Pierwsze reklamy Marihuany w amerykańskiej telewizji

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Jak wiadomo od początku 2014 roku w kilku stanach USA zmieniło się restrykcyjne prawo zwalczające konopie indyjskie. Władze postanowiły zalegalizować tak zwaną marihuanę, czyli suszone kwiatostany konopii indyjskiej. Teraz przekroczono następne tabu, w ogólnokrajowej telewizji pojawiła się pierwsza reklama tej popularnej używki.

 

Kampania reklamowa nie ma na celu propagowanie marihuany, ale zwraca uwagę na to, że zamiast zaopatrywać się w susz konopii w niepewnych źródłach lepiej skorzystać z legalnych możliwości. Sam pomysł na reklamę może być dyskusyjny, ponieważ film przedstawia podejrzanego jegomościa, który sprzedaje rzekome "sushi" zachwala różne rodzaje swoich produktów deklamując menu typowego baru sushi.

 

Tak naprawdę jest to jednak alegoryczna forma narkotyków. Na końcu pada pytanie: kupiłbyś sushi od takiego sprzedawcy? Reklama zwraca uwagę, że zamiast dawać zarobić mafii i dealerom, lepiej zadzwonić pod numer wskazany na ekranie. Usługa polega na tym, że osoba, która chce być konsumentem suszu konopii zostaje skojarzona z odpowiednim lekarzem, który po konsultacji przepisuje po legalną medyczną marihuanę dostępną w specjalnych punktach po okazaniu recepty.

Lekarze w USA w celu leczenia depresji, zaburzeń łaknienia oraz przeciwbólowo w terminalnych fazach terapii onkologicznych. Posiadanie marihuany jest surowo zabronione w wielu krajach świata, ale w ostatnich latach dominuje trend legalizacyjny, ponieważ walka z narkotykami nic nie daje, tylko nakręca biznes mafiosów, tak samo jak stało się na początku XX wieku w przypadku prohibicji alkoholowej w USA.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Has$

Przejadą ( mityczni ,,oni,,)

Przejadą ( mityczni ,,oni,,) się na maryśce jak na internecie .
O co chodzi ? Internet zawładnął matrycą poznawczą, której Oni teraz  nie mogą w pełni kontrolować.
Podobne zjawisko nastąpi z marychą. Marycha to nie alkohol, którego działanie jest wybitnie neurodegradacyjne , a ziółko jest proneurotwórcze. Naćpanie, otępienie po zarzyciu THC jest na zasadzie podrażnienia, pokrzywa od środka, a to nie to samo co depresyjne działanie na synapsy alkoholu. Zioło ma naturę refleksyjną,nie ulega się tak łtwo manipulacji i nie podejmuje pochopnych działaj. Nie łyka się tak kitu i mózg nie umiera jak po alkoholu Smile ..wręcz przeciwnie.
 A jak kto mial złe doświadczenia z M,, to pewnie spożył nie to co było mu przeznaczone .
Naszej przygody z alkiem nie zaczynamy od spirytusu Wink

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Kultura? Znam tekulturę cweli

Kultura? Znam tekulturę cweli z pejsami podpuszczających nasza młodzież... Znam ich sposoby wciągania młodych ludzi w nałóg i uzależnienie. Wiem jak dodaje sie do trawki twarde narkotyuki wzmacniając działanie i prowadząc do uzaleznienia. Widziałem te akcje na naiwnych dziciakach, widzacych swoje "guru" ryże, czarne i dobrze gadające językiem młodzieżowym.. znam was kanalie bo miałem problem od podszewki, jak zmuszacie dzieciaki do zapalenia, zażycia dragi czy wciagniecia linijki.. A wtym kraju władza nic nie robi tylko przyzwala.. karze się zataczających cpunów z 1 g trawki a bandy syjonistycznych złoczynców szmuglujących na ulice i do szkół  używki sa bezkarne.. I sa to zwykle synowie "ustawionych" społecznie lekarzy, adwokatów, prokuratorów i policjantów o znamiennym rysie antropologicznym
 dlatego sa bezkarni... Bezkarni bo wdrażaja plany zgodnie z itelraturą "PROTOKOŁY MEDRCÓW SYJONU" Wszystko tam jest zapisane jeszcze w latach dekadenckich w 1921 r.

Portret użytkownika sewpisz

do AMR Podkręcaj sobie

do AMR
Podkręcaj sobie podkręcaj nienawiść gówno zrozumiałeś z tego twojego dotychczasowego życia większość z tego co mówisz to czysta propaganda, półprawdy powtarzane tysiące razy to wystarczy. Tą wiarę ci podrzucono [.....] żebyś miał pożywkę i sens życia bo nie chcesz uwieżyć
że co byś nie zrobił i tak posąpisz planowo i przewidywalnie dla szulerów
ludzkiego przeznaczenia. Więc pozostań sobie w swojej zasranej świadomości nadaktywny samowzbudny pismaku.

Strony

Skomentuj