Nowe państwa i granice w Europie w 2035 roku - analitycy przewidują rozbiór Polski

Kategorie: 

Postulowana nowa mapa Polski w 2035 roku - źródło: zn.ua

Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że następuje wielka redefinicja granic w Europie. Aneksja Krymu przez Rosję jest tego dobrym przykładem, gdy widzimy rozwój wypadków na Ukrainie wcale nie wiadomo, czy wkrótce w skład Rosji nie wejdzie wschodnia i południowa część tego kraju.

 

Oczywiście Kreml realizuje pewien plan. Już w lipcu 2012 roku jedna z rosyjskich gazet (Экспресс газетой) opublikowała plan strategiczny jaki podobno jest realizowany. Przewidywano, że Rosja załączy Krym i Donbas, a także południową część Ukrainy pozbawiając ten kraj dostępu do Morza Czarnego. Wtedy podawano rok 2035 jako ostateczny czas realizacji, ale wygląda na to, że może to się zdarzyć wcześniej.

We wspomnianej gazecie opublikowano ilustrację przedstawiającą jak wyglądać będą granice w 2035 roku. Spore zmiany widać nie tylko po stronie wschodniej kontynentu, ale też na zachodzie. Na przykład Wielka Brytania będzie się składała tylko z Anglii i Walii, secesja Szkocji właśnie następuje.

Poza tym autorzy publikacji widzą sugerują powstanie osobnego kraju, Katalonii i Kraju Basków. Francja nie będzie sobie już w stanie poradzić z napływem arabskich imigrantów i zaczną ich zsyłać do południowo wschodniej części kraju, gdzie może powstać kalifat ze stolicą w Marsylii. Włochy mają się rozpaść na dwie części. Powstanie Liga Północna, prawdopodobnie ze stolica w Mediolanie, której terytorium będzie się rozciągało do południowej granicy Toskanii. Cała reszta pozostanie pod władaniem Rzymu.

Najbardziej dostanie się jak zwykle Polsce. Rzekomy kremlowski plan zakłada, że Rosja ukarze nasz kraj za wyjście z parasola ochronnego Rosji i sprzeniewierzenie się Słowiańszczyźnie. Dojdzie do prawdziwego rozbioru naszego kraju. W artykule pada sugestia, że zyskają na tym też Niemcy, którzy prawdopodobnie już dawno są dogadani z Rosją co do podziału polskiego terytorium.

Nasz kraj ma stracić Śląsk i Pomorze, a Niemcy zyskają nawet Prusy Wschodnie ( dzisiaj Mazury) z Królewcem włącznie. Nie wydaje się to możliwe bez jakiejś umowy typu Ribentrop-Mołotow. Być może ustawa 1066, o stacjonowaniu obcych wojsk na terenie Polski, przeforsowana została jako element tego planu. Zastanawiające jest też odłączenie chełmszczyzny, która miałaby być pod władaniem ukraińskim.

 

Kremlowscy analitycy uważali już w 2012 roku, że tak samo jak Polska ukarana zostanie również Ukraina. Ten proces właściwie już obserwujemy. Prognozowano wtedy, że kraj ten rozpadnie się. Znaczna część zostanie przyłączona do Rosji. U naszych granic ma powstać nowe państwo, Galicja, która będzie bytem niezależnym ze stolicą we Lwowie, nie wyklucza się nawet, że z czasem stanie się ona częścią Polski.

 

Niezbyt dobry los czeka Białoruś, która zostanie zwasalizowana i stanie się terytorium zależnym od Rosji, właściwie już nim jest. Moskiewskie plany nie przewidują suwerenności krajów bałtyckich. Estonia straci region Narva a Łotwa okolicę miasta Daugavpils.

 

Gdy artykuł ten opublikowano w 2012 roku wszystko to brzmiało niedorzecznie, ale teraz, zaledwie w dwa lata później wydarzenia przyspieszyły tak bardzo, że już nie brzmi to tak śmiesznie a mapy wyrysowane rzekomo przez kremlowskich planistów są w trakcie przeobrażeń, które mogą potwierdzić poprawność tych przewidywań.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Creed1

Głuptasku, o jakich Ty

Głuptasku, o jakich Ty "Słowianach" mówisz, tych z Rosji? Zapomnij... po 1. to nie są prawdziwi Słowianie, a po 2. Rosja to taki sam syjonistyczny układ jak Izrael. http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/05/21/wladimir-putin-odznaczyl-naczelnego-rabina-rosji-berela-lazara-kolejnym-orderem/
Cała ukraińska hucpa to ściema rosyjsko-niemiecko-aszkenazyjska. Jakbyś się cokolwiek interesował, to wiedziałbyś, że np. oddziały aszkenazyjskie walczą po OBU stronach tego "konfliktu".
Ukraina ma być podzielona, kolejnym etapem ma być podział Polski. Na terenach wydzielonych z naszego kraju (oraz części Ukrainy) przez Niemców i Rosjan, ma być utworzone państwo aszkenazyjskie Polin. Między innymi dlatego od wielu lat jest prowadzona akcja depopulacji Polaków, gdyż nasz naród ma być sprowadzony do poziomu kilkunastu milionów roboli dla "starszych i mądrzejszych". Paradoksalnie, jedynym naszym ratunkiem mogą być Stany (mogą, ale nie muszą... jeżeli zaś nie one, to nic nas nie uratuje), jednak pod przywództwem republikanina w typie Reagan'a.

Portret użytkownika Creed1

Tak, dokładnie, "swoją

Tak, dokładnie, "swoją Polskę", ale w ich rozumieniu, aszkenazyjskim, czyli Polin. Po drugie, nie "Żydów", ale Aszkenazyjczyków, potomków Chazarów. Prawdziwych Żydów, czyli Hebrajczyków, praktycznie nie ma. Część zasymilowała się z Arabami, stąd m.inn. obecni Palestyńczycy. Pozostała także garstka Sefardyjczyków.

Portret użytkownika SurvivorMan

Nie użyłem w moim poprzednim

Nie użyłem w moim poprzednim komentarzu ani razu słowa ROSJA, ale oczywiście wyprany żydo-medialnymi doniesieniami mózg, zadziałał w przerażającą precyzją, prawda???
Już 20 lat temu, pewien Syjonista mówił o tym co dziś obserwujemy:
http://www.monitor-polski.pl/plany-i-metody-syjonizmu/
Poza tym... Wolę Rosję jako sojusznika, do spółki z Południowymi Słowianami, niż syjonistyczny USrael i syjonistyczną UE!!!  Mało kto zauważa, że Putin przejął kawałek ziemi niemal bez jednego wystrzału, podczas gdy zachodni Syjoniści przez ponad dekadę gościnnych występów na Bliskim Wschodzie, zdążyli wymordować 700 000 ludzi i całkowicie zdestabilizować co najmniej 3 kraje!!! 
Jak to się nazywa? HIPOKRYZJA?
Jestem Rodzimowiercą Słowiańskim i wraz z tysiącami Słowian w Polsce i milionami łącznie, będziemy dążyć do zjednoczenia! Tylko Słowianie są w stanie zatrzymać plany Syjonistów!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Creed1

"Jeśli nie chcemy zostać

"Jeśli nie chcemy zostać ukarani za włażenie w d.pę Syjonistom z USraela i UE, przez własnych braci krwi, powinniśmy natychmiast działać w celu pojednania Słowian!"
Kogo miałeś na myśli, Chorwatów? Masz rację... bez hipokryzji.
Co do reszty... nawet szkoda komentować.
 

Portret użytkownika SurvivorMan

Jeszcze raz zaznaczę: Jestem

Jeszcze raz zaznaczę: Jestem Słowianinem! Nie miałem na myśli kontekstu geopolitycznego, tylko genetyczny i kulturowy! Wrzucasz jakieś linki próbując zdyskredytować najlepszego i najefektywniejszego obecnie polityka świata... On w przeciwieństwie do krajów sterowanych przez Syjonistów, umie bronić tradycji i kultury swojego kraju (choć Słowianinem faktycznie nie chce być). Podział Słowian tak na prawdę zaczął się już 1048 lat temu (w przypadku Polski), kiedy to zdrajca jak Mieszko I, olał ciepłym moczem wierzenia, tradycję i kulturę swych własnych ojców i przyjął jakieś semickie, jahwistyczne wierzenia!
Po drugie, Rosja Putina, to nie to samo co Soviet Union, więc przestań wciągać stare sprawdzone "fakty" z żydo-mediów!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Nabuchodonozor

O jakich 700 000 ludzi

O jakich 700 000 ludzi piszesz? O jakich 3 krajach? Te muzułmańsko-ciapate twory to nie państwa, to zło w czystej postaci. Tam nie mieszkają ludzie tylko padobne zewnętrznie do ludzi kozoje.., allahakbary wszystkie nadają się tylko jako zwierzęta pociągowe. Już w średniowieczu wiedzieli że nalezy nimi handlować i traktować jak przedmioty.
Afryka posiada jedne z największych bogactw naturalnych, rewelacyjne tereny do upraw różnego rodzaju roślin, wspaniałę tereny do turystyki a oni nie potrafią nic z tego korzystać. 
Poczytaj jak co roku ginie za religię ponad 100tyś ludzi bo nie są ciapaciowaci-muzułmanami. Nie wspominając co robią na zachodzie europy, a największym przegięciem jest jak hiszpania się ugina pod wpływem ciapatych, ostatnio Real Madryt zmienił swoje logo (krzyż w koronie na kulke) bo to obraza kozo*****w, masakra.

Portret użytkownika xtb

Ci kozo****y jak to

Ci kozo****y jak to niesłusznie ujołeś to bardzo inteligentni ludzie skoro potrafią upominać się o swoje, debilami natomiast są nasi rodacy którzy pozwolili się upodlić na każdym szczeblu za miskę zupy.
Pytanie tylko dlaczego wszystkich muzułmanów wrzucasz do jednego worka? w ilu krajach muzułmańskich gościłeś że wysuwasz takie teorie? Indonezja też jest muzułmańska i jakoś to nikomu nie przeszkadza. 
Problemem tego świata jest radykalizm religijny jak i polityczny gdzie grupa oszołomów potrafi zdestabilizować całą resztę społeczeństwa
Ja jestem Lechitom  i mam głęboko w d***e muzułmanów, żydów, katolików i całą resztę towarzystwa ale strasznie mnie wk****a jak na podstawie kilka napotkanych "ciapatych" (głównie z Pakistanu czy Afganistanu) określa i szufladkuje się całą społeczność  muzułmańską 
 
Polska dostanie wsparcie z najmniej oczekiwanego regionu a będzie nim Afryka Południowa. 
Co do Rosji to lepiej niech uważa na swoje własne granice i niech się nie interesuje naszymi albowiem Rosyja to głównie północno zachodni jej rejon reszta to kogiel mogiel kulturowy a Chiny tylko czekaję na "ten" moment aby dobrać się do bogactwa Syberii i wówczas okazać się może że to jedynie od nas mogą oczekiwać pomocy, prawdziwej bratniej pomocy.
 

Strony

Skomentuj