Wielki sukces partii prawicowych w wyborach do europarlamentu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Przez lewicowe media przetacza się właśnie fala oburzenia ze względu na dobre wyniki wyborcze partii uniosceptycznych. Niestety wynik jedynej prawicowej partiii w Polsce, czyli Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin Mikkego jest raczej mizerny w porównaniu do rezultatów brytyjskiego UKIP czy francuskiego Front National.

 

Wzrost znaczenia ugrupowań prawicowych na europejskiej scenie politycznej jest już stałym trendem. Zwycięstwo we Francji i w Wielkiej Brytanii to zwiastun zmian na kontynencie. Ludzie zaczynają rozumieć, że socjaliści zaszli za daleko i trzeba coś z tym zrobić, jeśli Europa ma przetrwać.

 

Lewicowe media z zadowoleniem zauważają, że "na szczęście" dominującą pozycję w europarlamencie zachowają tak zwani chadecy, czyli socjaliści pobożni. Ciemne siły rządzące Unią Europejską mają zatem szansę na kontynuację istnienia wymyślonego przez nich politycznego żerowiska.

 

Jednak zwycięstwa prawicy i bardzo dobre rezultaty w krajach takich jak Dania czy Austria to wskazówka co do przyszłości. Cztery lata temu francuski Front National zdobył w wyborach 6% głosów, wczoraj osiągnął 25%. Brytyjski UKIP też jest już partią z największym poparciem.

 

W polskojęzycznych mediach widać wyraźnie oznaki paniki. Rozmaici socjolodzy i politolodzy obrażają otwarcie ludzi, którzy zagłosowali nie na tych których im wskazano w przekazach propagandowych. Oberwało się kobietom, które głosowały na KNP, które porównano do karpi głosujących za wigilią. Trwają dywagacje co zrobić, żeby prawica nie poprawiła wyniku w następnych wyborach.

 

Zawodowi politycy są zszokowani, bo tak skrupulatnie zacementowana scena polityczna zaczyna kruszeć i nadchodzi zmiana pokoleniowa, która może wymieść z niej wszystkie śmieciowe pseudopartie o takich samych poglądach. Wczorajszy dzień był symbolicznym nowym początkiem dla całej Europy, ale walka dopiero się rozpoczyna.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Kocur

Juz do wszystkich którzy tak

Juz do wszystkich którzy tak negują PIS jako partię prawicową. Otóż powtarzam raz jeszcze, PIS jest ugrupowaniem prawicowym i nie trzeba znać jakiś ścisłych i mało elastycznych regułek definujących prawicę. Skupia wokół siebie ludzi o prawicowych poglądach, jak najbardziej broni polskiej tradycji i właściwej (prawdziwej) historii naszego kraju. To że ma w swoim programie założenia wychodzące poza ramki regułek prawicy czy nawet elementy charakterystyczne dla lewicy nie znaczy by od razu negować jej prawicowość. A na tym zależy raczej agenturze aby odciągnąć ludzi do małych partyjek rzekomo bardziej prawicowych a często powstałych z incjatywy agentury.  Na waszym miejscu bardziej bym popracował nad tłumaczeniem ludziom że PO nie jest partią polską (tylko agenturalną). Wtedy bardziej się przysłużycie Polsce.

Portret użytkownika opelastra

Ja na Pana Korwina głosuje od

Ja na Pana Korwina głosuje od lat i cieszę się jego sukcesem i to jest pierwsza strona gdzie napisali,że obrażają jego eyborców. We wcześniejszycg wywiadach przewidział wszystko tyo co się teraz dzieje w Polsce.

Portret użytkownika Zenek

Politycy żydowskich partii"

Politycy żydowskich partii" socjalistycznych, tak samo zorientowanych na "naród" jak wierchuszka partyjna podobnie "socjalistycznej" do obecnych unijnych Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników żyda Adolfa Hitlera  wsławionej DRAND NACH OST i kilkudziesięcioma milionami wymordowanych Europejczyków (podludzi wedle terminologi tory) w intencji budowania 3 rzeszy semickiej, pieją z przerażenia bo walą im się plany wybudowania i scementowania by była nieobalalna jej 4 wersji z jeszcze większym zamordyzmem i terrorem skierowanym wobec pod-obywateli jak jej prekursorka zwana NSDAP czyniłą zdobywając nowe Przestrzenie Życiowe czy Nowe Ziemie Obiecane rękami Wermachtu, Gestapo czy oddziałów Waffen SS dziś w polityce "unijnej" traktowanych jako narodowych i unijnych patryjotów.
 
Problem z "partiami prawicowymi" nie leży w ich zagrożeniu dla wybierających je Narodów tylko, jak z wrzaskami o antysemityźmie, w zagrożeniu obalenia budowy Wielkiego Izraela z mackami na cały glob bo się ludzie pokapowali co za wyrodniałe bestie i pederastyczne potwory siedzą za obłudnymi "skruszonymi maskami wiecznie pokrzywdzonych żydków". I czemu w bibli mowa jest o nich jako kłamliwych, żmijowych "wilkach w owczych skórach".
 
 

Portret użytkownika Blind

HAHAHAH CO ZA MATOŁ! HAHA PiS

HAHAHAH CO ZA MATOŁ! HAHA PiS partią prawicową? HAHA, widać, że tefafen wyprał Ci mózg. Dlaczego wypowiadasz się w temacie, o którym pojęcie czerpiesz z telewizji powstałej za zdefraudowane pieniądze tuż przez pozornym upadkiem komuny, na potrzeby stworzenia 'pralni mózgów, po pozornym przekazaniu władzy - ITI. Naprawdę, trochę szacunku dla ludzkiej inteligencji, piszesz takie GÓWNIANE I TĘPE jak ból głowy komentarze, wprowadzając ludzi młodych, budujących swój światopogląd, w BŁĄD.
ZROZUM, ŻE PiS NIGDY NIE BYŁ PARTIĄ PRAWICOWĄ!!! JEST TO PARTIA CAŁKOWICIE SOCJAL-DEMOKRATYCZNA!!! PRAWICA BRZYDZI SIĘ ZARÓWNO SOCJALIZMEM JAK I DEMOKRACJĄ na całe szczęśćie. Zauważ, że programy pisu i po nie różnią się praktycznie wcale (oczywiście w fundamentalnych kwestiach). Tak, żyjemy w innych rzeczywistościach, niestety Twoja jest tak żałośnie śmieszna jak lansujące się KOMUCHY w telewicjach, np totalnie skompromitowani lesio Miller czy rysiu Kalisz. OGARNIJ SIĘ STARY i pomyśl zanim coś napiszesz, albo zamknij poślady!
Pozdrawiam,
Blind.

Portret użytkownika Kocur

Buraku, nie wyzywaj mnie od

Buraku, nie wyzywaj mnie od matoła. Nie oglądam od lat żadnych tvn bo się tym brzydzę. Czytam Neezależną, słucham RM jakbyś chciał wiedzieć więc z Kaliszami też tu nie wyskakuj .A ilość wulgaryzmów w twoim tekście świadczy o twym poziomie. Zrównywanie programu PO i PIS jest już zupełna ślepotą. Chyba nie śłedzisz za bardzo kto jakie ustawy wprowadza (chce wprowadzić) PIS jest najbardziej partia prawicową i najwyrażniej ty masz wypaczone przej jakieś GW pojęcie o prawicy. 

Portret użytkownika olo manolo

"Prawo i Sprawiedliwość jest

"Prawo i Sprawiedliwość jest partią prawicową "

Smile potrafisz poprawic humor

Wiem ze media glowne i tak zwane "niezalezne" (np. pro-PiSowska i przesiaknieta propaganda niezalezna.pl, tv republiki, rzeczpospolite i inne) twierdza ze PiS to prawica.

Uwierz mi, one klamia tak samo jak GW.

Dowody? Jaka partia prawicowa jest za:
przymusem ubezpieczen, wysokimi podatkami, ingerencja panstwa w gospodarke, socjalem, redystrybucja, oddanie suwerennosci (podpisanie traktatu lisbonskiego itd.)?

Zadna prawicowa.

Tak wiec zyjemy w innych rzeczywistosciach Smile

Portret użytkownika stachu

PIS jest partia prawicowa -

PIS jest partia prawicowa - jezeli mowimy o jej podejsciu do obyczajowosci. Natomiast jest partia lewicowa w podejsciu do gospodarki. Non stop mowia o kontrolowaniu gospodarki przed panstwo i nowych podatkach (np dla bankow).

Strony

Skomentuj