Armia ukraińska rozpoczęła szturm Doniecka

Kategorie: 

Źródło: twitter

Na wschodzie Ukrainy trwa wojna. Dzisiaj doszło do kolejnej eskalacji w okolicy milionowego miasta, jakim jest Donieck. Od rana docierają informacje o ciężkich walkach jakie trwają już na rogatkach miasta.

 

Z pierwszych doniesień wynika, że armia ukraińska planuje dokonać okrążenia miasta. W kilku miejscach doszło do ciężkich walk. Separatyści salwowali się ucieczką i zaatakowano kolumnę pancerną, ale straty po ich stronie były minimalne.

Źródło: twitter

Walk trwają w okolicach lotniska i dworca kolejowego. Ukraińskie wojska prowadzą pancerną ofensywę. Mieszkańcy miasta zostali poproszeni o pozostawanie w domach. Na ulicach słychać strzały, sytuacja wygląda bardzo źle.

Źródło: twitter

W tle ofensywy ukraińskiej pozostaje kwestia dostępu do miejsca katastrofy malezyjskiego Boeinga 777. Mimo, że mogą tam bez przeszkód przebywać dziennikarze różnych stacji telewizyjnych nadal nie ma tam, żadnej komisji badania tego wypadku. Na dziś wiadomo, że ktoś strącił cywilny samolot. Nie ma co liczyć na badanie tego przypadku w czasie gdy trwa tam regularna wojna.

Źródło: twitter

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

(z

(z https://mistykabb.wordpress.com/2014/07/12/zydowski-rzad-polski/comment-page-1/#comment-6638 )
 
"„2017 – Planowane rozpoczęcie przemysłowego wydobycia gazu ze złoża Yuzivska (rejon Doniecka, Hrabove) na Ukrainie przez Royal Dutch Shell”„ty wiesz, w co wetknęłaś palucha? przeczytaj uważnie ostatni artykuł z mapą. Grabowe to jest MIEJSCE OFIARNE na wzgórzu. Tam spadły szczątkirzekomego MH-17.” ( http://zezorro.blogspot.com/2014/07/co-tam-panie-na-majdanie-64-kto.html#comment-1493310988 )
„zbadaj ślad, który zapodała MD – a ja połaczyłem kropki – obejrzyj mapy i koncesje na odwierty to była OFIARA rytualna na początek biznesu wpadł ksiądz, zrobił rybę… i potwierdził
jakie jest prawdopodobieństwo, że spadnie akurat na główny odwiert Shella, na który jest nazwa koncesji?Grabove – nazwa całego wschodniego obszaru wierceń, najbogatszego w regionieGrabove – wioska pod Donieckiem, gdzie spadł MH17″( http://zezorro.blogspot.com/2014/07/czytanka_20.html#comment-1494386861 )
 
 
Ciekawe czy rabe rozpiera duma z tak ofiarnej ofiary dla ich demoniego świniopasa meshiacha? Prawie 300 osób rytualnie zamordowanych i później podrzuconych jako "pejsata świnia" Rosjanom by była wojna tak po bluźnicach judaistycznych z wytęsknieniem oczekiwana i by ropa z ziemi wesoło na ichnie konta tryskała.
 
Reszta (w tym 300 ofiar) to przecież statystyka czy "właściwy (dający przeogromne zyski) żydowski model biznesowy" .....
 
 
 

Portret użytkownika Zenek :)

Katastrofa malaja - kolejny

Katastrofa malaja - kolejny dowód iż była to celowa robota nazistów, żydów a wszystko co podają w reżimowych medach to wyciskacze łez by kato-gojostwo zapałało "świętym oburzeniem" na prawosławnych Rosjan i poszło się z nimi, o interesiki nazistów, wymordowywać w religijnym szale:
 

 
Ujawnione co najmniej tydzień za wcześnie badania DNA pokazują fałszywą identyfikację pasażerów [fragment]
 
Identyfikacja DNA wymaga próbek z przed katastrofy dla wszystkich pasażerów. W ŻADEN SPOSÓB nie mogli zlokalizować nawet JEDNEJ próbki w ciągu 2 dni. Maszyny mogą pracować tak szybko na dobrych próbkach, jeśli zacznie się w pierwszym dniu z obu próbkami w laboratorium, ale JAK to można zrobić z pasażerami z Malezji, Chin, Australii, Holandii i wielu innych miejsc? ODPOWIEDŹ: NIE BYŁO ŻADNEJ IDENTYFIKACJI DNA, a teraz, skoro to kłamstwo POKAZAŁO SIĘ ZBYT WCZEŚNIE, TO NIGDY JEJ NIE BĘDZIE. Dokładnie tak samo jak Izrael identyfikuje DNA „zamachowca samobójcy”, i w ciągu 2 godzin zrównuje z ziemią okolice „zamachu”, takie kłamstwa są dla głuptasów. NIE DAJ SIĘ DO NICH ZALICZYĆ.
 
Gdyby zatrudniono zespół super ekspertów i mieli najlepszy sprzęt NA MIEJSCU NA UKRAINIE, i drugi zespół pomocniczy gotowy do pracy w krajach ofiar, można by zobaczyć pierwsze wyniki w ciągu PIĘCIU DNI, jeśli im się BARDZO POSZCZĘŚCI, z większością w ciągu półtora tygodnia, i wielu nigdy nie zidentyfikowanymi w ogóle, bo nie posiadają próbki z przed katastrofy. Dlaczego mieliby się spieszyć z raportem (prawdziwym czy nie), w innym celu niż tylko po to by sterować opinią publiczną?
 
"
(całość
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ujawnione-najmniej-tydzien-wczesnie-badania-dna-pokazuja-falszywa-identyfikacje-pasazerow-fragment-2014-07)

Portret użytkownika Zenek :)

To też jest ważne by wiedzieć

To też jest ważne by wiedzieć co świnie ze świniopasem mashiachem w swoich chlewach Dzieciom Stwórcy - Słowianom - planują:
 
"
Senat USA przyjął w pierwszym czytaniu projekt prawny według którego Ukrainie został nadany status sojusznika USA bez członkostwa w NATO , dający Amerykanom prawo wejścia na Ukrainę w wypadku agresji ze strony Rosji. /przyp. własna : a więc w każdej chwili według ich widzimisię/. Taki sam status został przyznany Gruzji, Mołdawii.Ponadto projekt przewiduje zmiany w ustawie o gazie ziemnym w celu przyjęcia nadzwyczajnej procedury dla eksportu gazu ziemnego do członków WTO i zobowiązuje Agencję USA ds. międzynarodowego rozwoju /USAID/ , Agencję handlu i rozwoju, , Korporację prywatnych inwestycji /OPIC/ i Grupę Banku Światowego do wsparcia Ukrainy, Gruzji i Mołdawii mającą na celu eksploatację tamtejszych rezerw gazu, nafty /przyp. własna : kradzieży tamtejszych surowców celem ich odsprzedania Europie/.http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2014/07/18/105562.shtmlA więc stało się faktem to , o czym wcześniej wiedzieliśmy z przechwyconego i opublikowanego w internecie tajnego dokumentu amerykańskiego, analitycznego Centrum „Rand Corporation”.W kontekście tego już całkowicie jest jasne , iż za wojną na Ukrainie stoi syjonistyczna Ameryka oraz tamtejsze koncerny , które :po pierwsze : zamierzają , za wszelką cenę kosztem ludobójstwa tamtejszej ludności, rozpocząć na ogromna skalę wydobycie gazu łupkowego we wschodniej Ukrainie;po drugie : zamierzają przejąć znajdującą się na tym terenie, lecz również w innych krajach, w tym w Polsce istniejącą sieć dystrybucji gazu ziemnego z Rosji do Europy, po to , by ją wykorzystać do dystrybucji gazu łupkowego ;PS. USA szukają na siłę guza ? W sumie to w niczym nie zmienia obecnej sytuacji faktycznej na Ukrainie , bowiem USA tak naprawdę już jest na Ukrainie i to ona praktycznie dowodzi resortami siłowymi Ukrainy. Obecnie dokonuje wielkiej "restrukturyzacji" /czytaj :czystki/ w służbie bezpieczeństwa Ukrainy. W Kijowie niezależnie od sztabu głównego Ukrainy, utworzyła własny sztab, skąd dowodzi rękami Ukraińców działaniami zbrojnymi na Ukrainie. W terenie rozmieszczeni zostali amerykańscy żołnierze, którzy na miejscu podejmują decyzje w kwestii prowadzonych przez Ukraińców działań bojowych."
 
(http://adnovum.neon24.pl/post/111166,ukraina-wojna-domowa-19-07-2014r#comment_990447)

Strony

Skomentuj