Klimatolog z NASA ostrzega, że nadchodzi mała epoka lodowcowa

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Kolejni naukowcy przychylają się do tego, że w najbliższych latach czeka nas raczej okres znacznego ochłodzenia, niż globalnego ocieplenia. Do nurtu krytyków ideologicznego podejścia do kwestii klimatu dołączają kolejni eksperci krytycznie spoglądający na oczekiwane przez polityków ocieplenie.

 

Jednym z nich jest klimatolog z NASA, John L. Casey, który uważa, że w najbliższych latach nasza planeta doświadczy raczej ochłodzenia wynikającego z normalnej zmienności klimatu. Jego zdaniem takie modyfikacje pogody jak te obserwowane obecnie są czymś normalnym. Casey uważa, że teraz po chwilowym ociepleniu czeka nas przynajmniej 30 lat ochłodzenia, które można będzie nazywać małą epoką lodowcową.

 

Zdaniem amerykańskiego uczonego ludzkość nie powinna się zajmować miałkimi dyskusjami na temat globalnego ocieplenia tylko powinna się przygotować na nadchodzące znaczne ochłodzenie, które jest nieuniknione, bo wskazują na to cykle klimatyczne zarejestrowane przez ludzkość na przestrzeni ostatnich tysięcy lat.

 

Według Casey'a, jeśli mieszkańcy Ziemi zignorują to i będą się dawali manipulować opowieściami pseudonaukowców żądnych grantów pieniężnych to konsekwencje tego mogą być tragiczne. Uczony ostrzega, że skutkiem ochłodzenia będzie nie tylko przejmujące zimno, ale też zamieszki, a nawet trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów.

John L. Casey twierdzi, że dane historyczne wskazują, że mniej więcej, co 200 lat dochodzi do okresu ochłodzenia, w trakcie którego występuje dwa razy więcej niż normalnie zarówno zjawisk sejsmicznych jak i wulkanicznych. Ich skutkiem może być śmierć bardzo wielu ludzi.

 

Wcześniej podobne badania prowadzili naukowcy rosyjscy i doszli do podobnych wniosków jak Casey. Ich zdaniem owa cykliczna zmienność klimatu ma związek z zachowaniem naszej dziennej gwiazdy. Ich zdaniem Słońce wchodzi obecnie w nową fazę i stworzy to problemy dla naszej planety. Wedle tych teorii w ciągu następnych dekad, będziemy mieli zatem do czynienia ze znacznym ochłodzeniem Ziemi.

Trzeba w tym miejscu wspomnieć, że pierwszym, który zasugerował korelację między aktywnością Słońca a klimatem na Ziemi był amerykański astronom - John A. Eddy. Już w 1976 r. twierdził, że istnieje wyraźny związek między ilością plam słonecznych i zmian klimatycznych zachodzących na Ziemi. W rezultacie następują okresy zmian klimatu powodujące kryzysy gospodarcze i demograficzne.

 

Badania te są skrzętnie ukrywane przez ideologów wiary w globalne ocieplenie. Na szczęście coraz więcej specjalistów zauważa, że nie można zrozumieć w pełni dynamiki zmian klimatu bez wpływu tak istotnego czynnika, jakim jest Słońce. Postrzeganie całości procesów wpływających na zmiany temperatury na naszej planecie, będzie możliwe dzięki lepszemu zrozumieniu wieloletnich cykli słonecznych i wynikających z tego naturalnych zmian w przyrodzie i społeczeństwie. Innymi słowy, wszystko będzie zależeć od Słońca.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Elbaf

Wydalony ze służby w 2003 r

Wydalony ze służby w 2003 r dr. Steven Nicols ujawnił sposób działania i modulowania klimatu za pomocą instalacji geostrukturalnej HAARP. Okazuje się że można wpływać na układy baryczne poprzez oddziaływanie kwantowe jonosfery na atomy walencyjne azotu w dolnej troposferze. Oczywiście niejeden z was pomyśli no dobraa... ale jak modulować jonosferę. Oczywiście metoda bezpośrednia z uwagi na fluktuacje pola magnetycznego jest nie możliwa dlatego wykorzystuje się grawitacyjne sprzężenie zwrotne opisane poraz pierwszy przez Folley'a w 1951. Teraz odpowiedźcie sobie sami czy amerykanie mogą obawiąć się małej epoki lodowcowej. Niestety dr. Steven Nicols krótko po swojej publikacji zaginął w nieznanych okolicznościach.

Portret użytkownika achiles

To jest oczywistością,

To jest oczywistością, oczywistą dla naprawdę ludzi wtajemniczonych, a do takich na pewno należy zaliczyć władze FR, które to zresztą oficjalnie o tym wspominali. Więc jeśli ma być jak powyżej jest to opisane w artykule, to po co WŁADZE KREMLA, mają się obecnie sankcjami przejmować, jak góra za 5 lat, to co dzisiaj tracą, na ropie z nawiązką odbiją sobie na GAZIE. I dlatego też właśnie teraz jest to pojudzanie świata przez ZACHÓD I STANY, względem FR, jest czyniony. Oczywiście nadrzędnym powodem jest desperacka chęć uniknięcia bankructw masowych wszystkich ZACHODNICH gospodarek, co jest oczywistym faktem, na obecną chwilę, ale pośrednio chodzi też o położenia łapy na zasobach leżących w głębi MATUSZKI ROSYJSKIEJ ZIEMI. Ale to się im nie uda, z każdym dniem jestem tego coraz bardziej pewien. Bo jak można wygrać będąc całkowicie zakłamanym i mając do szpiku kości zdegenerowane rzesze swych społeczeństw, czego jesteśmy i u nas najlepszym przykładem, pod każdym aspektem ŻYCIA SPOŁECZNEGO.  

Portret użytkownika Elbaf

Typowa "argumentacja". Jeżeli

Typowa "argumentacja". Jeżeli nie potrafisz podjąć dyskusji to wyśmiewasz. A nie wpadłeś na to, że google to narzędzie hasbarry podobnie jak cały internet. Próżno zatem szukać czegoś co z założenia miało nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Musisz trochę bardziej się wysilić ale raczej googlowanie Ci nie pomoże kolego. Proponuję skorzystać z ostatniego wolnego bastionu jakim jest Youtube. Oczywiście inwigilacja szaleje tam na całego ale jeszt jeszcze szansa na rzetelne materiały naukowe.

Głosuj przeciw
-5
Portret użytkownika Cezar

Pejsacze z zydostanow sami

Pejsacze z zydostanow sami sobie w gliniane kolana strzelaja,robiac putinowi na zlosc manipulujac w klimat sciagajac sroga zime na siebie,mysla tak ze jak bedzie cieplo w europie to malo gazu spali sie i putin malo zarobi,ale kij ma dwa konce i odbije im sie ckawka po pejsach ze zydostany w najblizszym czasie pojda z torbami jak zablocki na mydle.
Koszerne pejsate swinie mysla ze wyjdzie im na dobre ale sie myla,jak kopia pod putinem dolki to sami w nie powpadaja,putin wcale sie nimi nie przejmuje bo doskonale wie co robia wobec niego,ale on jest cierpliwy i bedzie sprawiedliwy wrzucajac pejsaczy do ich wlasnych dolkow kopanych pod nim.

Strony

Skomentuj