W wyniku ataku zimy w sześciu stanach USA wprowadzono stan wyjątkowy

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Władze stanów Alabama, Mississippi, Luizjana, Karolina Północna, Karolina Południowa i Georgia ogłosiły wprowadzenie stanu wyjątkowego z powodu anomalnych opadów śniegu, którym towarzyszył marznący deszcz i gęsta mgła

 

Najtrudniejsza sytuacja panuje w Alabamie i Georgii, gdzie wiele tysięcy uczniów z powodu warunków pogodowych nie mogło się wydostać i zostali zmuszeni do spędzenia nocy w szkołach. W wielu miejscach ruch na kluczowych trasach został zupełnie zablokowany.

 

Sytuacja na drogach była wprost katastrofalna, niektórzy kierowcy stali w korku przez prawie dobę.  W stanie Georgia zarejestrowano prawie tysiąc wypadków, w których jedna osoba poniosła śmierć, a 104 zostało rannych. W pomoc mieszkańcom włączyła się policja i żołnierze Gwardii Narodowej. Ludzie pomagają też sobie po prostu w odruchu dobrego serca. Mieszkańcy okolicy przynosili na przykład uwięzionym kierowcom gorące napoje, jedzenie i ciepłe ubrania.

 

Jak nie trudno się domyślić obfite opady śniegu znacznie utrudniły ruch lotniczy.  Na wschodnim wybrzeżu USA w ciągu jednej tylko doby odwołano prawie 1500 lotów. Marznący deszcz spowodował też, że wiele tysięcy domostw pozostawało bez prądu. Jak wiadomo większość systemów grzewczych wymaga zasilania, a w niektórych miejscach znowu wróciły mrozy do -30C. W sumie, według ośrodków meteorologicznych, ujemne temperatur odnotowano w 34 stanach.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pantałyk

Nie amerykanie sterują tam

Nie amerykanie sterują tam klimatem tak samo, jak nie amerykanie rządzą tym krajem od samego początku. To raz.
Dwa- wpadli w sidła zastawione przez tych, którzy właśnie realizują wobec nich mało optymistyczną politykę depopulacyjno- koncentracyjną (że takiego terminu użyję). W sumie szczerze im współczuję, choć jakoś nigdy specjalnie nie dażyłem ich sympatią.
Tak czy inaczej nie mają różowo. Niebawem skażenie zachodniego wybrzeża spowoduje masowe migracje. Do tego dojdą być może kolejne anomalia pogodowe w części środkowej i wschodniej (nie mówię już od odwlekanej i łatanej "na szybko" dziurze budżetowej). Zatem za jakiś czas być może będziemy świadkami wprowadzenia tam takiego reżimu, przy którym pol-potowski to pikuś i kaszka z mleczkiem. To nieobliczalny konglomerat wielu narodowości, kultur i religii. Przy małej iskrze zapalnej może wypieprzyć jak supernowa.

Portret użytkownika cobe

raqq:    - włąśnie tacy jak

raqq:
   - włąśnie tacy jak Ty i tacy ludzie z filmiku jaki wstawiłeś robiąz debili jeszcze większych debili. Ci Afroamerykanie chyba pierwszy raz śnieg widzieli na oczy i nie znają jego zachowania. Powównanie garści śniegu z kostką lodu i topieniem się jednego i drugiego to wielka różnica. No ale jak ktoś jest do tyłu z nauką i elementarną wiedzą to uzna to za dziwny plastikowy czy też sztuczny śnieg. Naprawde rozbawiłeś mnie tym filmikiem i bez wątpienia jesteś na 100% przekonany że to NWO zrzuciło śnieg bez śniegu na tych biednych amerykanów. Plusiki przy tym co wstawiłeś świadczą o całej reszcie. UROCZE Smile

Portret użytkownika olo manolo

:-) Az zrobilem testy. Snieg

Smile

Az zrobilem testy. Snieg sprzed domu. Najpierw pod ogien potem do gara. Wyniki:

- w ogniu spala sie i zostaje czarny osad, nie ma wody ktora prawdopodobnie wyparowuje

- w garze roztapia sie normalnie i zostaje woda

Przykro mi, ale tej zimy nie bedzie epidemii wirusa rozprzestrzenianego w sniegu i tworzacego z ludzi zombie.

Bedzie za to bankructwo finansow panstwa przez socjalistyczne rzady durniow i kolejne fale emigracji Polakow.

Strony

Skomentuj