Strażnik graniczny z Teksasu twierdzi, że rząd USA przygotowuje się na śmierć milionów ludzi

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Emerytowany funkcjonariusz straży granicznej, Zach Taylor twierdzi, że rząd USA od wielu lat przygotowuje się na "duży narodowy kryzys".  Według jego rozeznania Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego liczy się z tym, że śmierć może ponieść nawet 200 milionów ludzi. <--break->

 

Zach Taylor pracował ponad 20 lat jako funkcjonariusz straży granicznej. Najpierw w stanie Teksas, patrolując granicę amerykańsko-meksykańską a później jako szef oddziału straży granicznej w Tuscon, w stanie Arizona. Na nagraniu z lipca tego roku mówi, że agencje takie jak FBI, CIA, DHS oraz wojsko, marynarka wojenna i piechota morska przygotowują się do jakiegoś wydarzenia.

 

"Oni przewidują duży narodowy kryzys. Kiedy widzisz, że FEMA przygotowuje się na śmierć dwustu mlionów ludzi w Stanach Zjednoczonych, to coś ci to mówi. Kiedy widzisz, że rząd kontroluje dostawy amunicji i że w południowej Arizonie brakuje podstawowych środków medycznych to coś chyba jest nie tak. Oni przewidują coś naprawdę drastycznego" - tak skomentował działania rządu USA Zach Taylor.

 

 
 
 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: staryzenek20
Portret użytkownika staryzenek20
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Josefus

Youtube umieścił tego gościa

Youtube umieścił tego gościa po to, aby FBI jeszcze dzisiaj go zgarnęło. Przecież na zdrowy rozum, ktoś kto opowiada takie bajki jak ten facet, to albo jest psychiczny albo podstawiony. Gadanie o tym, że rząd USA pozwala na mieszanie ludności zarażonej na ebole z zagranicy z miejscowymi to byłby strzał w piętę całemu państwu. Według mnie ten człowiek nie ma po kolei w głowie i tyle.

Portret użytkownika dąb

Jak w Teksasie zabraknie

Jak w Teksasie zabraknie broni i amunicji w sklepach to znaczy że nadciąga koniec !!!!  
Jako ciekawostka , odbywa się teraz synod papieski i mówili dzisiaj o homosiach , że nawet to iż przypadki niektórych par homoseksualistów mogą przynosić korzyści w wychowaniu dzieci. Jeżeli to przejdzie to będzie spełnienie przepowiedni o rozwalaniu Kościoła od środka . W Biblii jest jednoznacznie opisane zachowanie homo , że to jest gorsze od zachowania zwierząt , pomijam już przykład potępienia zboczeń na podstawie Sodomy i Gomory w Biblii .  Przecież to znak , że biskupi mówią  wbrew nauce Kościoła , bo to oni mają stać na straży Słowa Bożego. Jeżeli Papież ogłosi zmianę doktryny tzn że jest to fałszywy papież.    

Portret użytkownika intesp777

niestety obawiałem się tego

niestety obawiałem się tego od samego początku a skupiłem się na tym samym co Cejrowski...Ten papież nigdy nie mówi Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus...tylko dzień dobry...i za każdym razem po Anioł Pański życzy smacznego obiadu jakby żarcie było w życiu najważniejsze...Dodatkowo jeśli zezwolą rozwodnikom przyjmować Komunię Św. to złamią 6 przykazanie nie cudzołóż...Bo wtedy będą ludzie zmieniać partnerów ile będą chcieli i małżeństwo nie będzie już potrzebne...Wtedy rodzin nie będzie ludzi nie będzie, geje będą rosnąć w siłę...Mam nadzieję że to jakaś pomyłka z tymi gejami ale jeśli nie to biada nam! Sad

Portret użytkownika Ractaros96

Biblii nie należy

Biblii nie należy interpretować dosłownie, ponieważ jest pełna absurdów w odniesieniu do naszej kultury. To prawda, Biblia potępia homoseksualizm, ale jednocześnie m.in. popiera niewolnictwo i twierdzi, że dzieci, za nieposłuszeństwo należy karać śmiercią.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika kp

Bibli nie nalezy wogole

Bibli nie nalezy wogole interpretowac,gdyz jes to niebezpieczne.Gdyby czlowieka nie opuszczal zdrowy rozsadek to sa tam tresci godne uwagi,wzniosle na ktorych wzorujac sie mozna by bylo byc lepszym.Niestety,gatunek pozbawiony rozsadku czerpie pelnymi garsciami idee ktore wywoluja wojny,zaszczepiaja nienawisc,bo czlowiek juz taki jest.

Strony

Skomentuj