W Niemczech powstała islamska policja religijna "Shariah-Police"

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net
Na temat Wielkiej Brytanii często można usłyszeć, że kraj ten w najbliższej przyszłości zostanie zislamizowany. Od pewnego czasu problem został zauważony nawet przez władze, które rozważają podjęcie odpowiednich środków prawnych. Jednak sytuacja w Anglii nie jest odosobnionym przypadkiem - podobne zagrożenie ze strony muzułmanów pojawia się teraz w Niemczech.

 

Dotychczas istnienie tzw. patroli muzułmańskich było kojarzone właśnie z Wielką Brytanią ale media informują, że w Niemczech również utworzono islamską policję. Członkowie "Shariah-Police" poruszają się wieczorami po niemieckich ulicach, zabraniając przechodniom wchodzić do klubów, pić alkoholu czy palić papierosów, ponieważ "łamią prawa islamskie".

 

Patrole muzułmańskie działają głównie w mieście Wuppertal w Nadrenii Północnej-Westfalii na zachodzie Niemiec. Islamistów można łatwo rozpoznać, ponieważ w trakcie swojej służby noszą pomarańczowe koszulki z napisem "Sharia-Police". Oprócz zaczepiania przechodniów, muzułmanie próbują również zwerbować młodych do swojego grona salafitów.

 

Policja zdążyła już zareagować i kilka dni temu zatrzymano 11 członków tej organizacji. W piątek wydano również oświadczenie w którym zaznaczono, że zachowania prowokujące oraz te, które niepokoją ludzi, nie będą tolerowane a "Sharia-Police" nie posiada legitymacji. Na co warto zwrócić uwagę jest fakt, że organizacja została założona dosłownie kilka dni temu a na Facebooku ma już ponad 1.700 "polubień".

 

 

Źródła:

http://www.thelocal.de/20140905/ruhr-police-throw-book-at-shariah-vigilantes

https://www.facebook.com/pages/Shariah-Polizei-Germany/289828684554766?sk=timeline&ref=page_internal

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Adolf Rotshild

W Tureckiej Republice

W Tureckiej Republice Federalnej Niemiec Arabowie powoli zaczynają walczyć o swoje prawa.
A przy okazji przypomniał mi się taki kawał:
Niemcy Rok 2030. Dwóch policjantów zatrzymuje kierowce. Dokumenty proszę - mówi policjant do kierowcy. Kierowca mu podaje dokumenty a wtedy policjant do drugiego policjanta mówi: patrz Abdul jakie dziwne nazwisko Muller.

 

Skomentuj