Okręty szóstej floty USA mogą być w drodze na Morze Czarne

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nagle nowego wydźwięku nabrało niedawne wysłanie w rejon Morza Czarnego dwóch amerykańskich okrętów, które miały rzekomo ochraniać igrzyska w Soczi. Bardzo możliwe, że w region Morza Czarnego wpłyną kolejne jednostki z Szóstej Floty USA, stacjonującej w regionie Morza Śródziemnego.

 

Informacja o wysłaniu nowych okrętów nie została jeszcze potwierdzona, ale dochodzą sygnały, że tak właśnie się stało i nowe statki już płyną. W okolicy Morza Czarnego znajduje się flagowy okręt Mount Whitney, który jest jednocześnie centum dowodzenia całej szóstej floty. Oprócz tego w okolicy znajduje się też niszczyciel USS Rampage oraz fregata Taylor, która na jakiś czas utknęła tam na mieliźnie.

USS Mount Whitney - foto: US Navy

W skład całej floty wchodzi około 40 okrętów, 175 samolotów i 21 tysięcy żołnierzy. Warto też zaznaczyć, że z portu w Norfolk już 15 lutego wypłynął lotniskowiec George H W Bush. Jest to okręt klasy Nimitz o duże sile bojowej. Oficjalnie wiadomo, że USS George Bush ma się udać w rejon Morza Śródziemnego, gdzie będzie pozostawał do dyspozycji VI i V floty.

USS George H W Bush - foto: US Navy

Wiele wskazuje na to, że część VI floty może zostać wykorzystana do wywarcia presji na Rosję. Miejmy nadzieje, że jeśłi amerykańskie statki wojenne znajdą się w obrębie Morza Czarnego to będzie to tylko próba ustabilizowania sytuacji w naszej części świata poprzez samą ich obecność. Niestety rezultat takiej manifestacji może nas zbliżyć do jeszcze większej eskalacji konfliktu na wschó od nas.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Umarłem jako minerał i stałem się rośliną. Umarłem jako roślina i stałem się zwierzęciem. Umarłem jako zwierzę i byłem człowiekiem. Czegóż mam się obawiać? Czy poniosłem stratę umierając?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

ciekawostka wyjasniająca kto

ciekawostka wyjasniająca kto ma interes na Ukrainie:
http://gazetawarszawska.com/2014/03/01/rabin-majdan-prawdziwy-purim/
 
cyt: "
„To co się w tych dniach stało w Kijowie to są oczywiste cuda miesiąca Adar kiedy wszystko obraca się w dobro. Teraz będziemy mogli naprawdę świętować Purim”-główny rabin Kijowa Moshe Reuven Asman.
Przypominamy, że:
-koordynatorem kampanii pijarowskiej „euromajdanu” był szef Syjonistycznego Komitetu Ukrainy, Josif Eisels (na zdjęciu), który przy pomocy żydowskich pieniędzy żydowskich oligarchów zatkał gębę lokalnej gminie żydowskiej jak i „czysto izraelskim” strukturom w rodzaju „Centrum Wiesenthala”, ośmielających wyrażać oburzenie z powodu działań nazistowskich bojówkarzy żyda Tiahnyboka-Frotmana, który był sponsorowany przez szefa Europejskiej Unii Żydowskiej, miliardera żyda I. Kołomojskiego.
-przed rozlewem krwi „euromajdan” nakręcał specjalnie zaproszony z Francji żydowski warchoł syjonistyczny i prowokator Bernard-Henri Levy, który przyczepił Ukrainie Krwawą Etykietę.
-to właśnie oficer CAHALU-u (armia izraelska) i 300 żydowskich bojówkarzy było wojskowymi instruktorami „euromajdanu” przy czym zaprosił ich osobiście główny rabin Kijowa Moshe Reuven Asman, który w styczniu przeszedł szkolenie w jednostce izraelskich sił specjalnych.
-ogień do milicji i demonstrantów prowadził „aszkenazyjski deputowany ludowy”, wiceprzewodniczący partii „Batkiwszczina”, Siergiej Paszinskij, u którego sami demonstranci znaleźli karabin snajperski z tłumikiem jaki jest używany przez siły specjalne.
Tak więc „świętowanie Purim” to jest jedno z najważniejszych świąt żydowskich upamiętniające masowy mord 75 tysięcy Persów, włącznie z dziećmi, którzy reprezentowali rządzącą elitę obawiającą się powstać przeciwko dominacji wyjątkowo wzbogaconych miejscowych handlarzy-”żydów”, którzy przeniknęli do struktur władzy poprzez „instytucję żydowskich żon”.
Główny rabin Kijowa Moshe Reuven Asman
Izraelskie i ukraińskie judeje dopomogli „euromajdanowi” wszystkim czym dysponowali.
Interesujące, państwo Izrael dokonawszy jakiegokolwiek czynu, może przy tym nie napaskudzić większości narodów innych krajów?..."

Portret użytkownika uss iron

spadajcie ruskie  na syberjie

spadajcie ruskie  na syberjie ,i wszyscy anty us anty europie walcie sie na ry....j zawijajac tylek do waszej rusyji ,bedziecie mieli zajefajne zycie putin rozda kazdemu po klepce,BEDZIECIE RAZEM KLEPAC BIEDE HAHAAHAHA

Portret użytkownika Mojeimię44

Mnie to zaczyna już

Mnie to zaczyna już wku....ać. Dlaczego syjoniści stosują podwójne standardy? Tzn. USA mogła najechać Irak, Afganistan. Francuzi mogli najechać Libie i Senegal a Rosji nie można przejąć Krymu gdzie większość to Rosjanie? Ja na miejscu Putina też bym nie pozwolił żeby macki syjonistycznego NATO oplątały się do koła Rosji. Zachód z koleji jest na dnie i moim zdaniem nie ma szans żeby się podnieść bez wojny. Weźmy Włochy, Grecje, Hiszpanie , Portugalie. Przecież te kraje stoją gospodarczo gorzej niż Ukraina a można powiedzieć, że już leżą w bezsilności bo nie ma od dłuższego czasu żadnej recepty by je podnieść. Co nakręca najlepjej gospodarkę i zmiejsza bezrobocie?- wojna! To wydaje się jedynym lekarstwem na kryzys na świecie. Jedynym oprócz pożyczek od Banku światowego ale że właścicielami BŚ są syjoniści z tych pożyczek nici albo będą tak lichwiarskie, że faktycznie lepjej rozpętać wojnę 
 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj