Wymowne milczenie zachodnich mediów w kwestii masakry w Odessie

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Pojawiają się kolejne szokujące informacje na temat masakry w Odessie. Zachodnie media już prawie o tym nie wspominają, a była to przecież druga po strzałach na Majdanie, prowokacyjna masakra, która miała spowodować konkretne skutki polityczne i psychologiczne.

 

Na zachodzie Europy nie wolno mówić o tak zwanej "ukraińskiej opozycji" inaczej niż dobrze. W mózgach skażonych propagandą Polaków wyrył się obraz, wedle którego nie ma tam żadnych banderowców, ani nacjonalistów, tylko sami demokraci, którym chce zaszkodzić zły car Putin. Jest zupełnie inaczej i masakra w Odessie jest tego najlepszym dowodem.

 

Można powiedzieć, że konflikt ukraiński jest w Polsce prezentowany w mediach tak samo jak incydent ze Smoleńska. Po prostu jeśli ktoś uważa, że dzieje się tam coś innego niż podaje oficjalna propaganda to z zasady musi być obrzucony stekiem wyzwisk i nazwany "ruskim agentem".

 

Fakty jednak wskazują na to, że władzę w Kijowie przynajmniej częściowo sprawują spadkobiercy banderowców, a tragedia w Odessie dowodzi, że obawy rosyjskojęzycznej mniejszości co do zdolnych do wszystkiego "faszystowskich bojówkarzy", były w pełni uzasadnione.

 

Rosyjskie media jako winnego inspiracji masakry w Odessie wskazują działacza społeczności żydowskiej i magnata medialnego na Ukrainie, Igora Kołomojskiego. Jako dowód przedstawiane są nagrania rozmów telefonicznych, w których nawołuje do tego tak zwanym "otwartym tekstem".

 

Przypomnijmy, że w zajściach z 2 maja 2014 roku w Odessie, śmierć poniosło według władz 42 osoby. Wbrew tego co mówiono wcześniej większość z nich to prorosyjsko nastawieni mieszkańcy Odessy, a nie dywersanci z Rosji. Szczególnie bulwersujące jest to, że wśród zabitych było 7 kobiet i małoletnich dzieci, w tym jedna kobieta w ciąży. Trzy ciała nadal pozostają niezidentyfikowane.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek

  "Odessa i Ukraina , których

 
"Odessa i Ukraina , których już nie ma"
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/odessa-ukraina-ktorych-juz-2014-05
 
 
Prawdziwe twarze majdanowskich gestapowców. Tylko czemu latają w myckach z godłem issraela na rękawach? Przypadek? A może zaplanowana już XIX wieku na kongresie syjonistów ZBIEŻNOŚĆ INTERESÓW ... by walczyć o interes semickich nazistów pod cudzą (niemiecką i później bolszewicką - rosyjską) flagą. Bo prawdziwe motto biblijnej Besti brzmi przecież:
 
Żyd Boris Fiłatow: „I na koniec. Żadnych desantów z Majdanu. Żadnych ekstremistycznych oświadczeń. Trzeba dawać plugawcom dowolne obietnice, gwarancje i iść na każde ustępstwo. A wieszać…Wieszać trzeba ich później”.
(http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bij-zydowski-chabad-2014-05)
 
KŁAMSTWO i ZWYRODNIENIE - podstawowe nauki z "objawionej" tory dla mas, tego main kampf'u idiotów poszukujących odreagowania na kimś swojej społecznej dysfunkcyjności, swojego kalectwa moralnego, ułomności intelektualnej....

I to coś ma czelność pieprzyć o BYCIU WYBRANYM?
 
Nawet ANTYCHRYST WYMIOTUJE NA SŁOWO - ŻYD. A co dopiero na widok fizycznego ....
 
Nie będzie "144 tysięcy żydów wzniesionych do nieba" .... nigdy nie było ANI JEDNEGO..... i nigdy też nie będzie ....
 
Wszytko to kłamstwa by semickie moralne kaleki urabiać w nienawiści do innych narodów ... tresować w zwyrodnieniu, w sodomizmach .... dla złota , kolejnych "ziem obrzezanych", dzieci dla pedofilów zwanych rabe ....  niewolników się nie zbawia ale składa w krwawej ofierze ... ale to też macie zapisane w dokonaniach swoich rabe ....
 
i teraz oni też was w niej złożą.... całą populację złożyć w niej zamierzają z wyjątkiem tych 144 tysięcy spośród siebie - bogaczy. I to będzie to "indykowanie" o plemieniu wybranym. O "niebie" zwanym najbardziej przyklętym z możliwych światów gdzie się odrodzicie ... tam wraz yahwe, abrahamem, mojżeszem, dawidem, jp2 i innymi "prorokami"  ... będziecie wsród swoich .... wśród przeklętych nawet przez Antychrysta jakiego tak wyczekujecie by wywalczył dla was władzę nad całym Wszechświatem....
 
... będziecie na wieczność bez jakichkolwiek widoków na powrót ....
 
jako prezent od wyczekiwanego Antychrysta....
 
na nową drogę życia.
 

Portret użytkownika Wlodi

Na przekor glupkowatej rosji

Na przekor glupkowatej rosji i jej propagandzie zwolennicy majdanu sami zaczeli nazywac sie żydobanderowcami i nosic koszulki z nacjonalistyczna czerwono-czarna flaga przyozdobiona gwiazda Dawida.

Jak taka przekora trafi na glupi lud to ten nie odczyta ironii z propagandy rosyjskich idiotow. Latwo w ten sposob rozpoznac kto idiota i ograniczony.

Swoja droga co za skonczony glupek tworzy wizje ze to Żyd jest podporą rzekomo banderowskiej władzy oskarżanej w Rosji o faszyzm hehe pozostaje rechotac z autorow takich stwierdzeń

Portret użytkownika baca:-)

te milczenie na temat

te milczenie na temat Odessy jest "wymowne" bo to takie samo milczenie jak o Polakach zamordowanych w Katyniu - służby specjalne Rosji ujawniły nazwiska morderców jeszcze w 1996 roku przekazując dokumenty Polsce a ponadto oni sami się przyznali na łożu śmierci do "mordowania polaczków" udzielając spowiedzi w izraelu - to było trzech chazarskich żydów z NKWD - do znalezienia u wujka google...

Portret użytkownika klrmf

Z tych dokumantów wynikało

Z tych dokumantów wynikało też, że rosyjscy ofecerowie nie zgodzili sie strzelać do naszych jeńców wojennych za co sami zostali zabici, była to spora liczba ludzi, jak widac ruscy tez mają zasady i honor takie z jakich słynęli i byli podziwini nawet przez Hitlera polscy wojskowi.Wjednym z jego zapisków stwierdził,że Polacy sa bardzo inteligentni i nawet podobno chciał nas włączyc do rasy aryjskiej.

Portret użytkownika 4stachu

Czas kiedy zaglądałem tu z

Czas kiedy zaglądałem tu z przyjemnością minął.

Teksty są przesycone nienawiścią, osobistymi wycieczkami redaktorów.
Myślicie że to będzie serwis " opiniotwórczy ". Nie. Nie będzie. Za dużo "mózgów skażonych propagandą" i innych nasyconych prywatnymi, negatywnymi opiniami.
Nie chce mi się tego juz czytać.
Do czasu kiedy informacje były przekazywane obiektywnie było dobrze.
A teraz zmienia się ten serwis w podwórko ujadających piesków.
Pomyślcie nad tym co piszecie

Portret użytkownika Nostra Damus

4stachu napisał:Czas kiedy

4stachu wrote:
Czas kiedy zaglądałem tu z przyjemnością minął. Teksty są przesycone nienawiścią, osobistymi wycieczkami redaktorów. Myślicie że to będzie serwis " opiniotwórczy ". Nie. Nie będzie. Za dużo "mózgów skażonych propagandą" i innych nasyconych prywatnymi, negatywnymi opiniami. Nie chce mi się tego juz czytać. Do czasu kiedy informacje były przekazywane obiektywnie było dobrze. A teraz zmienia się ten serwis w podwórko ujadających piesków. Pomyślcie nad tym co piszecie

A więc myślałem i myślałem i myślę że dla ciebie obiektywna informacja to taka, która zgadza się z twoim wykrzywionym zwierciadłem. Bo jaka informacja miała by być obiektywna?
Napiszę więc obiektywnie i zgodnie z prawdą, że w Odessie hitlerowcy  mordują i że zamordowali kilkadziesiąt osób w brutalny sposób, polewając nawet ofiary benzyną i podpalając. Nawet zamordowali kobietę w 7 miesiącu ciąży dusząc ją drutem.
Tych co przeżyli dobijano kijami, podpalano, albo kulą w głowę - bez względu czy były to dzieci czy nie.
To była teraz informacja obiektywna, wcale się podczas pisania nie denerwowałem i zastosowałem pełną neutralność pisząc tylko prawdę.
Ale ponieważ ty domagasz się by ZNZ były serwisem opiniotwórczym, więc dodam do mojej obiektywnej relacji jeszcze moją opinię.
Te łajzy, mordercy, zboczeńcy, antychrysty, sługi szatana, sprzedawczykowie, antychrześcijanie i wrogowie ludzkości z Kijowa dopuścili się masakry przy wsparciu bombowego zachodu za który wszyscy odpowiedzialni powinni zostać naciągnięci na pal. Oprócz Tymoszenko. Ponieważ nabicie na pal ma być karą, a nie przyjemnością. Jej zostanie szubienica.
 
__
Tak więc spełniłem twoje życzenie i dokonałem obiektywnej relacji popartej opiniotwórczą wypowiedzią.
Zadowolony?
 
  
 
 

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika ese

a co to za prawda ? byles tam

a co to za prawda ? byles tam widziales ? widziales slady drutu na szyji tej kobiety ?
masakra...
rosnie pokolenie zmanipulowanych przez youtube Biggrin
wogole to kiedys ludzie wierzyli w czarownice, wampiry ze ziemia jest plaska itp
teraz to ufo, spiski i antychrysty

Strony

Skomentuj