Stwierdzono, że niemiecka policja "musi być" bardziej różnorodna

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net
Polityka wielokulturowości jest określana przez Unię Europejską i lewicowe media jako absolutna konieczność w każdym postępowym kraju. Dlatego też, w ramach integracji europejskiej stwierdzono, że policja w Niemczech koniecznie "musi być" bardziej różnorodna.

 

Serwis informacyjny Mediendienst Integration nagle doszedł do wniosku, że imigranci powinni stanowić większą niż dotychczas część pracowników w policji. W związku z tym poproszono agencje policyjne o informacje, dotyczące pochodzenia swoich pracowników.

 

Większośś landów nawet nie gromadzi tego typu informacji, jednak Dolna Saksonia, Nadrenia-Palatynat i Meklemburia-Pomorze Przednie podała dane, które wynosiły odpowiednio 3,2%, 2,5% i 0,4%. Stwierdzono że to zbyt mało i należy zachęcać większe ilości imigrantów, aby podjęli się pracy w policji.

 

Od zeszłego roku w Niemczech prowadzone są nawet specjalne kampanie reklamowe, które przyniosły sukces w Berlinie i w Dolnej Saksonii. Szef niemieckiego Związku Policji (DPolG) Rainer Wendt powiedział, że policja robi wszystko aby zatrudnić większą ilość funkcjonariuszy-imigrantów.

 

 

Źródło: The Local

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika koń który mówi

No właśnie. Może wreszcie

No właśnie. Może wreszcie wtedy niemiecka policja zacznie ścigać gwałcicieli zwierząt, którzy w niemczech funkcjonują legalnie od pół wieku na mocy specjalnej ustawy legalizującej zoofilię? Wykorzystywane są psy, owce, kozy, a nawet świnie i krowy. W niemczech funkcjonują w najlepsze specjalne burdele zwierzęce, które chętnie odwiedzają zboczeńcy z całej Europy a nawet USA.
To samo powinni zacząć robić z hordami homoseksualistów, którzy często prowokacyjnie buszują w niemieckich parkach po krzakach, tuż obok spacerujących rodzin z dziećmi.

Portret użytkownika Roni Tornado

Koniu, ścigani powinni być

Koniu, ścigani powinni być wszyscy bez względu na orientację, którzy publicznie obmacują się, "liżą" z drugą osobą albo co gorsza kopulują bo jest to wysoce niesmaczne. Takie rzeczy powinni zachować w prywatnym zaciszu sypialnianym.

Portret użytkownika koń który mówi

Orientacja to fikcja

Orientacja to fikcja wymyślona na potrzeby zboczeńców. Istnieje tylko jeden popęd płciowy oraz rozmaite odchyły od niego. I te właśnie odchyły należy ścigać bezwzględnie.

Portret użytkownika Back from the past

Widziales to ? Kiedy tam

Widziales to ? Kiedy tam byles ? Korzystales tez z zoo-burdelow ? Mniemam ze tak, bo jak widze, jestes dobrze poinformowany i biegly w tych sprawach. Jak bylo ? Podobalo sie tobie ? Mysle, ze jako doskonaly znafca w tych sprawach, powinienes cos takiego i w Polsce zalozyc. Mysle ze to bardzo dobry interes.

Portret użytkownika koń który mówi

To, że cię ten temat "nie

To, że cię ten temat "nie interesuje" (bo jest niewygodny dla takich jak ty) nie oznacza, że problem gwałcenia zwierząt nie istnieje w niemczech i to na ogromną skalę.
A twoimi chorymi wrzutami na mój temat powinien się zająć moderator. Z przyjemnością popatrzę czy to zrobi.

Portret użytkownika koń który mówi

Zjeżdżaj (EDIT) z tymi

Zjeżdżaj (EDIT) z tymi prowokacjami bo zarzucę paręnaście linków plus zdjęcia o problemie z zoofilią w niemczech i będzie ci głupio. A i tak powinno być bo pedalstwo to choroba.

Strony

Skomentuj