Rosyjski polityk wzywa Polskę, Węgry i Rumunię do rozbioru Ukrainy

Kategorie: 

Władimir Żyrinowski - źródło: Duma

Znany i kontrowersyjny polityk rosyjski Władimir Żyrinowski wezwał dzisiaj w rosyjskim parlamencie do rozbioru Ukrainy. W długim wywodzie uzasadnił to potrzebą chwili. Stwierdził też, że zachodnia Ukraina to i tak Polska a wschodnia to Rosja.

 

Żyrinowski znany jest z tego, że mówi rzeczy ekstremalne. Myli się jednak ten, który myśli, że jest on samodzielnym przedstawicielem folkloru politycznego Rosji. Bardzo często to co mówi Żyrinowski jest w jakimś stopniu skorelowane z tym co chce, a nie może powiedzieć Kreml.

 

Trudno powiedzieć jak jest tym razem, ale takie nawoływanie raczej nie może być traktowane poważnie.  Warto zauważyć, że Żyrinowski przyznał, że Lwów, Tarnopol czy Stanisławów nie były ani rosyjskie, ani ukraińskie tylko są Polskie. Stwierdził on, że dlatego powinni się nimi zajmować Polacy.

 

Żyrinowski dobrze wie jaki problem stoi przed tymi, którzy będą usiłowali zaprowadzić porządek wśród "banderowców". Nienawidzą oni zarówno Rosjan jak i Polaków i tak jak już zapowiedzieli ataki terrorystyczne na rosyjskie rurociągi gazowe, tak z pewnością szybko pojawiłoby się hasło aby "rezać Lachów".

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika heddon

Jeśli tylko ktokolwiek w

Jeśli tylko ktokolwiek w Polsce zacznie poważnie zastanawiać sie nad pomysłami Żarpticowskiego, to natychmiast usłyszymy o podobnych inicjatywach w Niemczech. Tak więc jezeli już tak bardzo stęskniliście się za kolejną rozpierduchą w Europie Środkowej z nieszczęsna Polską w roli głównej, to owszem, słuchacie dalej mądrości kacapskich psycholi. Nie wątpię, że wielu kalającym to i inne polskie fora ruskim najemnikom właśnie o to chodzi. 

Portret użytkownika Cityrobert

Pragnę przypomnieć Ś.P. gen

Pragnę przypomnieć Ś.P. gen Petelickiego , który obwiniał PO o rozmontowanie sztabu wojskowego i domagał się trybunału stanu dla P Tuska , który zastąpił ich ludzmi , którzy kończyli sowieckie szkoły . Wytykał PO złe zakupy dla armii i wiele wiele rzeczy tak aktualnych w obecnej sytuacji. Niwstety nie ma go już wśród nas .
 

Portret użytkownika greani11

ludzie nie wariujcie

ludzie nie wariujcie najlepsze imprezki sa na krymie i odessa tysiace lasek nie zgadzamy sie jak juz to z odessa bierzemy hehe.jka zrobia ruska granice nei pojade juz tam walic politykow nei podoba mnie sie to.tyle fajnych dziewczyn nie tak nei moze byc to jakis glupi przesad.

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Portret użytkownika Ana

greani11 napisał: ludzie nie

greani11 wrote:

ludzie nie wariujcie najlepsze imprezki sa na krymie i odessa tysiace lasek nie zgadzamy sie jak juz to z odessa bierzemy hehe.jka zrobia ruska granice nei pojade juz tam walic politykow nei podoba mnie sie to.tyle fajnych dziewczyn nie tak nei moze byc to jakis glupi przesad.

Poniżej poziomu... -.-'

Strony

Skomentuj