Szef F1 oświadczył, że popiera antygejowskie prawo Putina

Kategorie: 

Źródło: wikipedia commons

Bernie Ecclestone, miliarder, który jest właścicielem serii wyścigowej Formuła 1, wywołał skandal swoim oświadczeniem, że popiera prezydenta Władimira Putina w jego krucjacie z gejami. Dodał też, że jego zdaniem 90% ludzi na świecie również to popiera.Ecclestone stwierdził, że to, co zrobił Putin wprowadzając restrykcyjne prawo delegalizujące pochody homoseksualistów to słuszny ruch, ponieważ takich drastycznych obrazów zdecydowanie nie powinny oglądać osoby przed ukończeniem 18 roku życia i trzeba chronić przestrzeń publiczną przed zbytnią nachalnością promocji swoich zachowań seksualnych.


Słowa padły w wywiadzie udzielonym telewizji CNN i od razu wzbudziły kontrowersje. W absurdzie politycznej poprawności doszliśmy już do tego, że stwierdzenia sędziwego Bernie Ecclestona, które dotyczą spraw oczywistych i fundamentalnych, na zachodzie wzbudzają emocje i skandal. Władimira Putina zaszufladkowano już jako "cara homofobii" i nikt nie zadaje sobie pytaia po co Putin wprowadził tak restrykcyjne prawo, a powó ma bo Rosja się wyludnia i promowanie homoseksualizmu raczej tego trendu nie odwróci.Szef F1 rządzi tą dyscypliną sportu w dość dyktatorski sposób, a władzę zdobył w wyniku kontrowersyjnych operacji i właśnie trwa rozprawa sądowa w sprawie legalności przejęcia serii. Jego kariera jest więc w pewien sposób podobna do tej Putina. Ecclestone razy wypowiadał się on w superlatywach o rosyjskim prezydencie i krytykował demokrację jako głupi pomysł na rządzenie ludźmi.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika koszer umysłów oryginał 2

Tutaj przykład prawidłowej

Tutaj przykład prawidłowej postawy wobec dewiantów. Grupa lesbijek/feministek/prowokatorek opłacana przez koczownika Sorosa spieprza aż się kurzy wraz ze swoimi gejowskimi ochroniarzami:
http://www.youtube.com/watch?v=ivT-I-yxtdY
Powinni to pokazywać 24/7 w TV. Właśnie tak. Gazem i batem zboczoną, pustą, zdemoralizowaną hołotę, która na głowy nam wejdzie jak jej na to pozwolimy i skazi kolejne pokolenie.

Portret użytkownika koszer umysłów oryginał 2

Pamiętajcie drogie dzieci, że

Pamiętajcie drogie dzieci, że gówno zawsze płynie z prądem. Najtrudniej jest mieć jaja i stwierdzić coś logicznego, oczywistego i niepopularnego, sprzecznego z nurtem wyznaczonym przez media. Zwłaszcza, gdy mówi się to w otoczeniu kompletnych idiotów, sługusów systemu, karierowiczów i klakierów.
Nadszedł bowiem czas, gdy mówienie prawdy stało się czynem heroicznym, a ludzie prawi i z zasadami są pomiatani przez tłum zombiaków z wyjedzonymi mózgami, zapatrzonych w lans, rozwięzłość i fałsz.
Cywilizacja śmierci. Nic dodać i nic ująć.
 

Portret użytkownika daniel

Głupie barany... Najpierw

Głupie barany...
Najpierw przyjdą po gejów i lesbijki, będziecie beczeć bo gejami i lesbijkami nie jesteście
Potem przyjdą po czarnych, będziecie beczeć, bo czarni nie jesteście
Następnie przyjdą po buddystów, też będziecie beczeć, Buddy nie wyznajecie
Potem przyjdą po was, wtedy nie zostanie nikt, kto mogłby beczeć...
Klątwa na was głupi słudzy nienawiści
Klątwa na was...

Portret użytkownika coldmanns

A ja tam uważam że gejostwo,

A ja tam uważam że gejostwo, lesbijstwo i wszystkie te inne nie ludzkie zboczenia powinny być zakazane prawnie, a publiczne przyznawanie się do nich skutkowalo by wiezieniem ... i koniec.
Homoseksualizm to nie jest orientacja, ... to jest horoba psychiczna, ... dlatego w kaftan takiego i pod klucz.
Nie wyobrażam sobie abym spotkał na wywiadówce gdy będę miał już dzieci, innych rodziców gejów ... rozpetam tam wojne i żyć im chyba nie dam.
Nie toleruje ich, uważam za odmieńców i nigdy nie dam się zmanipulować aby zacząć ich tolerować i popierać bo ... "tak trzeba", "bo to jest teraz trendy" ... NIE KU..A NIE i CH.J !!!
Serdecznie pozdrawiam wszystkich którzy się ze mna zgadzają i tych którzy są normalni, ... a homo niech spi...ala !a

Portret użytkownika koszer umysłów oryginał 2

Dupę umyj, wydepiluj,

Dupę umyj, wydepiluj, przypudruj i zasuwaj prosto do swojego "męża". I nie wyzywaj normalnych ludzi pedrylu bo jak będziesz tak postępował to przyjdzie taki dzień, że zaczniecie bać się z domu wychodzić. I to wy sami będziecie temu winni przez takie postawy jaką tu reprezentujesz.
Bić się chcesz pierdoło? Ty "mężczyzno" z mózgiem kobiety twardy jak gówno na mrozie. Przyznaj w końcu, że masz coś nie tak z kabelkami, a nie ściemniasz i zgrywasz wielkiego, dumnego homoboga.

Portret użytkownika coldmanns

"kretynie" ...? ...

"kretynie" ...? ... idioto!
Wierz mi że nie chciał byś się ze mną spotkać gejusie.
Gejostwo niestety jest politycznie trendy, ale spolecznie jest to zboczenie ktorego nie da się tolerować.
Dobrze dla ciebie bedzie jak sie z tego wyleczysz bo jak judzie sie w koncu obudza z tego rozpropagandowanego gejowskiego snu i zrozumieja co jest normalne a co nie, ... to ty z tym twoim mezem bedziecie cienko piszczec przez te wasze "czyste dupy".
Powodzenia w terapii Idioto!!!

Portret użytkownika anya67

we łbach się ludziom

we łbach się ludziom poprzewracało.... kto jeśli nie kobieta i mężczyzna dają początek nowemu życiu ?! co dówch gejów się rozmnoży ?
skąd ta nagła , nachalna promocja dewiacji ? bo to k***a jest zboczenie i koniec ! możecie mnie tu zlinczować mam to gdzieś !
ciekawe kiedy nekrofile , zoofile i cała reszta tez zapragną być traktowani jak my zwyczajni... nie sieję nienawiści , nie jestem zacofana , do niedawna uważałam się za osobe liberalną tzn nie przeszkadzali mi geje i pewnie dalej by tak było ale to ciągłe czytanie o nich doprowadza mnie do szału !
co my promujemy ?
świat sie przewrócił do góry nogami
 

Portret użytkownika staryzenek20

Świat się przewrócił do góry

Świat się przewrócił do góry nogami tam gdzie jest nadmiar hajsu. Tam gdzie nadal ludzie żyją w skrajnej biedzie, tam jest normalnie. Dlatego takie kraje jak Białoruś czy Rosja można uznać za normalne gdyż tam ludzie żyją spokojnie i wcale nie głodują. A takie różne dziwne zachowania są prawnie zakazane.

 
Przetrwać apokalipsę: Bunkier FEMA w Denton
http://youtu.be/ZzrYy2Nj00A
Schron przeciwatomowy w Kaliszu
http://youtu.be/wEv0Mq70kNY
 

Strony

Skomentuj