Rosjanie wycinają drzewa na granicy z Polską, tworząc korytarze transportowe

Kategorie: 

Photo by Dominic Morel / Źródło: freeimages.com

Jak donosi polska prasa, Rosjanie rozpoczęli wycinkę drzew w Obwodzie Kaliningradzkim. Zdaniem niektórych dziennikarzy może to świadczyć między innymi o tym, że rosyjska armia przygotowuje się do inwazji na Polskę. Wycinka drzew zainteresowała Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

 

Jeszcze pół roku temu gdyby ktoś stwierdził, że może dojść do wojny Polski z Rosją większość osób pukałaby się w głowę. Teraz jednak sytuacja jest diametralnie różna i nie dość, że nikt tego nie wyklucza, to jeszcze zagraniczni analitycy straszą atakiem jądrowym na Warszawę.

 

Po ostatnim szczycie NATO stało się jasne, że jesteśmy osamotnieni, a słynna "szpica" to raczej propagandowa zagrywka, a nie realna siła, której może się obawiać Rosja. Polska wykonała zadanie polegające na zdestabilizowaniu Ukrainy, a teraz nie dość, że została odsunięta od decyzji w sprawie konfliktu w tym kraju, to jeszcze stała się pierwszym celem ataku jako państwa frontowego NATO.

 

W tym kontekście zaobserwowana wycinka drzew przy granicy z Obwodem Kaliningradzkim jest niepokojąca i zainteresowały się tym polskie służby, które podobno wypytują mieszkańców Gołdapi i okolicznych leśniczych, czy wiedzą coś o prowadzonych wycinkach.

 

Z dostępnych informacji wynika, że powstają szerokie leśne korytarze, prostopadłe do granicy z Polską. Wiadomo na pewno, że wcześniej ich nie było. Oczywiście nie wiadomo, czy mają to być drogi dla rosyjskiego ciężkiego sprzętu zgromadzonego w bałtyckiej enklawie, czy też po prostu mamy do czynienia z przygotowaniami do budowy linii energetycznych.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

jak zwykle gówno wiesz. Nie

jak zwykle gówno wiesz. Nie będzie w najbliższym czasie wojny światowej, globalnej. Jest na to za wczesnie. Żadne mocarstwo świata nie jest do tego przygotowane. Trwa wyścig z czasem i tego czasu potrzebują wszystkie strony. Obecne dni stana sie teatrem zawirowania Polską, w wyniku ktorego zostaniemy rozebrani przez Rosję, Niemcy i Izrael
 Jednak po raz pierwszy mogę sie z toba zgodzić, że to nie Rosja wywoła globalny konflikt światowy, lecz przerazone niespodziewanym obrotem spraw zydowskie super eleity władzy w USA
 Ten konflikt wygra na szczęście Rosja a raczej UE-A dzieki czemu nie dojdzie do planowanej depopulacji do 500 mln i władzy chipa nad człowiekiem.
 W następujacej przyszłości Polska będzie graniczyc z Chinami...

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

a jednak cos wiem skoro sie

a jednak cos wiem skoro sie ze mną zgadzasz i pisałem o tym 2 miesiace temu ,bawisz sie we wrózbite a moze sie okazać że zrobią plan alternatywny i nie bedzei ostrzeżenia ,od razu uderza i islamiści przyznając sie do tego ,to da ameyrkanom wjazd do naszego kraju i zrobienie z nas jedngo z ich stanów niby do obrony ,i nici ze wspólnoty z Rosja ,bo bedziemy musieli sami ich stad wyganiać ,pisałem o tym że jest teraz czas akcji i reakcji ,jzeli zło atakuje to atakuje tak jak umie, morduje ,oszukuje itd a dobro zawsze musi pytac dusze o zgode na odprowadzenie lub poświecenie ,i nie masz na to wpływu, jezeli twoja dusza, patrząc na twoją nienawiśc jaką siejesz i z jaka piszesz postanowi odejść to cię stad zabiorą  ,bo nowe stanowic będą ludzie o czystym sercu a nie tacy jak ty ,dlatego dają czas oczyszczenia ,szoku i zmiany dla każdego ,szkoda ze go marnujesz,nienawiśc ściąga nienawiść ,zwałszcza teraz kiedy potrzebne są ofiary do otworzenia ludzim oczu i większośc dusz patrzac na to jak zachowuje sie cała istota dawno sie okresliła stąd moze byc przerowadzone to co nazwiemy eksterminacją ludzi a tak naprawde zostaną uwolnione te dusze ktora maja byc uwolnione a zostaną te które mają sie jeszcze czegos nauczyc i tworzyć nowe .

Portret użytkownika lilka

a minie to co mamy teraz

a minie to co mamy teraz (jeśli porównywać historycznie) bardzo przypomina okres gdy pewien nasz wielce miłościwy król zaprosił krzyżaków do Polski aby bronili nas przed Caratem, ale jeszcze zanim  ci krzyzacy wybudowali zamek w Malborku

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To był Król Psychiczny

To był Król Psychiczny Obrzezaniec, Konrad Mazowiecki, którego nakręciła zydo-niemka Jadwiga do tego idiotycznego czynu i judziła tak jak Merkel Tuska do wrogości wobec Rusi carskiej. Ta kurwa "świetą KK została wlasnie za to, że wprowadziła żydowskie "Chrześciajństwo" na polskie ziemie... Jak widac nic się nie zmieniło. Nie Niemcy i nie Rosjanie sa wrogami dobrodusznych i naiwnych Polaków, lecz pejsaty i obrzezany Żyd -syjonistyczny Talmudysta.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

fantazjujesz. Nie ma w tej

fantazjujesz. Nie ma w tej fantazji krzty logiki i startegii.
 Bedzie tak jak mówię, albo nie będzie nic. Wojny globalnej nie bedzie, bo żadne z mocarstw nie jest na to gotowe.
 eksterminacją depopulacyjną ludzkiej rasy zajmują sie nie mocarstwa światowe, ale super elity finansjery i władzy cieni na świecie (Bilderberg)
 Ich intryga sprowadza sie do spowodowania zamieszania światowego gdzie każdy będzie walczył z każdym. Wtedy będa uruchomione odwody NWO ( NSA), gdy strony będa mocno poturbowane. Projekt Blu Beam wspomagany HAARP-em a własciwie instalacjami o podobnym, lecz mocniejszym działaniu oraz nastapi atak geoklimatyczny, który dokona planu depopulacji. Wprowadzenie obowiazkowych szczepień ma na celu zachipowanie całej populacji, w celu prowadzenia kontroli jak długo działania depopulacyjne należy jeszcze prowadzić.
 Na ekranie NOW-owskiego komputera będa znikac czerwone punkciki oraz kręcić się licznik, znamionujące śmierć każdej jednostki..
 Gdy pokaże się liczba żywych ok 500 mln nagle niebo sie rozpogodzi, znikną wrogie UFO a wody cofną sie do swoich koryt.
 Głos z nieba powie...: Przyjdźcie do mnie ... Mówi Pan wasz i Zbawiciel...
Przejrzałem ich plan... chytry, ale im sie to nie uda... Zostaną zniszczeni własną bronią.
 znakiem dla nas wszystkich zwiastującym te wydarzenia będie wprowadzenie i zrealizowanie masowych szczepień na całym świecie. Ebola jest niepokojąca bo może stanowic pretekst do tych wymuszeń.

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

roznimy sie tym ,ze tak

roznimy sie tym ,ze tak naprawde  to nic nie wiesz ,fantazjujesz i cytujesz nwo i swoje marzenia  ,putin przyjął ultimatum z którego się tak śmiałeś i zrobi dokladnie to o co zostanie poproszony ,a amerykanie musza karmic tych z którymi zawarli kontrakt a poneiwaz brakuje im energi do istnienia musza znaleźć wojne i jej szukają ,piekne jest to ze nagle wszystko moze sie zmienić i nic nie bedzie z tego o czym piszemy, jezeli ludzie sie zaczną jednoczyc tak jak we włoszech gdzi policja szła razem z protestującymi ,wiec możesz pisac swoje pomysly ale skoro wszystkim jasnowidzom zamkneli tą wiedze ,bo kazdy z was ma byc tam gdzie ma byc ,to zostaje ci tylko gdybanie ,pokazali mi kilka planów alternatywnych tak jak i reszcie ludzi którzy maja jakis kontakt z istotami wyzszymi lub odblokowany potencjał duszy i spokojnie czekamy na wydarzenie, bo co by sie nie stało i ile ludzie by nie odeszło ,nowe bedą tworzyć tylko ci o czystym sercu ,wiec do pracy angelusie i zamiast pisac z rozumu napisz cos wreszczcie od serca ,bez jadu i nienawiści ,nie wiesz wszytkiego i nie jesteś alfą i omega ,nawet nie odblokowaleś swojego potencjału duszy ,dlatego swoje rozważania pisz z poziomu gdybania a nie oczywistości ,fajne jest to że oczyszczanie i tak nastąpi ale tylko z tych którzy nigdy nie naucza się słuchac własnego serca ,więc do roboty bo nie ma nic przyjmniejszego niż szacunek do samego siebie i innych istot .

Strony

Skomentuj