Kto zestrzelił Boeinga nad Ukrainą? Tajemniczy sponsor oferuje miliony dolarów za zidentyfikowanie sprawcy

Kategorie: 

Źródło: twitter
Komuś najwyraźniej bardzo zależy na tym, aby dowiedzieć się kto tak naprawdę zestrzelił malezyjskiego Boeinga 777 nad wschodnią Ukrainą. Niemiecka firma detektywistyczna będzie na własną rękę poszukiwać dowodów które jednoznacznie wskażą sprawcę katastrofy.

 

Eksperci z Holandii prowadzą śledztwo w tej sprawie ale jak się okazuje, ktoś wynajął niemiecką firmę Wifka, aby ta prowadziła własne poszukiwania i ustaliła kto stoi za katastrofą lotu MH17 - Ukraina, Rosja czy może żadna ze stron nie brała w tym udziału. Co więcej, firma oferuje 30 milionów dolarów nagrody dla tego kto dostarczy dowody jednoznacznie wskazujące na sprawcę.

 

Pieniądze znajdują się obecnie w szwajcarskim banku i nie wiadomo kto stoi za wynajęciem firmy detektywistycznej. Wiadomo jednak, że każdy kto udzieli informacji, otrzyma całą nagrodę, nową tożsamość i rozpocznie nowe życie. W ten sposób informator nie będzie musiał niczego się obawiać.
"Każdego można kupić. To tylko kwestia ceny" - powiedział Josef Resch, który poprowadzi śledztwo w sprawie katastrofy lotniczej.
Nie wchodząc już w szczegóły na temat tego kto mógł zestrzelić Boeinga nad Ukrainą, czy też może był to wypadek, prawda jest taka że komuś zależy na odnalezieniu ewentualnego sprawcy i mamy teraz kolejny zespół, który będzie prowadził dochodzenie. Szkoda tylko, że nikomu równie bardzo nie zależało na zidentyfikowaniu sprawców tragedii w Smoleńsku.

 

 

Źródło: The Local

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika michail

Kolejna propaganda

Kolejna propaganda zapoczątkowana przez agentów USA. Przecież ukraińscy naziści, byli Banderowcy, zostali przygarnięci do USA. Teraz wszyscy powrócili do Ukrainy.. Akurat, gdy Rosja zaczyna zagrażać USA w hegemoni na świecie. Amerykanie chcą rozpętać 3 wojnę światową dlatego, żeby Eurazja znów cofnęła się gospodarczo w rozwoju - wtedy żaden kraj nie dorówna USA. Dla zainteresowanych polecam http://independenttrader.pl/262,wojna_na_sankcje_cz1.html

Portret użytkownika achiles

Ja tak tylko z ciekawości,

Ja tak tylko z ciekawości, czy ktoś z was chociaż raz widział, jakieś rodziny ofiar, kogoś w żałobie po którejś z ofiar, czy coś podobnego ? Bo ja się nigdzie z tym nie spotkałem, a chyba ktoś powinien kogoś opłakiwać z bliskich, po stracie???

Portret użytkownika hoog_stan

mieszkam w Holandii i owszem

mieszkam w Holandii i owszem były informacje na ten temat - rodziny zmarłych nie życzyły sobie ukazywania materiałów o ich żałobie w mediach. Również byłem na lotnisku w Eindhoven kilka dni po przetransportowaniu zwłok i tam były składane kwiaty, znicze i maskotki pod zdjęciami kilku ofiar. Zwłoki były odebrane przez służby mundurowe na lotniku a następnie przewiezione do Hilversum gdzie obecne były rodziny.

Portret użytkownika barra barra

samolot zestrzelił żołnierz,

samolot zestrzelił żołnierz, więc pytanie powinno brzmieć "na czyje zlecenie zestrzelono samolot". po drugie, są na ziemi osoby, które znają odpowiedź na to pytanie, więc wniosek jest jeden, a mianowicie, jeśli zgłosi siętakowa osoba z dowodami, to odpowiednie służby będą miały wiedzę, kto ma zniknąć, aby te informacji się nie rozeszły. Tak się eliminuje świadków w skorupowanym XXI wieku.

Nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów

Portret użytkownika Kazek12

Niemcy tak bardzo

Niemcy tak bardzo zainteresoiwali się zestrzeleniem samolotu nad Ukrainą pewnie niepotrzebnie , bo wiadomo z dotychczasowych zdjęć i ustaleń, że samoilot został zestrzelony z powsietrza. 
Natomast ciekawe, że Niemcy nie zainteresowali sie sprowadzenierm lub zestrzelerniem polskiego samolotu nad Smolenskiem i dziwnym zachowaniem Niemców i władz  niemieckich po tej katastrofie, w której moim zdaniem maja swój znacz ący udział ?

Portret użytkownika MARGO

Crabtree napisał: Czy smugi

Crabtree wrote:

Czy smugi kondensacyjne mogą być przerywane?

_____________________________________________________
Mogą, nad naszymi głowami  też ostatnio zaobserwowaliśmy z mężem poprzerywane smugi chemtrali
Te na fotce wyglądają jak... autostrada do Nieba
 
Po Zdrówka
 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Strony

Skomentuj