Rząd australijski zabiera ulgi podatkowe rodzicom niezaszczepionych dzieci

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Australijski premier Kevin Rudd oświadczył, że rodzice odmawiający szczepienia swoich dzieci zostaną pozbawieni dopłat w wielkości 726 dolarów australijskich rocznie przysługujących na każde dziecko. Politycy uważają, że będzie to wystarczająca sankcja, która zmusi rodziców do przemyślenia swojej postawy.

 

Co więcej ulga podatkowa nie będzie przysługiwała żadnej rodzinie, w której znajdują się nieszczepione dzieci. Dotyczy to również tych przypadków, gdy szczepień nie wykonuje się ze względów religijnych czy medycznych. Z rządowego oświadczenia w tej sprawie wynika, że naukowe aksjomaty dotyczące zbawiennego działania szczepionek nie podlegają dyskusji.

"Szczepienie jest najbezpieczniejszym i najbardziej efektywnym sposobem, aby rodzice zabezpieczyli swoje dzieci przed chorobami oraz jest jednym z najważniejszych działań zapewniających zdrowie publiczne".

Tamtejszy minister zdrowia oświadczył, że jego zdaniem, co roku dzięki szczepionkom ratowane są 3 miliony istnień. Szkoda, że ów urzędnik nie zastanowił się przy okazji nad tym ile osób na całym świecie ginie w wyniku negatywnych odczynów poszczepiennych. Ciekawie wyglądałaby też statystyka dowodząca ilości niepełnosprawnych wyprodukowanych przez przemysł szczepionkowy.

 

Zabawnie brzmi też argumentacja urzędników australijskich, którzy stwierdzają, że unikanie szczepień wystawia na niebezpieczeństwo dzieci zaszczepione. Nikt nie zauważa w tym jednak oczywistego absurdu, bo skoro dzieci zaszczepione mogą zachorować przy zetknięciu z czynnikiem chorobotwórczym, to po co w ogóle były szczepione? Czyżby chodziło nie o ochronę tylko o samo zaszczepienie? To są poważne pytania bez odpowiedzi.

 

Neurodegeneracyjne działanie szczepień eufemistycznie zwanych ochronnymi jest czymś wielokrotnie udowodnionym. Preparaty te często zawierają trujące substancje takie jak związki rtęci czy formaldehyd. Ktoś wmówił większości rodziców, że te trucizny nie trują ich dzieci i nadal zdecydowana większość z nich pozwala na wstrzykiwanie swoim pociechom tych podejrzanych substancji.

 

Rosnąca świadomość społeczne w tej materii powoduje, że rządy różnych państw pozostające w dobrej komitywie z koncernami farmaceutycznymi, wymyślają kolejne sposoby wymuszenia szczepień. Trudno nie odnieść wrażenia, że funkcjonowanie ustaw takich jak ta w Polsce zezwalających na użycie przemocy względem obywateli odmawiających szczepień, to nie działanie w naszym interesie lecz przeciwko zdrowiu naszemu i naszych milusińskich.

 

Gdyby szczepionki były takim dobrem to nie potrzebne byłyby skrupulatne panie pielęgniarki ścigające rodziców i straszące ich konsekwencjami prawnymi odmowy szczepień. Biznes szczepionkowy to interes doskonały. Nikt ze zmuszających do szczepień nie bierze oczywiście odpowiedzialności za powikłania, a gdy do nich dojdzie rodzice zostają sami z niepełnosprawnością swoich dzieci. Wtedy za dotknięciem magicznej różdżki uszkodzone neurologicznie dziecko nie jest już problemem państwa, czy koncernu farmaceutycznego, lecz rodzica. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika RobCoInd55

Niech ten cały premier

Niech ten cały premier Związku Australijskiego najpierw sprawi że szczepionki podawane australijczykom będą w pełni bezpieczne i pozbawione toksycznych substancji, a dopiero potem zmusza obywateli do zaszczepienia.

Działajmy razem, bez konfliktów, dla lepszej przyszłości. 
Make love not war.
Po co nam pieniądze? Przecież zasobów wystarczy dla wszystkich.

Portret użytkownika Wojox

Trwa depopulacja, w Afryce

Trwa depopulacja, w Afryce Bil Gates szczepi dzieci i pozbawia je płodności. W mediach euforycznie oznajmnio że wycięcie jajników zmniejsza ryzyko raka piersi. Kobiety,,, apel USTAWIAJCIE się w kolejce, po co wam jajniki.... a i dzieci nie będzie, a też pewnych hormonów organizm nie wytworzy,,, ale jest plus,,, bedziecie te hormony kupować od dilera w aptece....

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Ja

Jak już wielokrotnie pisałem

Jak już wielokrotnie pisałem pieniądz jest narzędziem kontroli społeczeństw, skoro nie można po dobroci a użycie siły może mieć odwrotny skutek
"wprowadźmy socjalizm" dajmy ludziom co chcą "oczywiście w pewnych granicach" a jak nie będą robić to co sobie zażyczymy "dla naszego dobra" zabierzmy im część pieniędzy, część przywilejów którymi obdarowywuje się jednych zabierając drugim. Tak wytresowane społeczeństwa staną się potulne jak baranki bo ludzi ci nie będą musieli się o nic martwić, nie będą , musieli myśleć bo aparat państwa wszystkim się zajmie, tyle tylko że to wszystko jest okupione wolnością która jest bezcenna.
P.S. "Ci którzy rezygnują z wolności w imię bezpieczeństwa nie zasługują na żadne z nich - Thomas Jefferson". - Tak właśnie myślą socjaliści.

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Hathor

Widzę, że plan nowego

Widzę, że plan nowego porządku najszybciej wprowadzany jest w Australii, ostatnio zalegalizowanie trzeciej płci, traz represje szczepionkowe, które dotkną uboższą część społeczeństwa, dla której 726 $ au to spora kwota, czyli biedota pierwsza do odstrzału

Portret użytkownika trew92

Wytlumaczcie mi pokolei czemu

Wytlumaczcie mi pokolei czemu szczepionki mają niby taki szkodliwy wpływ? Bo to co jest napisane w artykule brzmi jak kolejne teorie wyssane z palca. Przecież nie od dziś wiadomo że szczepionki na poszczególne choroby chronią przed nimi lub niwelując skutki danej choroby oraz zmniejszając śmiertelność społeczeństwa.
Cieszę sie że żyje w takich czasach,bo jeszcze 100 lat temu ludzie, często w młodym wieku umierali na choroby, które teraz są rzadkością lub nie mają takich drastycznych skutków.
Chyba niepotrzebnie udzielam sie na tym forum bo zaraz będe pojechany od tego komu rząd mydli oczy i nie potrafi samodzielnie myślec xd, ale może ktoś z was poda mi tutaj jakieś konkretniejsze dowody na niby szkodliwość tychże szczepień.
Najłatwiej jest krytykować a trudniej zaakceptować, no cóz chyba taka jest nasza natura Sad

Portret użytkownika Wojox

Bo pochodzą bezpośrednio od

Bo pochodzą bezpośrednio od IG Farben. Firmy Bayer, Basf, Glaxo Smith Kline, Novaris i inne, sprzedają śmierć. Może lobby szklarskie wprowadzi obowiązek wymiany szyb co roku w naszych oknach ? dla  bezpieczeństwa ?
Kiedyś się dzieci zaprowadzało aby je zarazić odrą, ospą, świńką, dzieci te choroby przechodziły i już nigdy nie chorowały. Dziś się robi dym na sam temat jednego pryszczyka i alarmuje do szczepień. Szczepienia wywołują autyzm, osłabiają a nawet niszczą nasz sysem immunologczny. Wiekszość szczepionek daje efekt do 10 miesięcy i póxniej trzeba się znów kłuć.
Ja od 25 lat nie korzystam z usług mafii farmakologiczno-medycznej. Szczepionki wywodzą się bezpośrednio z cierpień ludzi w obozie koncentracyjnym Auschwitz.
Proszę pooglądać :
http://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuHtc
Proszę obejżeć wszystkie 4 części...
 
A tu jak się pozbywa raka z organizmu..:
http://www.youtube.com/watch?v=-iU9WC5cDrc

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika trew92

Ja nie śmiem twierdzic że

Ja nie śmiem twierdzic że szczepienia to rozwiązanie idealne. Mają swoje plusy i mają swoje minusy. Czasy wojenne jednak minęly, a szczepionki zyskały na jakości. Pewnie, że zdarzają sie feralne szczepionki, które są potencjalnie niebezpieczne, ale takie zagrożenia sa likwidowane.
Napewno jest to super biznes dla koncernów farmaceutycznych ale i tak przesadzacie. Państwo oprócz korzyści finansowych nie ma żadnego celu we wprowadzaniu niebezpiecznych, przymusowych szczepionek i śmieszą mnie teorie spiskowe o depopulacji itp.
 

Strony

Skomentuj

Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ