Brytyjczycy polecili swoim żołnierzom, aby nie nosili mundurów poza jednostką wojskową

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Kompletna kompromitacja, tak można podsumować to, co stało się po zabójstwie żołnierza armii brytyjskiej. Dwóch murzynów z Nigerii obcina chłopakowi głowę na ulicach Londynu a premier James Cameron wygłasza dziwaczne oświadczenie usprawiedliwiające islamistów a na dodatek nakazuje, aby żołnierze nie chodzili w mundurach poza koszarami.

 

Marne to pocieszenie, że inne narody też się zatraciły jak Polacy. Brytyjski żołnierz ma chodzić po ulicach Wielkiej Brytanii bez munduru, aby nie drażnić wyznawców Islamu, którzy według tak zwanego konserwatywnego premiera są z gruntu dobrzy. Polityczna poprawność doprowadzona do absurdu wygląda właśnie tak.

 

Każdy, kto był w Londynie wie, że główne ulice wyglądają tam jak Kair a na chodnikach pali się fajki wodne. W niektórych dzielnicach działają nieformalne patrole islamskie upominające ludzi zachowujących się niezgodnie z prawem szariatu. Gdy jednak dochodzi do tak szokującego zdarzenia, w którym ktoś obcina głowę żołnierza brytyjskiego podnosi ją i krzyczy "Allah akbar" jedyne co przychodzi z drugiej strony to komunikaty o "młodych ludziach o nieeuropejskich rysach" i zalecenie do nie wychodzenia na ulice w mundurach. I kto jest tam u siebie ? Bynajmniej nie Brytyjczycy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika sceptyyk

Dlaczego nasz kraj nie mial i

Dlaczego nasz kraj nie mial i nie ma problemow z islamitami...? Dla przypomnienia:
Pierwsze kontakty Polski z islamem sięgają XIII w., gdy od południowego wschodu pojawiły się oddziały najeźdźców – Mongołów. Na terenie samej Polski muzułmanie obecni są od ponad 600 lat. Są to Tatarzy polsko-litewscy, których przodkowie pojawili się w XIV w. jako uchodźcy ze Złotej Ordy, znad Wołgi i ze stepów. Władcy litewscy – w tym książę Witold – osiedlali ich w dorzeczu Niemna i nadawali im ziemie w zamian za służbę wojskową. Osady Tatarów muzułmanów na Litwie i przyległych ziemiach, grodzieńskiej i nowogródzkiej, przetrwały do XVIII w. lub dłużej. Na Podlasiu (od 1569 r. w obrębie Korony Polskiej) król Jan III Sobieski nadał kilku oddziałom Tatarów dobra, z których dwie wsie – Bohoniki i Kruszyniany – z meczetami i cmentarzami, stanowią do dziś enklawy muzułmańskie na terytorium Polski. Z Tatarów tworzono odrębne oddziały lekkiej jazdy, od XVIII w. z muzułmańskimi kapelanami, ale dopiero Konstytucja 3 Maja dała muzułmanom pełne prawa polityczne. Tatarzy litewsko-polscy mieli wolność wyznania, meczety (m.in. w Wilnie, Trokach, Nowogródku, Mińsku – ok. 1690 r. było ich ok. 50) oraz obieralnych duchownych (zw. mołłami). Muzułmanie polscy są sunnitami kierunku hanafickiego. Swe teksty religijne pisali alfabetem arabskim, ale nie tylko w języku arabskim, lecz także białoruskim i polskim – były to tzw. kitaby, bogate zbiory modlitw, pobożnych opowiadań i przepisów. Imamowie udzielali ślubów, nadawali imiona dzieciom i uczyli zasad islamu, kierowali modlitwami, a także sądzili i pomagali zbierać podatki.Nigdy nie zdradzili,zawsze stawali w obronie nowej ojczyzny z "daniną krwi.Wyznawcy islamu na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej, pozostając w łączności religijno-moralnej ze związkami religijnymi muzułmańskimi zagranicznymi, tworzą Muzułmański Związek Religijny w Rzeczpospolitej Polskiej, niezależny od jakichkolwiek obcokrajowych władz duchownych i świeckich.Równolegle z islamistami pojawili sie w naszym kraju żydzi... Dzis islamistow z tamtych czasow praktycznie nie ma,asymilowali sie.A zydzi? Pozdrawiam.

Portret użytkownika Radder

 Zobaczcie co się stało we

 Zobaczcie co się stało we Francji, UK i Szwecji. Jeśli cytować by Koran to oni nie powinni by już istnieć, jeśli z europy wykopano by islamistów budżet każdego kraju w którym byli, wzrósł  by o co najmniej 10 - 20 %, mam znajomych w US, EU, Australii a nawet w bloku post USSR, oni (islamiści) żyją tam z socjalu, a za to my płacimy z naszych zarobków, i to my nie bedziemy mieć emerytur, a po tym bo oni wyślą swoje żony i dzieci na żebry, a nasi obywatele zlitują sie nad matką z dzieckiem i sypną trochę grosza do czapki i tak to brudno szary lud zapanuje nad Europą a jeśli tak się stanie zapomnijcie o kościołach, cerkwiach i zborach, wtedy za bycie innym zapłacimy głową a nasze żony i dzieci zostaną zbeszczeszczone i jeśli nie zmienią wyznania zabite jak świnie.

"Nie warto umierać starym, warto umierać zadowolonym z życia" - Ja Wink

Portret użytkownika Zenek

Szykuje się globalna zadyma

Szykuje się globalna zadyma bo brytyjska waluta jest równie"wartościowa" co amerykańska i tu też może z promil tego co na rynku krąży ma pokrycie w królewskim złocie.
 
A to co sie teraz "dzieje" to zaplanowany wojenny PR by bydełko poszło umierać za swoich królów, prezydentów, premierów i inną lichwiarską nazistonkę nie pytając się siebie nawzajem DLACZEGO. Ot taki synderom odmuzdzonego yewrogeja utrzymywanego stale w postawie prezentuj "broń" do zapinania. Takie kołowanie mas by potem dało im sie wskazać "klasowego wroga' w zastepstwie winnych swiatowej biedy zydów którzy już się ślinia na myśl o światowym obozie koncentracyjnym dla wszystkich pomagającycm im wdrażać NWO frajerów.

Portret użytkownika Rader

To tak jak powiedzieć -

To tak jak powiedzieć - dlaczego nie walczymy ze stonką, tylko z innym szkodnikiem - to co kiedyś było zagrożeniem nie musi być teraz i na odwrót, wiem że Polskę rozkradziono, ale to nie znaczy że tylko na tym mamy się skupiać i negować nowe zagrożenia.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

advocem zal mi ciebie widać

advocem zal mi ciebie widać od razu że siedzisz tylko w swoim małym zapyziałym miasteczku czy "fsi" i nic nie widziałeś a gębą pełną frazesów próbujesz nadrobić niewiedzę. Przejedź się do Francji Angli, niemcy zach europa i spytaj się zwykłych ludzi czego-kogo najbardziej obawiają. Jesteś propagandą już tak zatruty że nic nie widzisz, wyjdź z domu porozmawiaj z ludzmi to się dowiesz jak jest.

Portret użytkownika mordechaj

Dobrze kombinujesz. Byłem w

Dobrze kombinujesz. Byłem w tych wszystkich krajach i wielu innych. Ale nie trzeba daleko jeździć, żeby usłyszeć, że najbardziej wkurzają ludzi żmije o które potykamy się na każdym kroku. A są to wyjątkowo wredne stworzenia, potrafiące się doskonale maskować.
Na żmije jest tylko jeden sposób - ognisko. Bo ognia boją się jak ognia Smile

Strony

Skomentuj