Bojownicy Islamskiego Państwa dokonują masowych mordów na Chrześcijanach

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net

Powstanie nowego kalifatu na Bliskim Wschodzie doprowadziło do destabilizacji Iraku a dobrze uzbrojeni bojownicy prowadzą walki na wielu frontach jednocześnie. Jednak oprócz działań zbrojnych, prowadzona jest tam również wojna religijna. Sunnici prowadzą masowe egzekucje na wszystkich niesunnitach.

 

Jak donoszą media, Islamskie Państwo jest tak radykalnym ugrupowaniem, że nawet Al-Kaida zaczęła je krytykować. Sunnicka organizacja traktuje ludzi o innym wyznaniu z niezwykłą brutalnością, prowadzi masowe mordy na irackich żołnierzach, Szyitach, Kurdach i Chrześcijanach.

 

W sieci dość łatwo można znaleźć zdjęcia, przedstawiające działalność bojowników z Islamskiego Państwa, jednak ze względu na bardzo drastyczne sceny, portal nie może ich opublikować. Wystarczy wpisać w przeglądarce "holocaust chrześcijan" ale każdy ogląda to na własną odpowiedzialność.

 

Irak wciąż jest podzielony między sunnickim kalifatem który zagarnia kolejne tereny, irackim rządem na południu kraju oraz Kurdystanem na północy. Stany Zjednoczone wysłały wcześniej swoich żołnierzy do Bagdadu a teraz również do miasta Irbil, stolicy Kurdyjskiego Okręgu Autonomicznego. Ponadto, Peszmergowie zaczynają otrzymywać broń od Amerykanów, aby Kurdowie mogli przeciwstawić się inwazji Sunnitów.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika 720

Wpisałem w wyszukiwarkę

Wpisałem w wyszukiwarkę "holocaust chrześcijan", i rzeczywiście mocne, a nawet bardzo mocne rzeczy zobaczyłem. Ludziom o słabych nerwach nie polecam tego oglądać. To, co zobaczyłem jest jednocześnie koronnym dowodem na to, że papież Jan Paweł II nigdy nie powinien zostać ogłoszony świętym, bo nim na pewno nie był. Tak bardzo głoszony przez NIego ekumenizm, jasno dowodzi tego, że był sabotażystą. No bo jak Moi Drodzy można inaczej nazwać sytuację, w której papież zamiast pozyskiwać dusze dla ich wiecznego zbawienia, prosto w twarz mówi ludziom, że: "Wszystkie religie są równe"? Skoro więc wszystkie religie są równe, tzn., że nie potrzebna jest misja nawracania pogan na chrześcijaństwo. Moim zdaniem takie założenie kłóci się ze słowami Chrystusa, który mówił: "Idźcie i nauczajcie wszystkie narody, chrzcąc je w Imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego, Amen". Jest to najogólniej mówiąc dywersja na misyjnej działalności Kościoła. Tak jak w firmie manager ma za zadanie zadbania o jej rozwój, o pozyskiwanie nowych zleceń, a w następstwie dalszym rynków zbytu dla jej produktów, tak papież ma za zadanie pozyskiwanie  dusz dla Zbawienia. Klasycznym przykładem potwierdzającym użyte przeze mnie słowo "sabotaż" jest sprawa anglikańskich pastorów, którzy chcieli siebie, i kierowane przez siebie wspólnoty, nawrócić na katolicyzm. W zamian otrzymali odpowiedź z Watykanu: "Nie, nie róbcie tego, lecz pozostańcie na swoich pozycjach". Ewidentnie widać tutaj sabotaż. Napluto tym samym wszystkim chrześcijanom w twarz, ot tak bezceremonialnie.
We wcześniejszej części mojej wypowiedzi użyłem słowa "ekumenizm". Czym to zjawisko najogólniej jest? Ano poprzez ekumenizm chrześcijanom, a zwłaszcza katolikom pluje się w twarz, pokazując naszą rzekomą "bezczelność". Zadaje się chrześcijanom, zwłaszcza katolikom wprost pytanie o to, dlaczego są tacy "bezczelni"? Na czym polega nasza "bezczelność"? Ano na tym, że chrześcijanie "zawyżają" poziom duchowości. W związku z tym postawmy pytanie o to, w jaki sposób następuje wspomniane "zawyżanie" poziomu duchowości? Ano następuje ono wskutek tego, że katolicy mają Sakramenty, Krzyż, Dogmaty, Wstawiennictwo  Świętych, a więc autentycznie prawdziwy, duchowy arsenał. Tego nie mają inne religie. A skoro one tego nie mają, to przecież katolicy nie się nie "wygłupiają", bo też mogą z tego zrezygnować, w imię "pojednania", "dialogu", i nnych tym podobnych bzdur. Tylko z kim ja mam dialogować, i o czym? Z kimś kto mógłby mnie zastrzelić, ukrzyżować miałbym się integrować?
Jeżeli kogoś tym wpisem obraziłem, to przepraszam, ale nie było to moja intencja. Po prostu trzeba ludziom otwierać oczy, na to co wokół nas się dzieje dookoła.

Portret użytkownika danielov

Co ty ? Jehowy jesteś?

Co ty ? Jehowy jesteś? Przestań szerzyć tu herezje. Masz racje z tym że trzeba nawracać ludzi ale 600 lat temu spaliliby cie zapewne na stosie. Wolę juz przesłanie Jana Pawła II który swoją inteligencją zamknąłby  ci usta zapewne tylko jednym zdaniem. 

Portret użytkownika Medium

danielov napisał: Wolę juz

danielov wrote:

Wolę juz przesłanie Jana Pawła II który swoją inteligencją zamknąłby  ci usta zapewne tylko jednym zdaniem. 
Co ma wspólnego inteligencja z religią? W ramach inteligecji mieści się wiele znaczeń, które łatwo mogą stać w sprzeczności z prawomyślnościa, a tę uznałabym za ważniejszą, szczególnie w połączeniu z religią.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jan Paweł II Wojdyłła (

Jan Paweł II Wojdyłła ( czytaj Katz) był żydem, zdrajcą Polaków i to właśnie on, z drugim zdrajcą Polaków Wałęsą ( cztaj Lejbą) wprowadził żydostwo  wygnane w 1968 r przez Gomółkę  do Polski...
 Jak ma się nie otwierać scyzoryk w kieszeni, jak tabuny beretowe nazywają go nabożnie "ojcem świętym"...
 Ta ciemnota jest przyczyną wyborów Wałęsy i całej tej śmierdzącej zgrai syjonistycznej rządzącej obecnie i wcześniej Polską...
Do dziśiaj nie moge wybaczyć mojej głupiej exmałżonce  jak z uwielbieniem wpatrzona w sufit, gdzie nasrała mucha, szeptała święte słowa do żyda Katza, utożsamiając go niemal z Jezusem.
 To własnie ten ciemny ludek pomógł zydowsko-syjonistycznej hałastrze opanować Polskę i zniewolić Polaków.

Portret użytkownika Medium

Angelus Maximus Rex

Angelus Maximus Rex wrote:

Jan Paweł II Wojdyłła ( czytaj Katz) był żydem, zdrajcą Polaków i to właśnie on, z drugim zdrajcą Polaków Wałęsą ( cztaj Lejbą) wprowadził żydostwo  wygnane w 1968 r przez Gomółkę  do Polski...
AMR, czy jesteś w stanie wyjaśnić, dlaczego Wałęsa uparcie wypierał się związków z "narodem wybranym"? 
 

Strony

Skomentuj