Partie eurosceptyczne mogą zostać zdyskredytowane oskarżeniami o szerzenie rasizmu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wygląda na to, że partie eurosceptyczne, które osiągnęły niedawno sukces w wyborach do europarlamentu, mogą z czasem obawiać się oskarżenia o szerzenie nienawiści rasowej. Jak wiadomo, partie takie jak brytyjska UKIP czy francuska Front National jest niewygodna dla proeuropejskich polityków i dla samej Unii Europejskiej, dlatego oskarżenie o rasizm mogłoby zdyskredytować ruchy prawicowe.

 

Kraje europejskie z otwartymi rękami przyjmują dziś imigrantów, głównie muzułmanów, którzy zachowują się w swoim "nowym domu" bardzo niewłaściwie. Wymienić można między innymi brak poszanowania dla osób o innym wyznaniu i zmuszanie ich do przyjęcia Islamu, brak poszanowania dla kraju, do którego przyjechali oraz brak poszanowania i zwalczanie innych religii. To, co dzieje się dziś w Europie, to nic innego jak wymieszanie ze sobą kultury europejskiej i muzułmańskiej a osoby śledzące ten temat wiedzą, że jest to mieszanka wybuchowa.

 

Jakby tego było mało, media głównego nurtu ignorują temat islamizacji Europy - w mediach temat ten właściwie nie istnieje. Możemy się tylko dowiedzieć o pojedynczych przypadkach "wojny religijnej" między muzułmanami a Europejczykami, jednak obowiązuje absolutny zakaz krytykowania muzułmanów. Każda krytyka jest uznawana za rasizm, nienawiść na tle rasowym czy religijnym a osoby głoszące inne poglądy są oskarżane o "islamofobię".

 

Problem jednak jest taki, że gdy muzułmanie przykładowo zmuszają Brytyjczyków czy Francuzów do przyjęcia Islamu, media głównego nurtu udają, że nic się nie dzieje. Gdy muzułmanie zwalczają inne religie w Europie, media unikają tematu. Natomiast, gdy czarnoskóry mężczyzna obcina głowę brytyjskiemu żołnierzowi na ulicach Londynu, media informują o wydarzeniu jako o ataku terrorystycznym, choć napastnik wykrzykiwał słowa "Allahu akbar" i sprawa przycichła. Gdy Brytyjczycy wyrazili swoje oburzenie tym wydarzeniem i wyrażają je do dziś, uznawani są za "islamofobów".

 

To, co wyprawiają muzułmanie, jest ignorowane, jednak gdy ktoś sprzeciwi się imigracji i skrytykuje przyjezdnych, media natychmiast informują o tym z wielkim oburzeniem i oskarżają o rasizm. Właśnie w tym jest problem - media głównego nurtu grają tak, jak im się zatańczy i nikt nie powinien mieć już co do tego żadnych wątpliwości. Wolność słowa i przekonania również przestała istnieć.

 

W dzienniku The Guardian opublikowano wyniki badań które informują, że coraz więcej mieszkańców Wielkiej Brytanii określa siebie jako "uprzedzonych rasowo". Jak można się domyśleć, chodzi tu o sprzeciw wobec masowego napływu imigrantów. Osoby te już otrzymują łatkę "islamofoba".

 

W latach 90-tych obserwowano spadek liczby osób uprzedzonych rasowo, jednak wskaźnik ten znów zaczął rosnąć a dokładnie od 11 września 2001 roku. Nic w tym dziwnego, skoro wszystkie media zaczęły oskarżać o atak Al-Kaidę. Od tego czasu nieustannie kreowano obraz muzułmanina-terrorystę, którego należy się obawiać.

 

Czyżby politycy nagle zmienili zdanie? Krytyka muzułmanów nagle stała się zakazana. The Guardian zwraca uwagę na brytyjską partię UKIP, która sprzeciwia się imigracji i Unii Europejskiej i ma coraz większą liczbę zwolenników. A skoro jest przeciwna imigracji, to można ją przecież oskarżyć o rasizm, no nie? Przyczyna szerzącej się nienawiści na tle rasowym jest jak zwykle szukana tam, gdzie jej nie ma.

 

Wyniki badań o rosnącym w Wielkiej Brytanii rasizmie "dziwnie zbiegają się" ze wzrostem popularności partii UKIP. Podobne badania z czasem mogą pojawić się również we Francji i w innych krajach, gdzie eurosceptyczne partie mają coraz więcej zwolenników. Oskarżenie o rasizm może być kolejną bronią Unii Europejskiej w walce z jej przeciwnikami.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

  Bo ulubioną bronią nazistów

 
Bo ulubioną bronią nazistów jest "odwracanie kota ogonem", "deprecjonowanie pojęć i nadawanie im odmiennego znaczenia i wrzaski iż inni są "pejsaci i garbaci". Tak się robi ludziom kisiel w głowach by się bali wyrażać swoje potrzeby i swoje pragnienia bojąc się chuchnąć na odwiecznych, biblijnych zwyrodnialców i sadystów Bestii yahwe gotowych zbrukać cały świat we krwii dla papierka z napisem "kwit na judaszową szekle".

Portret użytkownika SurvivorMan

Niech się szanowne lewactwo

Niech się szanowne lewactwo wypcha ze swoimi oskarżeniami, bo żeby posądzać kogoś o rasizm, trzeba najpierw ogarniać definicję tego słowa... A jeśli lewactwo tak prostej definicji nie ogarnia, to zdaje się, że wolność, równość i tolerancja, wyprały im ich nędzne móżdżki na dobre!!!
Rasizm to ideologia, uznająca wyższość jednej rasy nad pozostałymi i dążenie do dominacji nad pozostałymi rasami!!! Ruchy prawicowe w Europie nie twierdzą że czarny jest gorszy i nie chcą nimi rządzić!!! Chcą bronić rdzenne społeczeństwo Europy, przed nadmiernym sprowadzaniem "nieeuropejczyków" na europejskie ziemie, ponieważ ci, będąc przedstawicielami zupełnie innej kultury, poglądów i wierzeń, nie dość że nie chcą się asymilować, to jeszcze próbują wymuszać na nas częściowe lub całkowite przyjęcie ich praw i obyczajów!!! Przepraszam, ale jeśli ta wywołana przez lewactwo patologia, nadal będzie uskuteczniana, to będzie dochodziło coraz częściej do tragedii!!! Bo w Europie nikt sobie na dłuższą metę na to nie pozwoli! ...A już na pewno nie na ziemiach słowiańskich!!! Jeśli pewnego dnia, gdy miarka się przebierze, dojdzie do czystek na tle rasowym, to będzie to wina tylko i wyłącznie LEWAKÓW!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika nieżyt

"Jeśli pewnego dnia, gdy

"Jeśli pewnego dnia, gdy miarka się przebierze, dojdzie do czystek na tle rasowym, to będzie to wina tylko i wyłącznie LEWAKÓW!"
Nie rozumiem o co Ci chodzi:) 
Skoro wg Ciebie powinno się doprowadzić do czystek rasowych, bo multikulti zagraża, to właśnie LEWACY do tego doprowadzają. Czyli robią słuszną robotę, a Ty ich o to obwiniasz:) 
Lekkie pomieszanie.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj