Rosyjski polityk wzywa Polskę, Węgry i Rumunię do rozbioru Ukrainy

Kategorie: 

Władimir Żyrinowski - źródło: Duma

Znany i kontrowersyjny polityk rosyjski Władimir Żyrinowski wezwał dzisiaj w rosyjskim parlamencie do rozbioru Ukrainy. W długim wywodzie uzasadnił to potrzebą chwili. Stwierdził też, że zachodnia Ukraina to i tak Polska a wschodnia to Rosja.

 

Żyrinowski znany jest z tego, że mówi rzeczy ekstremalne. Myli się jednak ten, który myśli, że jest on samodzielnym przedstawicielem folkloru politycznego Rosji. Bardzo często to co mówi Żyrinowski jest w jakimś stopniu skorelowane z tym co chce, a nie może powiedzieć Kreml.

 

Trudno powiedzieć jak jest tym razem, ale takie nawoływanie raczej nie może być traktowane poważnie.  Warto zauważyć, że Żyrinowski przyznał, że Lwów, Tarnopol czy Stanisławów nie były ani rosyjskie, ani ukraińskie tylko są Polskie. Stwierdził on, że dlatego powinni się nimi zajmować Polacy.

 

Żyrinowski dobrze wie jaki problem stoi przed tymi, którzy będą usiłowali zaprowadzić porządek wśród "banderowców". Nienawidzą oni zarówno Rosjan jak i Polaków i tak jak już zapowiedzieli ataki terrorystyczne na rosyjskie rurociągi gazowe, tak z pewnością szybko pojawiłoby się hasło aby "rezać Lachów".

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika mirek

ART.5 Art. 5 mówi o tym, że

ART.5
Art. 5 mówi o tym, że atak na jeden kraj członkowski oznacza atak na cały Sojusz Północnoatlantycki.
Głownym celem jest Rosja a hegomonem świata jest USA.
 
Po Afryce przyszła kolei na Białoruś oczywiście wcześniej została podbita gospodarczo finansowo UE i jak im hameryka zagra tak politycy EU śpiewają łącznie z p. Merkel.Do wojny z Rosją EU przygotowała się już kilka lat i główne siły zbrojne dawno są ulokowane na wschodniej granicy.Ostatnio ta ładna pogoda tylko pomagała ustalić dyslokacje rosyjskich jednostek a po naszej stronie niewielkie ruchy aby z zaskoczenia zaatakować, wiele dróg było remontowanych tak by można było startować ponieważ nie będzie lotnik po pierwszych dniach.
Do maja będziemy już na wschodniej Ukrainie i myślę że to kwestia kilku dni jak to się zacznie.
Oby nie było wojny atomowej bo tak jest nadzieja że teatr wojenny będzie odbywał się na wschód od naszych granic.
Nierząd zostanie ewakuowany czeka na nich i pracowników ambasady taki mały samolocik.
Gdyby nNato przegrało nie ma  Polski i granica na Wiśle.

Portret użytkownika Mojeimię44

Po co przesuwać komuś

Po co przesuwać komuś granice? Jeśli aneksje można zrobić za zgodą dwóch stron. Tzn. stworzyć państwo słowiańskie. Nie zapominajmy! Nie jesteśmy tylko Polakami nasza rodzina to wszyscy słowianie umyślnie dzieleni, skłócani, poniżani przez zachód. Nie trzeba zatem rewizji grani wystarczy tylko mądra polityka zagraniczna a ona jest bardzo źle prowadzona. oh jak by wszyscy się zdziwili gdyby słowianie wreszcie wrócili do korzeni! Tak naprawdę to zachodowi i syjonistom wprowadzającym chrześcijanizm od dawien dawna zależało na rozbiciu słowiańskiej rodziny. Dlaczego nas nie uczą prawdziwej historii? Chodzi mi o historię przed chrzestem? Za to uczymy się mało istotnej żydowskiej historii na religii

Portret użytkownika Afterwiner7

Podziemie Polskiej

Podziemie Polskiej Armii
https://www.facebook.com/pages/Podziemie-Polskiej-Armii/279795768841758?sk=insights#
Do tego rozbioru to raczej nie dojdzie, skoro mamy ćwiczyć wspólnie z ukraińską armią, które to ćwiczenia uważam za hańbę narodową. Nasi przodkowie się w grobie przewracają. Warto zwrócić uwagę na trwające obecnie prowokacje banderowców na Krymie. Ukraina chce wojny z Rosją, dlatego zginął ukraiński oficer akurat kilka godzin po tym jak Putin powiedział, że nikt nie zginął dotąd na Krymie. Dlatego też zginął żołnierz rosyjskiej samoobrony, zabity przez tych samych najemnych snajperów co na majdanie.


Niech żyje Wolna Polska! Chwała Bohaterom!
''Siła i honor!''

Portret użytkownika staryzenek20

Według mnie Ukraina zostanie

Według mnie Ukraina zostanie rozebrana ale w nieco inny sposób. Przede wszystkim cała Ukraina nie może wejść do Uni bo wschód jest zdecydowanie prorosyjski. Według mnie dojdzie do konfliktu zbrojnego między Rosją a Ukrainą. Zagrożeniem dla Uni Europejskiej są ukraińscy nacjonaliści którzy nie chcą Uni tylko chcą wyjść spod wpływów Putina. Dlatego też Putin pod pretekstem ochrony obywateli rosyjskich najedzie wchodnią część a ukraińscy patrioci jak i żołnierze będą się bronić. Zginą tysiące ludzi a media zachodnie będą zasypywać nas propagandą jak to źle się dzieje i jak to ludzie giną w walce o wolność. Unia, NATO i USA nie kiwną palcem. Po to żeby ruskie wyeliminowali najbardziej radykalnych ukraińskich nacjonalistów. Ukraina zostanie podzielona na część zachodnią i wschodnią. Wschód dołączy się do Rosji, zachód będzie niepodległy i dołączy się do Uni. Wojna ta będzie idealnym pretekstem do zaciśnienia integracji między krajami Uni co doprowadzi do utworzenia wspólnej armi europejskiej. Jak wiemy kilkanascie państw Uni uchwaliło ustawę o tzw. bratniej pomocy która jest wstępem do współpracy służb z krajów Eurolandu. Jak wiemy istnieje już policja europejska - Europol. W ten sposób Unia Europejska, która od momentu wejścia w życie traktatu Lizbońskiego jest jednym państwem, będzie wzmacniała więzi między krajami. Kolejnym krokiem będzie być może wspólny system podatkowy. Utworzenie armi bez gry psychologicznej ze strony mediów byłoby trudne, gdyż w całej Europie narastają antyunijne protesty. Karmienie ludzi krwią i trupami non stop wpłynęło by bardzo mocno na poglądy polityczne Europejczyków i zgodzili by się bez sprzeciwu na kolejne kroki mające na celu zlikwidowanie państw narodowych. Oczywiście wejście Ukrainy do Uni będzie dość korzystne dla Polaków bo to Ukraińcy staną się największymi parobkami Europy. Do tej pory są nimi Polacy.
Oczywiście to co napisałem to tylko moja teoria. Czas pokaże czy tak się stanie.

 
Przetrwać apokalipsę: Bunkier FEMA w Denton
http://youtu.be/ZzrYy2Nj00A
Schron przeciwatomowy w Kaliszu
http://youtu.be/wEv0Mq70kNY
 

Portret użytkownika staryzenek20

Nie wiem czy to jest mądre.

Nie wiem czy to jest mądre. To taka moja luźna teoria. Według mnie istnieje tajne porozumienie na lini Waszyngton-Berlin-Moskwa. Gdybym miał na siłe wepchnąć Ukraine do Uni to tak bym zrobił. 
Co do Polaków w Angli to się nie wypowiem bo nie wiem jak to tam wygląda.

 
Przetrwać apokalipsę: Bunkier FEMA w Denton
http://youtu.be/ZzrYy2Nj00A
Schron przeciwatomowy w Kaliszu
http://youtu.be/wEv0Mq70kNY
 

Strony

Skomentuj