"Polska i kraje bałtyckie zostaną zmiecione z powierzchni ziemi" - twierdzi rosyjski polityk

Kategorie: 

Źródło: Internet

Echa wywiadu, którego rosyjskiej telewizji Rossija 24 udzielił lider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji, Władimir Żyrinowski rozeszły się po całej Europie. Rosyjski polityk oświadczył w nim, że decyzja o rozpętaniu III wojny światowej została już na Kremlu podjęta, a Polska i kraje bałtyckie zostaną "zmiecione z powierzchni ziemi".

 

Władimir Żyrinowski pełni w Rosji podobną funkcję do tej jaką w Polsce odgrywa Janusz Palikot. Jest to po prostu osoba, która mówi głośno to czego władza z różnych powodów nie może powiedzieć. Dlatego słowa Żyrinowskiego, często są szokujące i przerysowane, ale można traktować je jako radykalny głos wyrażony za przyzwoleniem Kremla.

"Ameryce nic nie grozi, jest daleko. A kraje wschodnioeuropejskie same wystawiają się na pełne unicestwienie. I winne będą tylko one, bo my nie możemy dopuścić do tego, aby z ich terytorium były wystrzeliwane rakiety i startowały samoloty w kierunku Rosji"

Potem rosyjski polityk oświadczył jeszcze, że klucz do rozwiązania tego, co dzieje się obecnie na świecie ma tylko Władimir Putin.

"Decyzje podejmie tylko jeden człowiek - głowa państwa rosyjskiego. Tak było w wypadku I wojny światowej, gdy ostateczną decyzję podjął car Mikołaj II, i tak było w wypadku II wojny światowej, kiedy to wszystkie słuszne i ostateczne decyzje podejmował Stalin. Tak jest i teraz. III wojna światowa - to najważniejsza decyzja. Jestem przekonany, że została już podjęta. Będzie stopniowo podawana do wiadomości, by oni się zastanowili, czy chcą znowu spalonej Europy"

Władimir Żyrinowski powiedział też, że przyszłość tej części Europy zależy od Ukrainy i tego jak potoczy się ten konflikt. Niewątpliwie docieramy do punktu zwrotnego, w którym albo Rosja uzna utratę Ukrainy, albo spowoduje wojnę, która stanie się wyrokiem dla Europy Wschodniej.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Time Traveler

Niska grzywna za

Niska grzywna za sankcje
Autor: Zezowaty Zorro o 15:08
-
Ukraina właśnie przegłosowała sankcje gospodarcze w swojej wojence handlowej z Rosją. Czy Kijów zablokuje tranzyt rosyjskiego gazu do Europy [czyli zakręci kurek]? Zadowoleni z siebie naganiacze w głównym ścieku zapewniają, że to wykluczone, zezowaty od dawna twierdzi, że wręcz przeciwnie - już postanowione. A tymczasem warto sprawdzić na rynku...
Co mówi o planach szczurzolicego premiera Jaceniuka i czekoladowego prezia Patroszenki na przykład foreks? Foreks mówi: niska grzywna, a konkretnie zniżkująca o kilkanaście procent na wiadomość o sankcjach, oznacza że rynek ocenia dalsze - negatywne dla rynku wewnętrznego Ukrainy - sankcje, a więc ich eskalację, za przesądzone. Pogońcie dziennkurestwo, bo wygląda po kursach, że wojna prawdziwa, następująca po ogłoszeniu ostatnich rewelacji, jest pewna. Oznacza to, że weźmiemy w niej udział. Nie jest to dobra wiadomość na nadchodzące święto wojska, jak by się jego komoruski zwierzchnik, nawet wzmocniony lewatywą nie napinał.

zezorro
"gang kelnerów" był właśnie O TO - walka o sektor energetyczny: nafta, gaz, węgiel - geniusz biznesu Falenta i inne Dukaczewskie talenta, Dochnal...

własnie zamknięto Składy węgla Falenty, uratowano JSW i jednym rychem DZIŚ założono Polskie Składy Węgla - ty myslisz ŻE TO JEST PRZYPADEK?

k**** nie ma takiej opcji

Polskie Składy Węgla [państwowe!] TO JEST GWARANTOWANE AWARYJNE ZAOPATRZENIE W OPAŁ PO ZAKRĘCENIU GAZU

ŻADNA DZIENNKUREWSKA ŚWINIA TEGO NIE SKOJARZYŁA, BO MA ZAKAZ, a taka jest prawda

SKŁADY WĘGLA OZNACZAJĄ PRZYGOTOWANIE DO WOJNY

i jest to jedna z niewielu rzeczy, które gang rudego olsena wykonał dobrze, bo całą resztę rozkradł, na czele ze złodziejskim kontraktem na ruski gaz Pawlaka - za to powinien dyndać

Łysy
Skoro tak, to zapewne też banksterzy zaczną wycofywać kasę z polski i złotówka w końcu zacznie dołować? Dobrze myślę?

zezorro
taki proces odbywa się na hrywnie teraz, złotówce to nie grozi --> do momentu wejścia do walk, a to się może zdarzyć każdej nocy

w związku z czym giełda jest bardzo chwiejna, chimeryczna, bo wszyscy siedzą na szpilkach

http://zezorro.blogspot.com/2014/08/niska-grzywna-za-sankcje.html

Portret użytkownika Time Traveler

Co tam panie na Majdanie #83:

Co tam panie na Majdanie #83: kolumna z pomocą humanitarną jedzie...
Autor: Zezowaty Zorro
-
... ale nie wiadomo, czy dojedzie. Kilkaset ciężarówek z pomocą, wysłanych dziś w drogę z Moskwy, nie ma zezwolenia na wjazd na Ukrainę.
Brak szczegółowych uzgodnień zawartości z rzekomym koordynatorem akcji - Czerwonym Krzyżem - nie wiadomo, co i jak było zapakowane, a na granicy nie ma inspektorów tej organizacji.

Tymczasem prawdziwy konwój z właściwą pomocą humanitarną dla zbuntowanych obwodów Ukrainy widziano dziś na szynach w okolicy Woroneża, zmierzający w kierunku ukraińskiej granicy. Co prawda - jak zauważyliśmy - nie ma na niej inspektorów Czerwonego Krzyża, ani ONZ, ale za to na pewno nie ma na niej także niezwyciężonej armii ukraińskiej, ani jej pograniczników, co proces odprawy i dostawy pomocy znakomicie uprości.
http://www.youtube.com/watch?v=1Lelr5zscng

Na wagonach widzimy typowe zaopatrzenie pierwszej pomocy dla powstańców: gąsienicowe transportery opancerzone i sprzęt zmechanizowany. Na pewno bardzo się ucieszą, bardziej niż ze stojących na granicy w operetkowym przedstawieniu świeżo wymalowanych na biało kamazów, które czekoladowy prezio Patroszenko wpuści, albo nie wpuści. Jak łatwo zgadnąć, Kremlowi to i tak zwisa, bo jest to tylko tzw. 'photo opportunity', a nie realne działania i można to wykorzystać w PR w te albo wewte. Wpuści - dobrze, nie wpuści - jeszcze lepiej. Myślcie tam w Kijowie, bo was czekista ogrywa jak gówniarzy w szachy.

Szachy! Nie warcaby, ani bierki, gamonie. Szachy!

http://zezorro.blogspot.com/2014/08/co-tam-panie-na-majdanie-83-kolumna-z.html

Portret użytkownika pr78

kacapia warczy a na granicy

kacapia warczy a na granicy polsko chinskiej spokuj zastanawia tylko jedno w którym miejscu ta granica będzie przebiegac
 
rosja ma zaprawiona armie w bojach z supremocarstwami np; czeczenia ,gruzja ,dagestan,mołdawia litwa ,łotwa ,estonia ,warto też sprawdzic cene w skupach złomu bo jak wjadą to będzie co zbierac i zalecam inwestycje w sklepy monopolowe bo jak wjadą to cały asortyment wykupią taka wymiana 1 litr wodki za 1 czołg ktory w skupie złomu mozna bedzie spienierzyc

Głosuj przeciw
-1
Portret użytkownika tomasz2609

kto mieczem wojuje od miecza

kto mieczem wojuje od miecza ginie. to co jest zapisane wypelnic siem musi ,,bog juz wplynieniena skazone grzechem pychy umys rzadzacuch  .zmieni sie model rządów  pienidza nad czlowiekiem.. to bog pisze swoj scenariusz ..przed potopem ludzkosc miala podobne dylematy moralne cywilizacja,chciwosc postep kontra duchowosc . jaka to sie skonczylo..widomo .. pozostawine resztki na ziemi poprzez kanibalizm ,wojny postep .i cywilizacje powielaja ich błedy .. czas powtórnego powrotu zbawiciela jest bliski .. ale najpierw szatan musi wypelnic swoj plan opetania skarzonych umyslow.. cdn

Portret użytkownika Time Traveler

ZŁE FATUM związane z mostem w

ZŁE FATUM związane z mostem w Kamieniu na Wiśle i III wojną swiatową. Znalezione w sieci"
http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=55795&start=5710

"Znalazłem arcyciekawą przepowiednię o III wojnie i pewnym feralnym MOŚCIE w Kamieniu na Wiśle koło Opola Lubelskiego, nad którym to mostem ciąży FATUM związane z wybuchem wojny światowej.

Otóż powiem w skrócie, że istnieje ludowa przepowiednia z Lubelszczyzny, która sięga wstecz ponad 100 lat, a której autor nie jest bliżej znany. Autorem jest ktoś, kto żył ponad wiek temu w okolicach Kamienia nad Wisłą (obecnie lubelskie) w czasach zaborów a zaborze rosyjskim (czasy carskie).

Otóż owa przepowiednia głosi, że jeśli tylko kiedykolwiek zostanie zbudowany MOST w Kamieniu na Wiśle - wnet dojdzie do WOJNY ŚWIATOWEJ a most [u]NIE OSTOI SIĘ I ZOSTANIE zniszczony.

Mieszkańcy okolic Opola Lubelskiego znają tę przepowiednię, którą często powtarzały im babcie i dziadkowie.
Sięgnijmy wstecz do historii wszystkich mostów w Kamieniu, gdzie do tej pory zbudowano dwa i dwa zostały zniszczone w wyniku wojen, które wybuchły zaraz po oddaniu mostów do użytku.

- I most w Kamieniu - budowany w latach 1913-14, oddany do użytku późną wiosną 1914 w zaborze rosyjskim. kilka tygodni potem wybuchła I wojna światowa, most został [b]zniszczony w wyniku działań zbrojnych Austro - Węgier i Prus przeciw Rosji.
Przepowiednia sprawdziła się
- II most w Kamieniu - budowany w latach 1938-39, oddany do użytku 10 lipca 1939, chwilę potem[b] wybuchła II wojna światowa most został zniszczony po walkach prowadzonych na zachodnim przedmościu we wrześniu 1939 roku.
Przepowiednia się sprawdziła.

- Uroczystości towarzyszyła wielka radość. Cała okolica brała w niej udział - tak letni dzień 1939 r., kiedy otwierano drewniany most na Wiśle, zapamiętała Marta Wierzbicka, która przed wojną mieszkała w Solcu. Przy okazji zbliżającej się budowy nowej przeprawy dotarliśmy do wspomnień i jednego z niewielu, o ile nie jedynego, zdjęcia przeprawy zniszczonej w pierwszych dniach wojny.
http://d.polskatimes.pl/k/r/5/48/ae/5046453c0fe17_p.jpg?1354671302
Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/artykul/650635,radosc-byla-krotka-czyli-historia-mostu-na-wisle-w-kamieniu,id,t.html

- III most w Kamieniu - obecnie budowany w latach 2012 - 14, ma zostać oddany do użytku w październiku/listopadzie tego roku tj. 2014.

Dodatkowo wklejana wcześniej przepowiednia z datą dla Polski 26 listopada 2014.

Czy FATUM ciążące na tym moście znów się sprawdzi i wybuchnie III wojna światowa a sam most znów zostanie zniszczony w wyniku działań wojennych (np. nalot)?

Budowa mostu w Kamieniu: Do końca roku ma być gotowy
Prace są lekko opóźnione, ale do końca roku most w Kamieniu na Wiśle powinien być gotowy. W październiku z kolei zmontowana ma zostać konstrukcja, która połączy oba brzegi rzeki.
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=DW&Date=20140704&Category=NEWS01&ArtNo=140709813&Ref=AR&border=0&MaxW=666
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140704/NEWS01/140709813

"Jeśliby wierzyć przesądom - to tak, bo w Kamieniu budują most na Wiśle
... a jest ludowe podanie, że gdy tam budują most - będzie wojna.
Pierwszy most w Kamieniu k/ Opola Lubelskiego uległ zniszczeniu podczas I wojny światowej.
Odbudowano tam most przed 1939 - i zbombardowali go Niemcy w 1939."
http://skorpion48.salon24.pl/429761,czy-grozi-nam-wojna-1

robbek66 ☺ 25.12.11, 19:16
Tak sobie czytam, co tu piszecie i myślę o starej przepowiedni. Czy nikt z Was nie pamięta, że zawsze kiedy rozpoczynała się budowa mostu w Kamieniu wybuchała wojna.
Nie jestem zabobonny, ale zawsze Babcia przypominała mi, o wydarzeniach z tamtych lat.
Co o tym myślicie ???????????????????????????????????????????????????????????????
http://forum.gazeta.pl/forum/w,62,128455169,131824315,Most_w_Kamieniu_opozniony_o_rok_przez_wycinke_d_.html

Napisano 14 grudzień 2011 - 03:48
No to bedzie wojna.
W tym miejscu jak tylko wybudują most to zaraz jest wojna - vide 1914 i 1939.
http://forum.dziennikwschodni.pl/budowa-mostu-nad-wisla-w-kamieniu-na-dobrej-drodze-t55506/

Napisano 14 grudzień 2011 - 10:17
to znak!!! bydzie wojna!!! jak zabierają się za most w Kamieniu to się źle kończy, tak było z carska Rosją - wybuchła I wojna światowa, tak było z II Rzeczpospolitą - wybuchła II wojna światowa, tak było z III Rzeszą - wojna rusko-niemiecka, na szczeście ludziska mamy trzy lata aż zbudują albo i dłużej i do roku po zakończeniu budowy i zbuzenia mostu w czasie działań wojennych ;), to ja mówię Jarząbek trener III klasy!!!!
http://forum.dziennikwschodni.pl/budowa-mostu-nad-wisla-w-kamieniu-na-dobrej-drodze-t55506/

Portret użytkownika euklides

Jeśli według ruskich

Jeśli według ruskich polityków polscy politycy są im coś winni, to niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego ruscy politycy chcą bombardować całą Polskę, a nie samą Wiejską? Cała ta polityczna chałastra sobie krzywdy nigdy nie wyrządza. To jedna światowa banda, trzymająca w żelaznym uścisku ludzkość, nie dopuszczająca do rozkwitu ludzkiej cywilizacji. Rakiety lecą w cywilow w Doniecku, ale Kijów i Moskwa śpią spokojnie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie czytasz uwaznie postów

Nie czytasz uwaznie postów mędrca tego portalu, bo byś się dowiedział, że tylko Warszawa zniknie niebawem z powierzchni Ziemi a Polska jako państwo przestanie istnieć...
 Mędrzec ten już od pewnego czasu nawołuje Polaków, by na poczatku września tego roku wzieli sobie urlop i wyjechali co najmniej 50 km od Warszawy...
 Zadajesz jak zwykle głupie pytania... Obecny gniew Rosjan na Polaków wynika z tego, że ten głupi naród wybrał bandytów i syjonistów na władze by nim rządziły..
 Więc z prostej logiki wynika, że wszyscy Polacy sa winni...
 Nie chcę tutaj byc prorokiem, ale wydaje mi się, że kluczowym dniem jest 17-09-2014 r :
75 -ta rocznica napaści bolszewików na Polskę w 1939 r.

Strony

Skomentuj