Genderwizja, czyli sposób na wybory po europejsku

Kategorie: 

Źródło: Internet
Zgodnie z przewidywaniami tegoroczny Festiwal Eurowizji wygrał reprezentujący Austrię dziwny osobnik z brodą i w sukience jakby ściągniętej z Celine Dion. Dziwak nazywa się Thomas Neuwirth i jest transwestytą wcielającym się w postać Conchity Wurst (Kiełbasa). Jak sam przyznał, jego start w konkursie był manifestem i wołaniem o tolerancję.

 

Wczorajszy wieczór zaszokował zapewne wielu Polaków. Okazało się, że zamiast festiwalu zostało zaprezentowane ideologiczne widowisko oswajania ludzkości z transseksualizmem. Dożyliśmy czasów w których normalność jest uważana za wadę, a nienormalność jest cnotą. 

 
Cały konkurs Eurowizji, jeszcze kiedyś wydawał się być jakimś prymitywnym pomiarem europejskich nastrojów. Można było łatwo przewidzieć kto dobrze oceni w głosowaniu piosenkę swojego sąsiada lub wręcz przeciwnie. Wydawało się to fair, że uczestnicy tej zabawy dzwonią lub wysyłają SMS, tracąc swoje pieniądze, ale też wspierając swoje opcje. Okazuje się, że aby zwiększyć kontrolę nad tym kto wygra wprowadzono teraz specjalnych jurorów. 
IB Image
Thomas Neuwirth jako Conchita Wurst - źródło : Wikipedia
 
Ich rola bardzo przypomina tą jaką odgrywa w UE tak zwana Komisja Europejska, która może traktować Parlament Europejski, jako ciało doradcze wybrane przez ciemny lud, które zwykle się "olewa", bo jest tylko gremium do pokrzyczenia sobie i napisania czasami jakiegoś zbędnego dokumentu. Generalnie okazuje się, że głosowanie to zbyt poważna sprawa, żeby pozostawiać ją tłumowi składającemu się z przypadkowych ludzi. 
 
W takich momentach demokracja jest zła, potrzeba jej tylko jako fasady uzasadniającej tyranię. Jurorzy pełnili więc w tegorocznej Eurowizji rolę eliminujących głos ludu aby stało się tak jak zaordynowano "odgórnie". To dlatego polska piosenka musiała zostać zdeprecjonowana, a pieniądze wydane min. przez Polaków w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii i w wielu innych krajach, przepadły. Ludzie, którzy wydali swoje środki na tą hucpę mają prawo do zdenerowowania i mają prawo czuć się oszukani.
Thomas Neuwirth bez brody - źródło : Wikipedia
Celem igrzysk pod nazwą Festiwal Eurowizji było prawdopodobnie sprawdzenie jaki jest poziom zmanipulowania społeczeństw wchodzących w skład Unii Europejskiej. Jeśli w którymś kraju nie wygrał transwestyta z "kiełbasą" , to dla macherów politycznych jest to sygnał wskazujący na to, że propaganda LGBTQ jest w tych miejscach za słaba i konieczne jest zwiększenie nacisku na wychowanie takiego narodu w duchu implementowanych mu obcych norm kulturowych. 
 
Gdy przegląda się wczorajsze wyniki głosowania przez  poszczególne kraje członkowskie Eurowizji, to uderzające jest to, że w polskich koloniach takich jak Wielka Brytania, Irlandia czy Holandia, kompozycja My Słowianie w wykonaniu Cleo,  nie dostała ani jednego punktu. Jak to możliwe?  
Po prostu mimo,  że polska piosenka wygrała głosowanie telefoniczne w kilku krajach, tak zwane Jury anulowało te głosy oszukując w ten sposób ludzi, którzy dokładnie jak głosujący w prawdziwych wyborach, myśleli, że mają na coś wpływ. Po prostu od początku miało wygrać dziwadło z brodą w sukience, bo trzeba tresować ludzi w duchu "gender", żeby wiedzieli, że chłop w sukience jest rzekomo lepszy od zdrowych dorodnych słowiańskich kobiet. 
 
Festiwal piosenek to oczywiście niezbyt poważna impreza, ale zastanawiające jest to, że jak widać jego regulamin bardzo przypomina ten, który kiedyś działał w PRL, a obecnie funkcjonuje w UE. Wybory wyborami, zagłosować sobie możesz, ale wygrają i tak ci którzy mają wygrać, a ciemny lud ma mieć iluzję głosowania i ma płacić taplając się w serwowanym mu propagandowym bagnie. 

 
 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Słowianin

Szkoda, że admin manipuluje

Szkoda, że admin manipuluje danymi. Chociaż byłem całym sercem za utworem Donatana, to sprawdziłem, że nawet na podstawie głosów telefonicznych wygrałaby Austria. Trudno. Trzeba umieć też przegrywać.

Portret użytkownika koń który mówi

Wygrywać (uczciwie) też

Wygrywać (uczciwie) też trzeba się nauczyć. Bo ciężko nazwać zwycięstwem ustawiony i zapewne suto opłacony z rotschildowskiej kasy cyrk dla tej cioty. Ty się naprawdę cieszysz z takiego pseudo sukcesu chorego człowieka?
Skup się lepiej na statystykach policji - 40% przestępstw pedofilnych popełniają osoby homoseksualne płci męskiej bądź żeńskiej. To tylko ci wykryci a jest teoria, która mówi że praktycznie każdy homo ma skłonności pedo i ja zaczynam wierzyć w tę teorię.

Portret użytkownika greani11

jedno zauwazylem tutaj na tym

jedno zauwazylem tutaj na tym portalu ze ludzei z zagranicy wiedza o unii bo zyja nia a przeciwne teksty leca po prostu z bardzo zacofanej polski serio.a o czym to swiadczy  proste wyjsnienie w polsce nie przekazano praw unijnych jak i planow na zmiany w europie  nei mowi sie w polsce o tym lub tez ludzie sami z siebie nie maja ochoty o tym sluchac  i jest to przykre ze spoleczenstwo w polsce po 10 latach bycia w unii nie zna praw i zasad dzialania uni.ale ci sami chodza i wybiaraja tych co tam maja pracowac i to jets juz dziwne dawac jakims idiotom tylko zarabiac 10700 euro na miesiac plus extras  nie powiem ile .sami dajecie im zarabiac kase za to ze nic nei robia .

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Portret użytkownika antyue

"Zanim cokolwiek napiszesz 

"Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!"

 A ty wiesz ? Zdaje się, że jakbyś wiedział, nie pisałbyś głupot. A może tylko udajesz mądrego ? Wolałbym jednak z tego wszystkiego żebyś miał w tym interes i to chytrość byla twoim motywem. Przynajmniej wiadomo, że myślisz Smile Zawsze można cię kupić ( a może już kupili Smile ) jeśli byłby tego sens, ewentualnie przerzuciłbyś się na co innego pożytecznego. A tak ? , nie ma gorzej jak nieświadomy idealista chorego systemu.

Strony

Skomentuj