Kryzys w Egipcie może się skończyć kłopotem dla Izraela

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Obecna sytuacja w Egipcie, jaka zapanowała po obaleniu Mohammada Mursiego, może poważnie zagrozić Izraelowi. Tak przynajmniej twierdzi jeden z irańskich generałów. Jego zdaniem kryzys w tym kraju doprowadzi do powstania grupy oporu, podobnej do Hezbollahu, które zniszczą państwo żydowskie.

 

Dowódca irańskiego pospolitego ruszenia Basij, generał brygadowy Mohammad Reza Naqdi powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej, że "tak samo jak reżim apartheidu w Południowej Afryce pozostał przeszłością, tak i reżim syjonistyczny przejdzie do historii". Dodał również, że Syjoniści biorą udział w działalności przestępczej i mordują uciśnionych Muzułmanów.

 

Jeśli przypuszczenia irańskiego dowódcy są słuszne, kryzys jaki ma miejsce w Egipcie spowoduje powstanie kolejnej grupy oporu, podobnej do libańskiego Hezbollahu czy palestyńskiego Hamasu. Grupa, która dołączy do antysyjonistycznej osi, doprowadzi do zniszczenia Izraela a według generała Naqdiego, jest to jedyny sposób na uzyskanie pokoju na Bliskim Wschodzie.

 

Warto również wspomnieć że w maju, po tym jak IDF dokonało nalotów na terytorium Syrii, Baszar al-Assad ogłosił że zamieni swój kraj w grupę oporu, przy czym będzie mieć pełne wsparcie ze strony swoich sojuszników. Już wtedy informowano o przygotowaniach do ataku na Wzgórza Golan, oraz że Izrael może spodziewać się "ciosu poniżej pasa"

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika L.J.

""szczegolik...pracujecie dla

""szczegolik...pracujecie dla zydkow, posrednio lub bezposrednio, trzymacie w zydowskich bankach swoje zaskorniaki, mieszkacie w domu na kreche z zydowskiego banku" -zapomniałes dodać modlicie się do Żydowskiego Boga.
A ponoć się dogadali już i Nowa Chazaria będzie w Azji, na zachodzie Kazachstan. W europie się już nie opłaca..

Portret użytkownika komar

Co z tego, że 'ruch oporu'

Co z tego, że 'ruch oporu' wszystko jedno jaki, zrobi BIG BADA BUM w izraelu? Kiedy ludzie zrozumieją, że to nie Izrael jest problemem (jako państwo/terytorium). Przecież żydzi są absolutnie wszędzie i w wielu państwach pociągają za sznurki. Wybuch bombki w izraelu będzie im nawet na rękę, bo będzie mozna zrobić z tego kolejny holokaust na kol;ejne dziesięciolecia...

Portret użytkownika jj

  widze rodacy chetnie sie

 
widze rodacy chetnie sie wygrazaja jak to zydkow  pogonia itp. zapomnieli maly szczegolik...pracujecie dla zydkow, posrednio lub bezposrednio, trzymacie w zydowskich bankach swoje zaskorniaki, mieszkacie w domu na kreche z zydowskiego banku, a wasz premier sprzedal wszystko w polsce wlasnie komu-zydkom.
wiec jak im sie zapali pod ogonem, to wroca do siebie-judeopoloni,  rdzenni polacy beda im co najwyzej drzwi otwierac. a jak ktos sie wychyli to dostanie pala od policjanta ktoremu beda placic-no wlasnie, te same zydki:D.
wiec darujcie sobie te pelne grozby komentarze, bo mi sie smiac chce.
pozdrawiam.p.s. nie jestem zydkiem, zanim mi zaczna dorzucac.out
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Głosuj przeciw
-5
Portret użytkownika Hill, Benny Hill

Apropos Michu tego wytyczenia

Apropos Michu tego wytyczenia ziemii obiecanej na terytorium USA dla pewnej grupy złodzieji tudzież okradzaczy innych krajów wpędzanych w ruinę i kosmiczne długi wiele krajów w tym polskę, to wysuwam propozycję aby osiedlić ich na terenie Parku Narodowego Yellovstone, a niech mają ciepło, niech znają nasze dobre serce. 

Strony

Skomentuj