"Władcy Taśm" trzymają w szachu naszych rządzących - panika w obozie władzy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dzisiejsze wydarzenia wskazują ewidentnie na to, że tak zwany obóz władzy, czyli ta klika, która rządzi w Polsce od 7 lat jest w ciężkiej panice. To bardzo sugestywne, że w 25 lat po rzekomym obaleniu PRL, wraca on w taki sposób, że nawet lemingi to widzą.

 

Oczywiście nadal cześć ludzi ma poważny dysonans poznawczy, bo obserwując kuriozalne złamanie zasad wolności słowa i tajemnicy dziennikarskiej, do jakiego doszło dzisiaj w redakcji tygodnika Wprost, można tylko zadać pytanie - co takiego jest jeszcze na tych taśmach, co uzasadnia aż tak nerwową i bezprawną reakcję ministra Sienkiewicza, który wysłał swoich siepaczy, aby ukręcili łeb sprawie kompromitujących podsłuchów.

 

Pal licho to, że szef MSW wysłany przez Tuska ustalił z szefem NBP, że będą drukować pieniądze, byle tylko pozostać przy władzy. Na taśmach nagranych w dwóch stołecznych restauracji muszą być rzeczy niebywałe, skoro władza aż tak panikuje.

 

Mowa jest o 900 godzinach podsłuchów polityków i celebrytów. Można tylko podejrzewać, że szczególnie interesująca musi być rozmowa szefa NIK, Kwiatkowskiego z Kulczykiem. Ten pierwszy jeszcze wczoraj tłumaczył się z niej mimo, że nie została jeszcze opublikowana.

 

Niewątpliwie gdyby opublikowano wszystkie te rozmowy to tylko ostatni idiota uznałby to za "troskę o państwo". Sprawa jest bardzo poważna i trudno sobie wyobrazić, aby rząd nie upadł po takiej kompromitacji jak dzisiaj. Jeśli jednak rządząca sitwa będzie nadal pozostawała przyspawana do swoich stołków, to po prostu będziemy mieli w Polsce Majdan. Destabilizacja sytuacji politycznej i tak nastąpi po dzisiejszej brutalnej napaści na dziennikarzy Wprost.

Agenci ABW usiłują wyrwać siłą laptopa redaktora naczelnego Wprost - źródło: twitter

Pała, o której deliberowali minister "idziemy po was" Sienkiewicz i niejaki Belka ujawniła się dzisiaj w całej okazałości. Można zniszczyć każdego kto zagrozi władzy, a to że ta grupa polskojęzycznych polityków, która nami rządzi, nie odda władzy jest już raczej oczywiste, po prostu gdyby do tego doszło większość z nich znalazłoby się w więzieniach, więc jest to dla nich walka o życie.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika rimini

Nic nie jest tym, na co

Nic nie jest tym, na co wygląda!
Pamiętajcie o tym!
Dlaczego o tym wspominam?
warto przeczytać artykuł na temat afery taśmowej w zakładce "Aktualności" na stronie NTV
i ukazuje się drugie dno tejże afery.
Pytanie podstawowe: czemu Wprost opublikował je dopiero - lub razcej właśnie teraz, skoro nagrano je blisko rok temu? Bo teraz jest czas do wykorzystania tego materiału?
Przez kogo zatem jest wykorzystywany i dla kogo - bo przecież nie dla szarych mas...
 
Ludzie, myślcie, a nie działajcie tak, jak Was programują media!

Portret użytkownika jasako

zobaczyć spanikowane gęby

zobaczyć spanikowane gęby funkcjonariuszy ABW na żywo . bezcenne.
Zwłaszcza że spie..lali przed ludźmi  uzbrojonymi w kamery i aparaty. Ciekawe co zostawili w tej czarnej teczce, o której w pośpiechu zapomnieli. pewnie nielegalny podsłuch

Portret użytkownika Słowianin

 Ujawnienie taśm miało

 Ujawnienie taśm miało miejsce przed planowanymi zmianami które dałyby możliwość NBP dodrukowywać pieniądze. Oficjalnie miało to mieć pozytywny cel. Jednak mam wrażenie że politycy chcieli to zrobić całkiem z innego powodu. Mianowicie chcieli sobie drukować nieograniczoną ilość złotówek i przesyłać je wprost na swoje zagraniczne konta. Widocznie komuś się to nie spodobało, i postanowił poprzez taśmy odsunąć ich od koryta.

Portret użytkownika Infor

BELKA I SIENKIEWICZ, chcieli

BELKA I SIENKIEWICZ, chcieli nas uwolnić od OBCEJ FINANSJERY.  Po to aby nasza gospodarka całkowicie sie nie zapadła.  Czy zrobili to  z pobudek patriotycznych?? Byc może.   Ale w tej chwili takie działanie byłoby tym co by nam pomogło.  Niestety dziennikarze z WPROST na to pozwolili... oto link do analizy sytuacji odnosnie tych nargań:  http://www.monitor-polski.pl/afera-podsluchowa-jest-calkiem-na-odwrot-niz-wam-scierwomedia-przedstawiaja/
 
Z tego co przeczytałem na necie to podobno już w 2010 roku byli ludzie np Skrzypek, którzy chcieli uwolnienia nas ze szponów obcej finansjery.. jak to sie skończyło wiemy dobrze i pamiętamy SMOLEŃSK 4 KWIETNIA 2010.....
Kogo teraz zniszczą????
 

Portret użytkownika jj

Admin. Taka jest ta Polska o

Admin. Taka jest ta Polska o "które walczyłeś". Ci wszyscy przy władzy to przecież dzieci Solidarności. Dlaczego piszesz "kilka", "lemingi". Widzę że jesteś zdecydowanie stronniczy, a Twoje wnioski to niczym nie poparte wywody w stylu PiSu. Nie spodziewałem się tego. Myślałem, że to strona wolna od stronniczości i przedstawia obiektywny opis wydarzeń. No cóż.

Portret użytkownika OMEN

Taa... Nie bronię admina.

Taa... Nie bronię admina. Wyrażam swoje zdanie. To nie "dzieci Solidarności" , a PO-kłosie okrągłostołowego dealu - BĘKARTY.Część Solidarnościowej nomenklatury , oraz wierchuszka PZPR- u  uwłaszczyła się na "substancji narodowe"j.

Strony

Skomentuj