Agencja kosmiczna NASA została dzisiaj czasowo zamknięta

Kategorie: 

Logo agencji kosmicznej NASA

Światowe media, jako pierwsza wiadomość dnia podają dzisiaj budżetowe perturbacje w USA, czyli wciąż największej gospodarce świata. Od dzisiaj zamknięto większość urzędów a ich pracowników wysłano na bezpłatne urlopy. Nie ominęło to agencji kosmicznej NASA.

 

Od jakiegoś czasu, na zagranicznych forach poświęconych teoriom spiskowym, pojawiały się informacje wskazujące na to, że 1 października 2013 roku "coś się wydarzy". No i wydarzyło się. Z 18 tysięcy pracowników NASA w pracy zostaje tylko 600 osób, a cała reszta została rozgoniona do domów. Dzieje się to akurat w dniu, kiedy wszyscy oczekiwali zdjęć komety ISON przemierzającej przestrzeń kosmiczną w okolicy planety Mars.

 

W NASA zostało jednak tylko 600 osób potrzebnych do podtrzymania funkcjonowania organizacji, w tym zabezpieczenia Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Oznacza to prawdopodobnie, że nie zobaczymy szybko tych zdjęć, a to woda na młyn zwolenników teorii spiskowej. Przekonują oni, że czeka nas jakieś katastrofalne wydarzenie, do którego od jakiegoś czasu przygotowują się amerykańskie służby.

 

Oprócz NASA w USA zamknięto większość z urzędów. To zdarzenie bez precedensu i wskazuje, albo na głęboki kryzys, albo na zupełna niezdolność do uzyskania porozumienia dwóch głównych partii, Republikańskiej i Demokratycznej. Oczywiście nie można też wykluczyć tego, że taki spektakularny paraliż instytucji amerykańskich ma jakieś inne podłoże. W tym momencie jednak nie ma na to mocnych dowodów.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika BountyHunter

A ja mam Taką Teorię !

A ja mam Taką Teorię ! Język

UWAGA! Jestem bajkopisarzem, więc proszę tego oczywiście nie brać na Poważnie Wink

Zaczynamy...FEMA narobiła ostatnio strasznie dużo zamówień, data realizacji Najpóźniej do 1 Października...ok.
 
A co jeżeli "Goverment Shutdown" był zamierzony ?
Bardzo dużo mówi się ostatnio o ISON, o wzroście Ognistych Kul nad USA...
A co jeżeli te "Przymusowe Urlopy" to Przemieszczenie Tych osób do Schronów...bo COŚ się wydarzy ??

Haha...no Ciekawe Język

When the people fear the government there is tyranny. When the government fears the people, there is liberty.
~Thomas Jefferson

Portret użytkownika Bartuś

Z tymi schronami to troszke

Z tymi schronami to troszke głupota. W książce "Restauracja na końcu wszechświata" Douglasa (pierwsza, najbardziej znana książka cyklu "Autostopem przez galaktyke") wszyscy leniwi urzednicy, fryzjerze etc. zostali zabrani na statek, który miał sie rozbić. Ale do czego dąże? Co jak co, jednak urzednicy nie są najważniejszą cześcią społeczeństwa, szczególne w razie jakiejś katastrofy kiedy ludzie nie bedą zakładać nowych firm... Są ważniejsze jednostki w społeczeństwie jak: robotnik po fachu (troche komusnitycznie to brzmi, aleee).
 

Strony

Skomentuj