Brytyjska Izba Lordów wzywa Polskę do spłacenia roszczeń żydowskich

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Do zdumiewającego ataku na Polskę doszło wczoraj w Wielkiej Brytanii. Podczas debaty nad Holokaustem wskazano Polskę, jako jedno z ostatnich państw na kontynencie, które nie uregulowało odpowiednio kwestii odszkodowań wobec spadkobierców Holokaustu.

 

Trzeba przyznać, że sam apel brzmi dziwacznie, bo to tak jakby polski sejm wzywał Wielką Brytanię do naprawienia krzywd wyrządzonych zniewolonym przez nich narodom. Różnica polega jednak na tym, że Brytyjczycy rzeczywiście są winni zorganizowanego złodziejstwa i wyzysku innych nacji, a Polska po 1 września 1939 roku praktycznie przestala istnieć. A tymczasem wmawia się nam, że powinniśmy płacić Żydom, tak jakby Polska byłą częścią jakiejś koalicji nazistowskiej.

 

To właśnie dlatego promuje się punkt widzenia, który przedstawia nas, jako zaciekłych antysemitów i morderców Żydów, jednocześnie pomija się fakt, że nasz kraj był okupowany gdy do zbrodni dochodziło. Wygląda to jak celowa antypolska kampania propagandowa, której celem jest wzbudzenie w nas poczucia winy i w konsekwencji uzasadnienia Polakom, że muszą teraz oddać w podatkach to, co należy się Żydom.

 

Problem jest jednak szerszy, bo przecież Żydzi nie są ani lepsi ani gorsi od Polaków. Zatem dlaczego taki nacisk położono tylko na zwrócenie majątków jednej narodowości? A co z majątkami polskimi pozostawionymi na Kresach Wschodnich? Czy ktoś kiedyś zobaczył, lub zobaczy jakiekolwiek odszkodowania? Czy Polska zobaczy kiedyś odszkodowania za zniszczenie kraju, zburzenie Warszawy?

 

Potężny nacisk na Polskę jaki wywierają środowiska żydowskie świadczy o tym, że naród ten jest bardzo potężny. W związku z tym i faktem, że żyliśmy z nimi przez setki lat w prawie wzorowej symbiozie, powinniśmy raczej oczekiwać, że będą nam oni pomagać, a nie nas nienawidzić i próbować wyciągać od nas pieniądze. Zatem niech Żydzi zamiast nas szkalować, pomogą nam odzyskać setki miliardów dolarów odszkodowań należnych nam od Niemiec i Rosji, bo wtedy będzie bliżej do ich wypłaty. Dołożyć mogą się też wielokrotni zdrajcy Brytyjczycy, którzy w XX wieku sprzedali nas dwukrotnie mimo posiadania paktu wojskowego między II RP i Wielką Brytanią.

 

Jeśli są jacyś spadkobiercy polskich Żydów, którzy stracili majątek w czasie II wojny to bezwzględnie należy wypłacić im należne odszkodowania. To samo dotyczy utraconego majątku spadkobierców właścicieli innej narodowości. Jednak problem polega na tym, że w momencie bezpotomnej śmierci tych obywateli Polski roszczenia do nich mają gminy żydowskie, a to już nie jest kwestia spadkowa tylko jest to hucpa i próba wymuszenia haraczu.

 

Według polskiego prawa majątki obywateli bez spadkobierców przechodzą na Skarb Państwa i nie można tego zmienić za pomocą nacisków międzynarodowych, a taka metoda jest obecnie stosowana. Niestety, ale wygląda na to, że nasze władze nie widzą w tym jednak problemu i chyba tylko obawa przed wybuchem niezadowolenia społecznego w naszym kraju wstrzymuje wypłaty tych roszczeń.

 

 

 

Źródło: gazeta.pl

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika AMRM

gwiezdnywendrowca napisał: Co

gwiezdnywendrowca wrote:

Co tu pisać tylu świadomych ludzi aż podziw, że jeszcze dotej pory zlodzieje i zdrajcy rządzą Rzeczypospolitą.

 Co tu pisać... Naród świadomy, ale generalicję wymordowano w zamachach lotniczych ( CASA i Smoleńsk) Tak samo z przywódcami politycznymi.
Teraz syjonistyczne ścierwo bezkarnie serfuje po naszej wolności , nie obawiając się Gniewu Narodu... i wprowadza nas, przeciwników, antysyjonistów w czarne kartoteki przeznaczone do odstrzału.

Portret użytkownika Tolek

Kapitalizm - wyzysk człowieka

Kapitalizm - wyzysk człowieka przez człowieka. Socjalizm - to samo, tylko na odwrót. Ja pamiętam socjalizm. Darmowe badania, Polskę, która produkowała. Pamiętam Piękną fabrykę Cegielskiego, Kasprzaka, Diorę. Pamiętam piękne polskie radia stereo. Amatora, Zodiaka, Kasprzaka no i sławną Wieżę Diorowską na triakach. Polskie magnetowidy, polskie samoloty, chocby Iskrę, szybowce, statki, helikoptery, przemysł tak w całym ogóle. Mieliśmy polskie marki - Wedel, Krakus, Goplana...ciężko było, oj ciężko. Naród po 1945 r. podnosił się z nędzy i zacowfania. Ale podnosił się sam, dzięki swojej myśli i swoim pomysłom. Kiedyś jechałem samochodem i słyszę jak jakiś ćwok w radiu naśmiewa się z Syrenki, jako tworu socjalizmu...dziennikarz prowadzący, w polskiej rogłośni radiowej. Bezwstydny człowiek śmiał się z tego, że w czasach kiedy nic nie mieliśmy polscy inżynierowie ( i hwała im za to ) wymyślili samochód napędzany silnikiem od motopompy. Jaka to była w tedy duma. Pierwszy, polski samochód, nasz własny produkowany w Polsce przez polską fabrykę, która dawała pracę Polakom. To się teraz nie liczy. Kapitaliści mają za nic naszą, polską historię. Dla nich Polska istnieje od 1990 roku. Kiedy to napadli na narodowe mienie jak zgłodniałe wampiry. Do dnia dzisiejszego ogołocili Polskę ze wszystkiego co naród polski wybudował po 1945 roku. Dorobek 45 lat ciężkiej pracy i podnoszenia kraju gospodarczo, został w przeciągu 24 lat licząc od 1990 roku rozgrabiony. Do dnia dzisiejszego sprzedano w obce ręce ponad 3/4 ziemi polskiej! Raportu nie ujżycie bo do tej pory MSW ściaga od notariuszy akty sprzedaży jeszcze z roku 2000. Rozwalono stocznie, huty, kopalnie, przmysł zbrojemiowy, firmy spożywcze zostały soprzedane w obce ręce, firmy telekomunikacyjne, które powstały dzięki Polakom, ba zakładali telefony na przedpłaty, zostały sprzedane razem z danymi w obce ręce. Gazzety z polskimi tytułami, piszącymi w polskim języku są niemieckie, niemiecki jest portal Onet, co nie jest talemnicą, wystarczy przeczytać Wikipedię, lub oglądnąć program Maxa Kolonki. Nie mamy już nic. Zostajemy obdzierani z własnej gosności poprzez trolli siedzących na portalach niemieckich, którzy oczerniają i plują na naszych polityków, biznesmenów jątrząc podział w narodzie. A my nic nie rozumiemy. Większość wierzy w telewizję, a normalny człowiek jak się zastanowi , to dochodzi do wniosku, że taki twór jak TV musi wywierać wpływ na ludzi, musi ich trzymać w niepewności i "Tak" i "Nie". Nigdy nie bądź pewny, żebyś nie podjął działań...Nawet nie mamy możliwości mieć broni do obrony swojej własności. Kiedy ruszy nawałnica zostaniemy z wiatrówkami, procami, gazowcami i maczetami. Ci z Karkowa sobie zapewne poradzą, bo są we władaniu maczetą wyćwiczeni, ale reszata?
Rozpieprzyli mi mój kraj i tyle, zmuszając do kupowania albo u Anglika, Francuza, lub Niemca. Ci to nas rżną na podatkach ile wlezie! Albo Strefy Ekonomiczne. Rport mówi, że Strefy Ekonomiczne przyniosły straty sięgające 1% PKB ! To po co je trzymamy? Zacznijcie ludzie myśleć. Wyciągajcie wnioski i nie czytajcie niemieckich mediów mówiących do was naszym, polskim językiem, który wypowiadany jest przez sprzedawczyków bez honoru i poczucia jedności narodowej.

Portret użytkownika olo manolo

Tak bylo pieknie. I nagle -

Tak bylo pieknie. I nagle - trach - zbankrutowalo.

Niestety, kraje ktore byly na poziomie Polski po 1945 roku rozwijaly sie 1.5-3 razy szybciej, bo nie mialy socjalizmu. Jasne ze mielismy osiagniecia - ale inne narody nie staly w miejscu!

Ale bez obaw. Socjalizm wpelzl do wstretnych zachodnich kapitalistow i pleni sie coraz bardziej, powoli ich wykancza oplatajac zadluzeniem, zalamaniem demograficznym, demoralizacja, przeregulowaniem gospodarki itp. itd.

Kolejny dowod na to ze scojalizm nawet najbogatsze kraje potrafi doprowadzic do bankructwa.

Oczywiscie nie twierdze ze mamy czysty socjalizm. Sa pewnie (wiele) jego elementy. Wspierane przez korporacje ktore dzieki nim utrzymuja pozycje monopolistow - socjalzim nie pozwala rozwinac sie konkurencji, za to juz silni doskonale sobie radza korumpujac politykow i urzednikow. Tych elementow jednak - jak widac - wystarczy byz doprowadzic Europe do bankructwa.

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Portret użytkownika jaro

Pamiętajcie. Lord Halifax

Pamiętajcie. Lord Halifax sprzedał Polskę Niemcom. Chamberlain tylko grał rolę dobrego wujka i obrońcę pokoju. 
 12 września 1939 roku odbyła się w Abbeville brytyjsko-francuska konferencja, na której zdecydowano o nieudzielaniu Polsce pomocy w walce z Niemcami.Polska nie została o tym poinformowana. Po pięciu latach - we wrześniu 1944 roku - Abbeville wyzwolone zostało właśnie przez Polaków: I Dywizję Pancerną pod dowództwem generała Stanisława Maczka.
Angole nigdy nie mieli sentymentów.

Portret użytkownika greani11

nie zapominajcie nigdy

nie zapominajcie nigdy polityka to tylko sprawa tych na gorze nie ludu ktory powinni reprezentowac. za dupe nalezy zawsze tych na gorze ciagnac a nie tych na dole . decyzje o losach naszych waszych i innych nie sa przez lud kontrolowane i lud nei moze ich zmenic no bo jka zle bedziesz mowic o rzadzacych nei wolno ale im wolno pozbyc sie  ciebie jak za duzo bedziesz miezsac.

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Portret użytkownika greani11

nie potrzeba czytac by

nie potrzeba czytac by wiedzeic ze jak i anglicy i inni tez hitler korzystali z zydowskiej kasy .a zachodnei panstwa byly odbudowywane z zydowskiej kasy ktory plynela ze stanow i nie tylko .najwiecej wlascicieli domow w niemczech jest zydowskich.niemcy nie wybijali wszystkich zydow ci co mieli kase byli jak najbardziej szanowani i chronieni.polska rzada odszkodowani od niemcow rzekomo tych ktorzy pozbwili ich majatku hehe zabijajac zydow zydzi zadaja odszkodowan od polski bo nie wyciagna od niemcow.w calym tym kregu jest jedno ktos chce tylko zniszczyc polske ale kto?komu zalezy na tym? rosji ? niemciem? anglikom? usa? moze korei poludniowej lub nepal miesza w tym palce hehe .tego nikt z was nei bedzie wiedzial nigdy.to pokaze przyszlosc ale wydaje mnie sie ze my nie doczekamy tego .ale jak juz to podejrzewam ze nigdzie niedlugo nie bedzie granic lub tez bezdie ich wiecej.to sa zagadki nie do rozwiazania takie same jak kto z rzadu okrada panstwo to wyjdzie ale dopiero jak kazdy z nich przezyje sobie godnie zycie wzbogaci swoja rodzinke i zabezpieczy byt do nastepnykch 5 pokolen i jak bedzie mial 80 lat dadza mu surowa kare w wysokosci 20 tys zlotych za to ze narazil polske na szkody w wysokosci np. 100 mln € taka jest sprawiedliwosc i takie jest korupcyjne zycie i taka jest tez polityka w ktorej chodzi tylko i ukladziki i kase.

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Portret użytkownika greani11

jak piszesz o bohaterachj to

jak piszesz o bohaterachj to zaliczam sie do jednych z nich bylem na liscie obserwowanych przez policje w stanie wojennym jak i moj straszy byl intrenowany.a wiele dupkow co siedzialo ze strachu na dupie w domach teraz gdzieniegdzei zabiera zdanie Wink

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Portret użytkownika pleban

POLSKA najbogatszym krajem

POLSKA najbogatszym krajem świata – mlekiem i miodem płynącym!!POLACY żądają od żydów zamieszkałych w POLSCE spłat szkód, jakich dopuścili się wobec NARODU POLSKIEGO, w okresie od rozpoczęcia II WŚ do nadal!! – 1 transza to ok. 2 tyś bilion (bn) zł + odsetki!
POLSKA najbogatszym krajem świata – mlekiem i miodem płynącym!??
Tak właśnie jest!! Ponieważ POLSKA ma 2 tyś bilionów (bn) zł do odebrania od żydów zamieszkałych w POLSCE i od IZRAELA!! Tylko taki drobiazg: POLACY muszą przejąć uprzednio rządy w POLSCE od żydów!! Tak nam POLAKOM, dopomóż BÓG!!
Wyliczenia należności przysługujących NARODOWI POLSKIEMU od żydów, mam z Facebooka od znajomego, który je też ma od znajomych na FB: Maciej Stępień: Dzięki mojemu znajomemu z FB Jerzy Kowalski: „UDOSTĘPNIAM dzięki Pani Teresie Sikorze i dzięki mojemu znajomemu z FB”:CZEMU BANDA ZDRAJCÓW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZAJMUJE SIĘ UKRAINĄ, NIOSĄC ZAGROŻNIE DLA POLSKI, KIEDY SAMA JEST ZANURZONA W SZAMBIE PO USZY!!! ZNOWU TROCHĘ CIEKAWYCH SPRAW:
Afery, grabieże i straty Polski:http://trzcinska.neon24.pl/post/106528,polska-najbogatszym-krajem-swiata-mlekiem-i-miodem-plynacym

Portret użytkownika greani11

o tym szambie pisalem juz jak

o tym szambie pisalem juz jak polska miala do zwrotu pozyczke unijna po ktorej rozjechala kase na BMW -nascie pojazdow najlepszych dla rzadu by dupy mieli sobie czym wozic po imprezakch jak to mialo miejsce ,jak te pare samolotow co zakupili i nie wiem po co przeciez jeden  ostrzal na pasie stratowym i nie ma zadnego w akcjii wiec cholera po co to komu skoro na boso i pieszo paru hindusow lub chinczykow zajmie polske bez broni. sprzedaz gruntow w polsce hehe juz polski nie ma  pytanie co to jest POLSKA gdzei to jest na mapie jeszcze widoczne zarysy ale granice otwart eczyli zachodnia czesc niemiec lub tez ukraina  albo dywanik dla rosjii czy tez jak chodzi o lotnisko turasy --kurwa mac to jest POLSKA? nie wiem czy< mozna byc dumnym z calego brudu jaki w polsce na gorze powstaje  - w smolensku zabija sie ludzi niewygodnych w dzialaniach -- dla kogo kto jest zainteresowany tym .wytlumaczcie mi bo nie wiem czy warto jezscze tam jechac bo ostatnio jak bylem to nawet ludzie nie sa zybt mili i wredni.ale mowia o sobei ze sa polakami a innych polakow nie szanuja wiec jak to jest.witanie chlebem i sola hehe ja bylem przywitany wypierdalaj bo w ryja seri na parkingu w jeleniej gorze  przed marketem nad morzem dostalem od jakiejs pojechanej wczasowiczki garscia piachu w twarz.no jesli tak sie dzieje i nie ma kultury swoj swojemu to nie mozna od innych tego rzadac sorki.nastepnym razem ta co rzuca piachem bedzei wbita geba w piach a gotek taki co odezwie sie chamsko skonczy bez auta w szpitalu i tutaj zaczyna sie przyjazn . wydaje mnaie sie ze tak wita sie swoich wiec nalezy odpowiedziec podobnie moze poskutkuje.

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Strony

Skomentuj