Niemieccy islamiści będą nawracać Polaków na swoją religię

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com
Praktycznie w całej Zachodniej Europie obecność muzułmanów stała się już czymś zupełnie normalnym i wygląda na to, że islam właśnie zapukał do Polski. Niemieccy salafici, którzy powiązani są z organizacjami terrorystycznymi, zapowiadają szerzenie swojej wiary w naszym kraju.

 

Plany nawracania Polaków zostały ogłoszone przez Svena Lau, jednego z najbardziej znanych salafitów w Niemczech. Oświadczył on, że jego "bracia i siostry" nagrywają już odpowiednie filmy w języku polskim, które będą publikowane w internecie. Mowa jest o polskich imigrantach, którzy przyjęli islam i będą nawracać Polaków na swoją religię.

 

Warto dodać, że ten sam Sven Lau był organizatorem tzw. patroli muzułmańskich w mieście Wuppertal w Nadrenii Północnej-Westfalii na zachodzie Niemiec. Dotychczas istnienie islamskiej policji było kojarzone jedynie z Wielką Brytanią ale jak widać, w ostatnim czasie dokonano znacznych postępów.

 

Czy Polskę czeka podobny los? Czy Polacy, podobnie jak Brytyjczycy i Niemcy, będą na ulicach swojego kraju spotykać muzułmanów, którzy będą nam rozkazywać jak należy się ubierać i zachowywać? Czy muzułmanie będą z czasem demonstrować swoją siłę w naszym kraju i domagać się wprowadzenia prawa szariatu?

 

 

Na podstawie: http://ndie.pl/niemieccy-salafici-chca-nawracac-polakow-na-islam/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika darek1

Islamu bardziej powinny

Islamu bardziej powinny obawiać się nasze panie. Skończy się dawanie dupy na lewo i prawo. Teraz spotkać polską dziewicę to jak znaleźć czterolistną koniczynkę Wink

Portret użytkownika Cezar

Na nich polacy se znajda

Na nich polacy se znajda sposob,ale sa inne proste sposoby,podajac lewa reke mulzumanowi na przywitanie to znak ze nie jestes nasz,jestes innowierca i nie czysty,druga rzecza obstawic sie swiniami i to nalpiej koszernymi ale bez pejsow.

Portret użytkownika lol

Nowa Huta, Kurdwanów,

Nowa Huta, Kurdwanów, Podgórze - my tu lubimy organizować spotkania kulturowe i prowadzić intensywne debaty. Zapraszamy.

Portret użytkownika tomasz26

Agrafa - wypowiedzi

Agrafa - wypowiedzi przypisane Jezusowi u pisarzy muzułmańskich
1. Rzekł Jezus (niech Go Bóg pozdrowi): "Jak liczne są drzewa, ale nie wszystkie przynoszą owoc! Jak liczne są owoce, ale nie wszystkie są dobre! Jak liczne są nauki, ale nie wszystkie są pożyteczne!"
2. Rzekł Jezus (niech Go Bóg pozdrowi!): "Nie wieszajcie pereł na szyjach wieprzy, mądrość bowiem lepsza jest od perły, a kto nią gardzi, gorszy jest od wieprzów".
3. Rzekł Jezus (niech Go Bóg pozdrowi!): "Jakżeż można zaliczyć pomiędzy mędrców tego, który idąc drogą zmierzającą do życia przyszłego, kieruje swe kroki ku życiu tego świata? I jakżeż można zaliczyć pomiędzy mędrców tego, który szuka słowa Bożego, aby go innym zwiastować, a nie aby go wypełniać czynem?".
4. Rzekł Jezus (niech Go Bóg pozdrowi): "Błogosławiony ten, który złożył obecną chciwość dla czegoś obiecanego a nieobecnego, czego jeszcze nie widział".
5. Rzekł Jezus (niech Go Bóg pozdrowi!): "Strzeżcie się spoglądania na niewiasty: sieje ono bowiem pożądanie w sercu i wystarcza do pokusy".
6. Rzekł Jezus (niech Go Bóg pozdrowi): "Miłość tego świata i życia przyszłego nie pozostają równocześnie w sercu wierzącego, tak jak woda i ogień nie mogą pozostawać w jednym naczyniu".
7. Rzekł Jezus (niech Go Bóg pozdrowi!): "Ten, co szuka świata, podobny jest do człowieka, który pije wadę morską: im więcej pije, tym bardziej zwiększa pragnienie, aż go woda zabije".
8. Rzekł Mesjasz (niech Go Bóg pozdrowi!): "Błogosławiony ten, którego Bóg nauczy swojej księgi - nie umrze później w pysze".
9. Mawiał Mesjasz (niech Bóg Mu błogosławi i niech Go pozdrowi!) do synów Izraela: "Polecam wam wodę czystą, zioła leśne i chleb jęczmienny. Ale wystrzegajcie się chleba pszennego, bo nigdy nie zdołacie złożyć zań dziękczynienia godnego Boga".
10. Jezus, syn Maryi (niech oboje Bóg napełnia błogosławieństwem i pozdrowi!), miał powiedzieć: "O, zgromadzenie głupców! odeszliście od drogi prawdy i ukochaliście świat. Tak jak królowie zostawili wam mądrość, tak i wy zostawcie im panowanie nad światem".
11. Jezus (niech Go Bóg pozdrowi!) miał powiedzieć do swych apostołów: "Nie pouczyłem was, byście się chwalili, ale pouczyłem was tylko po to, abyście działali. Mądrość bowiem nie jest jakimś wypowiadaniem mądrości, ale praktykowaniem mądrości".
12. Powiedział Jezus (niech Go Bóg pozdrowi!): "Dwóch mam przyjaciół: kto ich kocha, mnie kocha; kto ich nienawidzi, mnie nienawidzi; są to ubóstwo i umartwienie chciwości".
13. Rzekł Mesjasz (niech Go Bóg pozdrowi!): "O zgromadzenie apostołów! Jak wiele świateł wiatr zgasił! Jak wiele sług Bożych zepsuła próżność!".
14. Jezus, nad którym niech spocznie pokój, powiedział: "Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się nad nim, aby zamieszkać".
Amin!

Portret użytkownika racja

rzekł Ojciec Niebios do synów

rzekł Ojciec Niebios do synów swoich, Swarożyca i Wisznu- idźcie między ludy swoje, i służcie im. I zeszli owi synowie na SIW, tam objęli  swe ludy i nauczali:
i zadał pytanie lud Swarożyca - jak odróżnić mamy wroga od przyjaciół naszych - odrzekł Swarożyc: Jeśli śłużyc Wam będą jak ja Wam służę to jest on przyjacielem, jeśli służyć każe sobie i wdzięćzność sobie okazywać za to że jest to - Wasz wróg"
Pismo katolików jak i Koran został spisany przez patriarchów aleksandryjskich w IIIw. ne. przepisując wiele ksiąg z Wed. które owych czasach misjonarze buddyjscy i wedyjscy nieśli ze sobą, patriarchowie to niegdyś kapłani faraonów, obmyslili piękny plan aby odbudować swoje próżne panowanie nad światem i wymyślili Rzymski Kościół, Kościół Rzymu stanowili przede wszystkim żydzi sefadryjscy (skażeni kazirodztwem jak faraonowie), do V w. żyli sobie na koszt nowych wiernych do momentu gdy to plemiona słowianskie się wkurzyły i cholerstwo z Rzymu (z kraju Romajów) przegoniło, Część żydów sefadyjskich przedostało się do Arabii i tam spróbowali ponownie ucząc niejakiego Mahometa, tak jak widzicie żródła kłamstwa i niegodziwości są od jednej grupy nierobów i pasożytów.
A to że oni sie plenią jak chwasty to tylko po to aby zalać świat tanim mięsem armatnim, bo rozumu to oni nie mają. Po drugie Lachowie nie pozwolą im nawet tutaj usiąść bo drugi raz już tego błędu nie popełnią, pozwolili raz khazarom i cały czas mamy z tego powodu same problemy. świń u nas pod dostatkiem, i każdego delikwenta poczęstujemy kaszanką.
Każdy ma prawo do swojej wiary ale w swoim domu, w swojej rodzinie i żaden nie prawa narzucać drugiemu swojej wizji świata duchowego.  Czesć i Sława
 

Portret użytkownika Mateusz

Islam może okazać się jedyną

Islam może okazać się jedyną szansą od uchronienia Europy od całkowitego zdemoralizowania i zdziczenia. Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem ale jak widzę skrajne ogłupienie (robienie ludziom wody z muzgów, seriale telewizyjne, muzyka etc) i demoralizację (aborcje, in vitro, gender! etc) to jest to obecnie jedyne wyjście. Trzeba wybrac mniejsze zło... Zanim pochopnie ocenisz to co napisałem, zastanów się jeszcze raz..

Strony

Skomentuj