Brytyjska Izba Lordów wzywa Polskę do spłacenia roszczeń żydowskich

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Do zdumiewającego ataku na Polskę doszło wczoraj w Wielkiej Brytanii. Podczas debaty nad Holokaustem wskazano Polskę, jako jedno z ostatnich państw na kontynencie, które nie uregulowało odpowiednio kwestii odszkodowań wobec spadkobierców Holokaustu.

 

Trzeba przyznać, że sam apel brzmi dziwacznie, bo to tak jakby polski sejm wzywał Wielką Brytanię do naprawienia krzywd wyrządzonych zniewolonym przez nich narodom. Różnica polega jednak na tym, że Brytyjczycy rzeczywiście są winni zorganizowanego złodziejstwa i wyzysku innych nacji, a Polska po 1 września 1939 roku praktycznie przestala istnieć. A tymczasem wmawia się nam, że powinniśmy płacić Żydom, tak jakby Polska byłą częścią jakiejś koalicji nazistowskiej.

 

To właśnie dlatego promuje się punkt widzenia, który przedstawia nas, jako zaciekłych antysemitów i morderców Żydów, jednocześnie pomija się fakt, że nasz kraj był okupowany gdy do zbrodni dochodziło. Wygląda to jak celowa antypolska kampania propagandowa, której celem jest wzbudzenie w nas poczucia winy i w konsekwencji uzasadnienia Polakom, że muszą teraz oddać w podatkach to, co należy się Żydom.

 

Problem jest jednak szerszy, bo przecież Żydzi nie są ani lepsi ani gorsi od Polaków. Zatem dlaczego taki nacisk położono tylko na zwrócenie majątków jednej narodowości? A co z majątkami polskimi pozostawionymi na Kresach Wschodnich? Czy ktoś kiedyś zobaczył, lub zobaczy jakiekolwiek odszkodowania? Czy Polska zobaczy kiedyś odszkodowania za zniszczenie kraju, zburzenie Warszawy?

 

Potężny nacisk na Polskę jaki wywierają środowiska żydowskie świadczy o tym, że naród ten jest bardzo potężny. W związku z tym i faktem, że żyliśmy z nimi przez setki lat w prawie wzorowej symbiozie, powinniśmy raczej oczekiwać, że będą nam oni pomagać, a nie nas nienawidzić i próbować wyciągać od nas pieniądze. Zatem niech Żydzi zamiast nas szkalować, pomogą nam odzyskać setki miliardów dolarów odszkodowań należnych nam od Niemiec i Rosji, bo wtedy będzie bliżej do ich wypłaty. Dołożyć mogą się też wielokrotni zdrajcy Brytyjczycy, którzy w XX wieku sprzedali nas dwukrotnie mimo posiadania paktu wojskowego między II RP i Wielką Brytanią.

 

Jeśli są jacyś spadkobiercy polskich Żydów, którzy stracili majątek w czasie II wojny to bezwzględnie należy wypłacić im należne odszkodowania. To samo dotyczy utraconego majątku spadkobierców właścicieli innej narodowości. Jednak problem polega na tym, że w momencie bezpotomnej śmierci tych obywateli Polski roszczenia do nich mają gminy żydowskie, a to już nie jest kwestia spadkowa tylko jest to hucpa i próba wymuszenia haraczu.

 

Według polskiego prawa majątki obywateli bez spadkobierców przechodzą na Skarb Państwa i nie można tego zmienić za pomocą nacisków międzynarodowych, a taka metoda jest obecnie stosowana. Niestety, ale wygląda na to, że nasze władze nie widzą w tym jednak problemu i chyba tylko obawa przed wybuchem niezadowolenia społecznego w naszym kraju wstrzymuje wypłaty tych roszczeń.

 

 

 

Źródło: gazeta.pl

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika nkwd

ok ŻYDY jak w Izraelu nawywa

ok ŻYDY jak w Izraelu nawywa się Odłam Nazistowskich ŻYDKÓW Mordują i Getta wprowadzają Palestyńczyką pod Przykrywką Holokaustu
Twierdzą że mają do tego Prawo bo Bóg ich Wybrał
Oni dawno temu Boga Opluli Mamoną
Dobry ŻYD TO PUSTYNNY ŻYD
Jakiś Czas temu Prezydent Nataniachu Powiedział NA kONFERĘCJI PRASOWEJ ŻE POLSKA I WĘGRY NALEŻĄ DO NICH BO SOBIE ICH WYKUPILIŚMY KUPILIŚMY
LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ A ANGLICY WY-----ALAĆ OD POLSKI Wielcy monarchowie 
Ich młodzież barachło na weekendy do Polski latające 

Portret użytkownika Sic

Wzywam polski SENAT, aby

Wzywam polski SENAT, aby wezwał brytyjską izbę lordów, żeby zajmowała się sprawami Brytyjczyków. Jeśli Żydzi czegoś chcą, to przecież potrafią się domagać. Przy okazji - może by tak udokumentowali w jaki sposób nabyli prawa do tych własności? Te historie o Żydach donoszących zaborcom na polskich patriotów i przejmujących potem ich mienie są takie nieładne, to dobra okazja, żeby udowodnić, że zdobyte zostały ciężką pracą.

Portret użytkownika euklides

Najlepsi Żydzi dawno przeszli

Najlepsi Żydzi dawno przeszli na chrześcijaństwo i wymieszali się z resztą narodów. A do tych, którzy nie uwierzyli w Chrystusa kierowane są ostre słowa, przekreślające wręcz ich żydowskie pochodzenie.
"Kiedy to mówił, wielu uwierzyło w Niego. Wtedy powiedział Jezus do żydów, którzy Mu uwierzyli: Jeżeli będziesz trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"
"Przyszedł bowiem do was Jan drogą sprawiedliwości, a wyście mu nie uwierzyli. Celnicy zaś i nierządnice uwierzyli mu. Wy patrzyliście na to, ale nawet później nie opamiętaliście się, żeby mu uwierzyć."
W odpowiedzi rzekli do Niego: "Ojcem naszym jest Abraham". Rzekł do nich Jezus: "Gdybyście byli dziećmi Abrahama, to byście pełnili czyny Abrahama. Teraz usiłujecie Mnie zabić, człowieka, który wam powiedział prawdę usłyszaną u Boga. Tego Abraham nie czynił. Wy pełnicie czyny ojca waszego". Rzekli do Niego: "Myśmy się nie urodzili z nierządu, jednego mamy Ojca - Boga". Rzekł do nich Jezus: "Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście".
Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty - i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana.

Portret użytkownika Zenek

Po wojnie 15-20% zysków z

Po wojnie 15-20% zysków z państwowych zakładów szło cichcem na "budowę izraela".O tym też te menty nie powiedzą tylko szczuja Polaków do wojny mając nadzieję iż nadaży się okazja do strzelania im w plecy i przejęcia już na własność kraju (Polski) pod te ich satanistczną, nazistowską judeopedziownie.

Portret użytkownika Isabella

Drodzy czytelnicy nie

Drodzy czytelnicy nie podniecajcie sie, gdyz nie ma po co.
1. Anglicy nic nam nie moga bo Polacy to starozytni Hebrajczycy.
Piastowie mieli prawo do tronu Anglii przed krolowa angielska
a ich potomkowie posiadaja go rowniez dzisiaj.
2. Anglicy dali obozy koncentracyjne Hitlerowi i Zydzi kase na wojne wraz z bankiem w ktorym rodzinka krolowej angielskiej miala konto.
Windsorowie powiedzieli ,ze to przez Polske wojna im nie wyszla.
4. Gdy Hitler dostal wyniki badan i zrozumial, ze tych co szukal to Polacy to chcial juz od 1941 roku skonczyc wojne i przywrocic Polske ,ale Anglicy ze zdrajcami niemieckimi pozbyli sie go. Najprawdopodobniej zginal w Wilczym Szancu. Hitler mial  min 4 sobowtorow. On sam mial niebieskie oczy i jasne wlosy.
5. Anglicy musza nam oddac 139 ton zlota+17 =156 ton zlota.
6. Bog rzadzi swiatem i to on wyslal swojego poslanca nad ,ktorym on czuwa.
Baron- tytul austro-wegierski oznacza brac oplate za cos.
Brac = baron.

Portret użytkownika alekw

Anglia nie zwróciła Polsce w

Anglia nie zwróciła Polsce w całości tzw. złotego FON czyt. Przedwojenny Fundusz Obrony Narodowej,który tylko w części został przywieziony do Polski po 1947 roku przez gen. Tatara, płk  Utnika i płk Nowickiego, którzy zostali skazani w procesie zwanym TUN przez PRL-owskich żydowskich oprawców z Urzędu Bezpieczeństwa. Należy także pamiętać i przekazywać młodemu pokoleniu Polaków o 102,9 tonach polskiego złota, które zostało zdeponowane w Angielskim Banku Centralnym przez rządy III RP.

Portret użytkownika Zmanipulowany

tygrys napisał:Polskie obozy

tygrys wrote:
Polskie obozy śmierci - co wam to mówi. Nie na darmo na żywca zmienia sie historie

Poczekajmy a okaże się że to my Polacy ( bo oficjalnie nie można mówić o Niemieckich obozach) zbudowalismy obozy koncentracyjne. W oficjalnie używanej nazwie występuje Polska ( ... w Polsce). Więc z kim kojarzy się obóz koncentracyjny? Nie chcę nikomu ubliżać ale poziom wiedzy historycznej młodzieży pozostawia wiele do życzenia. Podejrzewam że 90% młodych Amerykanów nie ma pojęcia co lub kto to Nazista. Europejska młodzież powoli zmierza do tego samego poziom wiedzy. Domyślam się że Ci młodzi ludzie też nie wiedzą co to Polska. Jednak w jakiej kolwiek konfrontacji skojarzenie będzie proste obóz - polska naziści - polacy. Niestety jako naród ( mam tu na myśli wszystkich począwszy od żula spod sklepu a skończywszy na elitach rządzących ) zawsze mieliśmy skłonność do bycia kozłem ofiarnym. Nasz wieszcz narodowy twierdził że jesteśmy Chrystusem Narodów. Ja nazwę to poprostu głupotą naiwniactwem chciwością krótko wzrocznością. Dwa państwa w których do władzy doszedł totalitarny system władzy. Dwa narody które wstydzą się swojej historii podocierają sobie du..py naszą gębą. To nie naród niemiecki wywołał wojnę stworzył obozy zagłady to nie oni. To zrobili Naziści a kim oni byli ? Skoro to nie niemcy to kto? A może to jednak Polacy przecież tam były te obozy faszystowskie... Może się mylę ( mam taką nadzieję ) czy jest jakiś fakt historyczny któryby w swej oficjalnej nazwie tak ładnie kojarzył Nazistów z terytorium państwa Niemieckigo ( a przy okazji wielkiej imprezy sportowej ( cóż za oglądalność taka okazja by przywalić łątkę ) Brytyjska telewizja państwowa wyemitowała program o stadionach nienawiści). A co w tej sprawie robi nasz rząd ... Nic lub prawie nic łeb w piasek bo się jeszcze na nas obrażą. Zastanawiam się czy nasi politycy są świadomi tego co się dzieje i potrafią łączyć fakty...
A teraz porusze taką narodową kość niezgody. SMOLEŃSK. Nie zamierzam umniejszać tragedii tego wydarzenia nie zamierzam pochylać się nad tematem kłótni wypadek- zamach etc. Pragnę jednak zwrócić uwagę że do czasu tego wydarzenia mówiło się dużo więcej o innej tragedii o jawnym i faktycznym morderstwie jakiego dopuścili się ( Rosjanie a może to nie oni tylko Sowieci ). Obecnie robimy z siebie baranów powołujemy ekspertów kłócimy się między sobą bijemy piane i kapitał polityczny zamiast przeprowadzić rzetelne śledztwo. A nasi sąsiedzi zacierają łapki bo wkońcu oddalił się polaczki od Katynia a jeszcze okaże się że jesteśmy rusofobami którzy oskarżają biednych niewinnych sąsiadów o wszystkie nieszczęścia. Poczekajmy a historia osądzi nas za wojnę i zbrodnie jakich dopuściliśmy się my Polacy Faszyści Ludobójcy którzy przepelnieni są wszelkiej maści fobiami i nienawiścią rasową. Naród który za nieszczęścia i wypadki oskarża inne narody. "Jak już tworzę teorię spiskową to pójdę na całość " Odezwie się głos sprawiedliwości i będziemy musieli zapłacić za zbrodnie dokonane w przeszłości. A skąd weźmiemy na odszkodowania... No cóż zabiorą nam ziemię dokonają kolejnego rozbioru Polski ( a że historia pokazała że uparte z nas dranie nie dało się nas pozbawić tożsamości narodowej to będzie trzeba ząb za ząb i poleje się krew. A nad wisłą powstanie nowe europejskie państwo o nazwie Izrael.

Strony

Skomentuj