Aktywność hydrotermalna w Yellowstone pozostaje na wysokim poziomie

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Ostatnie wzmożenie aktywności sejsmicznej w obrębie Parku Narodowego Yellowstone, wywołuje sporo dyskusji w Stanach Zjednoczonych. Naukowcy uspokajają, że nic nie wskazuje na możliwość erupcji znajdującego się tam superwulkanu. Jednak ludzie są nieufni, zwłaszcza, że USGS przestał informować o aktywności tamtejszych gejzerów.

 

Skoro nie widać danych łatwo o teorie spiskowe. Najlepiej zatem udać się na miejsce i zobaczyć na własne oczy jak wyglądają tamtejsze gejzery i czy rzeczywiście nie ma tam niczego ciekawego jak można sądzić po decyzji likwidacji statystyk erupcji hydrotermalnych.

Okazuje się, że dzieje się tam bardzo dużo. Gejzery strzelają jeden za drugim, a niekiedy trwają tam jednoczesne erupcje nawet czterech i więcej gejzerów z danego pola. To bardzo duża aktywność, bo normalnie czasami strzelał pojedynczy gejzer, a teraz strzela wszystko niemal w tym samym momencie.

Niektórzy wierzą w to, że Yellowstone wkrótce wybuchnie, co spowoduje, że duża część USA może zostać zniszczona. Pojawiają się pogłoski, że rząd amerykański poszukuje jakiegoś lokum dla milionów obywateli z preferencją, aby było to na półkuli południowej. Były też doniesienia prasy południowoafrykańskiej na ten temat.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika barra barra

teoria barra barra jest

teoria barra barra jest taka:
wszystkie planety naszego układu słonecznego były zamieszkane. Księzyc jest "najmłodszą" osamotnioną planetą, która została okradziona ze wszystkich dóbr, tj. jak na naszej planecie. Wiele czasu minęło i księzyc wyjałowiony ze swoich naturalnych życiodajnych pierwiastków zaczął świecić. Poprzez wyjałowienie stracił również swoje właściwości i grawitacja Ziemi go przyciągnęła, stąd towarzyszy nam od wielu tysiącleci. Inne starsze planety, stały się gazowymi trupami albo innymi złożonymi formami z uwagi na swoją odległość od słońca. Może taraz zrozumiecie, dlaczego w archeologii są "mapy" układu słonecznego, które nia pasują do obecnej sytuacji.
Stąd też na księżycu są "głowy", piramidy, dyski, rozbite pojazdy kosmiczne, inne formacje budowlane. Stąd na Ziemi ludzie odnajdują kamienne zapisy o obcych, którzy tutaj gościli. Opisywali ich w taki sposób, bo dawni Ziemianie byli gościnni dla innych cywilizacji.
Nibiru, czy co tam innego, którą wszyscy się nakręcają, to planeta, na której obca cylizacja mogła tymczasowo zamieszkać i co jakiśczas przelatuje obok Ziemi. W tym czasie obca cywilizacja raz po razie próbuje siłą zadomowić sięna Ziemi ale za każdym razem ziemianie są silniejsi.
Gdybym miał 200 mln dolców, to zrobiłbym z tego film oparty na prawdziwych wydarzeniach, bo tylko taki scenariusz wyjaśnia skąd na księżycu jest tyle niespodzianek. Sam bym poszedł obejrzeć swój film;-)
Powracjając do pierwszej myśli, że Ziemia jest ostatnią planetą zamieszkałą w ukłądzie słonecznym, jak tylko cienka granica zostanie przez człowieka przekroczona w wycinaniu lasów, zatruwaniu wód i lądów i powietrza a także za dużo życiodajnych pierwiastków zostanie wydobytych, to Ziemięczeka to samo, co inne planety. Zresztą i tak zmierzamy do czarnej dziury, będącej w centrum naszej galaktyki. To wtedt będzie "the end".

Nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów

Portret użytkownika tenod

Siła wyższa czuwa nad

Siła wyższa czuwa nad ludzkością Smile a wiesz jak ma imię ? Macie swoja silę wyższą , Myślisz ze to biedzie tragedia ? Nic nie wiecie , tak naprawdę zakończyć ten świat to są Milisekundy , ale są pewnie celi jakie potrzeba uzyskać .

 
Przetrwać apokalipsę: Bunkier FEMA w Denton
http://youtu.be/ZzrYy2Nj00A
Schron przeciwatomowy w Kaliszu
http://youtu.be/wEv0Mq70kNY
 

Portret użytkownika śpij spokojnie

Ziemia od czasu do czasu musi

Ziemia od czasu do czasu musi puscić bąka. Po to są wulkany. Ale ten w Yellowstone nie wybuchnie ponieważ siła wyższa czuwa nad ludzkością i nie pozwoli nam zginąć. Wy o tym nie wiecie i się boicie ale powiadam wam, wszystko jest pod kontrolą, śpijcie spokojnie, Oni czuwają.

Portret użytkownika 497

  Zgodzę się że istnieją

 
Zgodzę się że istnieją wyższe siły.  Wyższe siły jednak mają wyższe cele niż podtrzymywanie tego światowego ciemnogrodu przy dotychczasowym niskim stylu życia. Mogę się z tobą założyć że wyższe siły nie będą przebierać w środkach, nie będą nas głaskać a dadzą takiego kopa w dupę że nawet martwi się obudzą. W wyższych kategoriach takie działanie jest nam bardzo potrzebne. Jakiekolwiek łagodzenie tylko podtrzymywałoby dotychczasowy stan rzeczy.

Skomentuj