byle DOPAMINOWY SZTORM wywołać w organiźmie. Orgazm jako ZWIEŃCZENIE TRESURY i najlepszy preparat POWODUJĄCY SKUTECZNE ZAPAMIĘTANIE BODŹCA (formułki do wkucia).
 
Ważne jest iż potem (na głodzie) taki wytresowany osobnik sam szuka ofiar by starać się zasłużyć u swojego tresera na nagrodę  (wyuczony tresurą wzorzec zachowania). Tak się tresuje psychopatów i te techniki są przekazywane z pokolenia na pokolenie w czymś co się zwie biblia bo w torze i jej suplementach. Techniki wyzyskiwania frajerów i robienia z nich użytecznych narzedzi do zdobywania religijnej i politycznej włądzy poprzez MANIPULOWANIE ICH ODBIOREM RZECZYWISTOŚCI POPRZEZ PROGRAMOWANIE BEHAWIORALNE.
 
ARMIA BOGA - (a w rzeczywistosci "armia sadystycznych dziadyg (kapłanów)uzurpujących sobie role boga na ziemii") motłoch spełniający życzenia swojego kapłana jaki wmawia ludowi "to co bóg od nich wymaga". Motłoch jakiemu Europa zawdzięcza religijne rzezie "bo yahwe obiecał cały świat żydom" więc tresują kolejne pokolenia w umysłowej tępocie i szczują wzajemnie na siebie by poprzez sponsorowanie holokaustów podludzi budować swoją potegę jak to zrobili chociażby w okresie 2 wojen swiatowych i sponsorując obie strony konfliktu jak i samemu rozpalając jego zaistnienie.
 
 
W podobny sposób jako zorganizowany PAŃSTWOWY PROGRAM szkoli się kolejne pokolenia iSSraelskich żydków w nienawiści do Polski i Polaków bo kiedyś tam przyjdzie pora do wykorzystania ich w walce o wywłaszczenie Polaków z ich Ojczyzny tak jak się właśnie na Ukrainie wywłasza, rekami zidiologizowanych przygłupów, Ukraińców pod budowę nazistowskiej Judeopolonii.
 
Czy propaganda w rytm której "Polacy mają zoologicznie nienawidzieć Ruskich" bo to jest "jedyne w pełni demokratyczne zachowanie wzorowego członka gejropy". Bo ktoś zaplanował użyć skatolicyzowane czy spolitykowane Polactwo jako mięso armatnie by wyludnić Polske z niechcianych, przez żydów, Autochtonów. I chochoły tańczą w rytm wrogiej im nazistowskiej propagandy płynącej różnymi kanałami z Londynu bo mózg i sumienie już dawno dawno temu oddano za "krzyż", I-Diota.... czy inne "kolorowe" podniety.
 
Świat zombie czyli motłoch idealny do wojowania na rozkaz. Z dowolnego celu, także takiego by się pozabijać dla rozrywki swoich behawioralnych programatorów.
 

Portret użytkownika Zenek :)

  iSSrael - gestapowska

 
iSSrael - gestapowska enklawa psychopatów na terenie okupowanej Palestyny. Ta "uchwała" to tylko gest politczny i prztyczek krajom jUdE bo tabliczki znane z okupacji Warszawy pt ' NUR FUR JUDE" już tam na terenie okupowanej Palestyny są. Wraz z rządnymi palestyńskiej krwi SSmanami.
 
Zresztą  iSSrael nie czyni niczego czego nie spisano w Protokołach Mędrców Syjonu i co nie leży w interesie korony brytyjskiej jaka jest i matką i ojcem i, poprzez USA jakim merda, dobrym wójkiem (mamona) tego gestapowskiego reżimu. A "zapowiedzi" w uznanie czy nie uznanie praw Palestyńczyków do własnego państwa to taka szopka dla gojów by mieli "własny krawężnik" jak to z banderowskim, żydowskim PiSem w Polsce jest jaki ma robić wszystko tylko nie budować silne Polskie Państwo dla etnicznych Polaków (on też gra kabaret w rytm mosadowskiej kakofonii). Zrezta były właśnie wybory samorządowe i tylko debil ma jeszcze wątpliwość czy w Polsce "wyborca ma głos" czy partie sobie USTALAJĄ KTO MA BYĆ WYBRANY potem "OGŁASZAJĄĆ" wynik wyborów gdzie kogo ustalonego lud, rżniętych na wybory frajerów, wybrał. Debil albo zdrajca czy V kolumna co na jedno w sumie wychodzi.
 
A to czy "Polskę napadną Ruskie" czy "obroni NATO do ostatniego Polaka" nie ma znaczenie dla tych którzy myślą w kategoriach Polska mój Dom bo co wam frajerzy przyjdzie z mieszkania w szlumsach jak "Polska będzie wyzwalana do ostatniego zgruzowanego mieszkania"?  Myślcie o tym by wygonić tałatajstwo chcące na krwi Polaków dochrapać się stanowisk w żydowskim, satanistycznym NWO bo ich awans to wasze bielejące w gnoju trupy.
 
PROPAGANDA LANA Z MEDIÓW MÓWIĄCA O TYM CO POLACY POWINNI ZROBIĆ A CO NIE NIE JEST W INTERESIE POLAKÓW TYLKO TEGO JAKI ZAMIERZA SOBIE NIMI I ICH BOHATERSTWEM PONOWNIE ZAPEJSIONĄ, ŚWIŃSKĄ GĘBE POWYCIERAĆ.
 
A ten bydlak nieustannie siedzi w pałacy buckingham. Żydowska Ośmiornica oplatająca świat i nasyłająca Narody wzajemnie na siebie by tak czcić murzyńskiego demona yahwe - naczelnego bożka VooDoo zwanego judaizmem.
 
Wiara w dogmaty a zwłaszcza niepokalana (mózgowymi zmarszczkami) wiara w "przyjaciół" już nie jednego zająca gonionego przez ogary zjadła. Po co macie ponownie odbudowywać Polskę bo brytole (najbardziej zadłużone państwo w przeliczeniu na populacje) tak zamierza "UCIEC DO PRZODU" z długami topiąc je we waszej krwii. Cały, właśnie ukradkiem negocjowany, pakt handlowy USA- UE to koń trojański po jakim cała Europa zostanie sprowadzona do poziomu Sudanu, pakt z którego cichcem już się wypisało UK by odcinać kokosy od debilizmu tych zza kanału wpuszczanego "traktatem" w niewolnicze szambo. To wojna cywilizacji BIAŁY CZŁOWIEK  kontra ciapate pejsiaste z Madagaskaru. Wojna prowadzona od co najmniej 8 tysięcy lat jakiej kwintesencją ma być rzeź BIAŁYCH LUDZI w 3 wojnie światowej opisanej jako plan Pike. Wojna na WYMORDOWANIE białasów sponsorowana przez tych do jakich się tak ślinicie powtarzając ich propagandowe bzdety.
 
A później , po przegranej, będą tylko dla was 2 ścieżki kariery. Takie w 300%  zgodne z wprowadzanymi właśnie w jUdE dyrektywami szkolnymi. Dziewczynki jako burdel-dzieci dla pedofili, chłopcy jako gladiatorzy czy na mace. Tak wyglada "demokratyczny cukierek" po odwinięciu odpasionego reklamami papierka. Tak ma wyglądać wasza przyszłość i waszych dzieci jak będziecie jak nakrecone papugi powtarzać propagandę jako własne myśli a nie samodzielnie myśleć o zachowaniu własnego domu czy życia. Upadnie Rosja to zasmakujecie kolejnego piekła w wykonaniu kochanych, dręczonych przez wszystkich "niewiadomo czemu" żydków jak zasmakowali go wasi rodacy w czasie Rzezi Wołyńskich. Mordowani za język i wiarę, i jako "kamień węgielny" nazistowskiej Judeopolonii. Ofiara całopalna dla demona yahwe. Także wam takie rytualne spalenie jest szykowane właśnie rozpalanym nachalnie konfliktem NATO z Rosją na terenie zamieszkanym przez Polaków.
 
 

Portret użytkownika Xystos

pogdybajmy sobie,wyobrazmy

pogdybajmy sobie,wyobrazmy sobie niedaleka przyszlosc,wyobrazmy sobie ze postepy wiedzy i yechnologi przyspieszaja,wyobrazmy sobie wirusa grypy ktory zabija wszystkich ludzi ktorzy nieposiadaja pewnego bialka ..,i zastanowmy sie nad tajemnica okresowago wielkiego wymierania gatunkow jeszcze 20scia lat temu takie gdybanie byloby pure science fiction

Strony

Skomentuj