Obama uzasadnia ludobójstwo za pomocą dronów rzekomą wojną z Al Kaidą

Kategorie: 

Dron Predator - źródło: dreamstime.com

Prezydent USA, Barack Obama, zwany też królem dronów, zabrał głos na temat tak zwanej "wojny z terroryzmem". Oświadczył, że zabicie ponad 6000 osób w atakach dronów to uprawniona i skuteczna taktyka walki z wrogiem.

 

Wróg nakreślony przez Obamę to mityczni terroryści bez narodowości. Co ciekawe ten wróg jest jednocześnie sprzymierzeńcem USA w Syrii. Może w zachodnich mediach ta wiedza nie jest powszechna, ale na wschód od nas mówi się otwarcie o tym, ze rzekoma opozycja syryjska to terroryści sunniccy wspierani przez Al Kaidę. Organizacja ta cały czas organizuje zaciąg najemników chętnych do walki z szyitami w Syrii.

 

Jak zatem można zwalczać kogoś, kogo się dozbraja? Przecież Senat USA przed dwoma dniami zaaprobował dozbrojenie tak zwanych "rebeliantów syryjskich". To nie jest tylko kwestia nazewnictwa. To po prostu eufemistyczna nazwa dla Al Kaidy, która przypomnijmy jest organizacją założoną przez CIA, której celem miało być skuteczniejsze zwalczanie ZSRR. Co z tego wynikło wiemy dopiero teraz po latach, ale wciąż niewiele osób rozumie co się właściwie dzieje a odpowiednią retoryką telewizyjną mydli się oczy wielu narodom jednocześnie.

Obama ogłosił, że stan wojny totalnej, jaka według niego trwa od września 2001 roku wkrótce dobiegnie końca. Ciekawe jak chce tego dokonać? Być może po prostu wyjdzie któregoś dnia do kamer i powie, ta wojna się już skończyła, tylko czy to będzie oznaczało, że rzeczywiście się skończy? Trudno w to uwierzyć i wygląda na to, że to tylko gadanie pod publikę i próba stworzenia ludziom złudzenia jakiegoś horyzontu czasowego, po którym wszystko dojdzie do normy. Według amerykańskiego prezydenta potem swoją robotę będą wykonywały służby. Oznacza to zapewne, że zabijanie za pomocą bezzałogowców będzie wtedy głównym sposobem prowadzenia walki. Zapewne dlatego trwają prace nad dronami zdolnymi do startu i lądowania na pokładzie lotniskowców.

 

Agencje zwracają tez uwagę, że Obama znowu zapowiedział likwidację obozu koncentracyjnego w Guantanamo. Zapowiadał to już wiele razy, więc nikt nie traktuje tego poważnie. Poza słowami przydałyby się jakieś dowody na to, że Al Kaida jest wrogiem USA a nie sprzymierzeńcem wykorzystywanym do oszukiwania społeczeństwa. Dobrym krokiem w przód mogłoby być pokazanie jakiegokolwiek dowodu, że Osama Bin Laden został rzeczywiście zabity. Gdyby ktoś nie zauważył nadal nie ma zdjęcia martwego Bin Ladena a cały świat uwierzył w zabicie rzekomego lidera Al Kaidy na podstawie słów Obamy i zdjęcia przedstawiającego prezydenta ze współpracownikami patrzącego na jakiś ekran. Widać, że ludzie wierzą w różne rzeczy tylko, dlatego, że zostały wypowiedziane w telewizji.

 

 

 

 

Źródła:

http://www.foxnews.com/politics/2013/05/21/senate-panel-approves-weapons-for-syrian-rebels/

http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,NYT-najwazniejsza-mowa-Obamy-od-2001-r-o-koncu-wiecznej-wojny,wid,15676114,wiadomosc.html?ticaid=110a4c&_ticrsn=3

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika jj

szkoda ze ludzie nie

szkoda ze ludzie nie rozumieja podstawowej sprawy:
zaden polityk, premier, general, czy nawet "swiety" papiez nie jest w stanie nic zrobic-nic. do tego potrzebuje mas oglupionych ludzi, ktorzy juz dawno pochowali swoj rozum i cieknie im slina do pasa.
gdyby nie bylo kolegi w mundurze ktory sciaga spust, naciska guzik wyrzutni, albo leci z bagnetem na innego bidoka, ani jednej wojny by nie bylo, a te kmioty twardziele telewizyjni mogliby sie isc j...c.
tak na marginesie, drony- to najwyzszy akt tchorzostwa, siedzi kolo z latte przed monitorem, tysice kilometrow od pola walki, i gra w gre video...i jak widze baner "support the troops", to mi sie wymiotowac chce, sorry wojaki, ale nie mam za grosz szacunku dla jadacych na obca wojne...
 
out

Portret użytkownika boulibrat

Zauważyliście, że Obama jak i

Zauważyliście, że Obama jak i inni zwierzchnicy USraela cały czas powtarzają, że wojna z terroryzmem to wojna globalna, wojna światowa, wojna totalna. Więc jak to jest? Czy my jesteśmy uczestnikami faktycznie już globalnej wojny? Czy może dopiero do niej zmierzamy? Czy ktoś z was ma jakiś dostęp do statystyk tej wojny? Tzn. Ile osób zginęło do tej pory zarówno cywili jak i żołnierzy oraz jaka jest wartość dóbr materialnych zagrabionych lub zniszczonych? Od jakiego momentu możemy uznać konflikt jako konflikt światowy i czy ten walki z terroryzmem akurat już nim nie jest? Być może to my jesteśmy manipulowani tak, że nawet nie wiemy, że żyjemy w trakcie III wojny światowej ale może jest tak, że to właśnie żydzi i amerykanie na siłę wyolbrzymiają ten konflikt do miary wojny światowej by stać się tymi niby wyzwolicielami wolności? Co o tym sądzicie? Proszę o odpowiedź bo sam już nie wiem? Aha! Czy przy rozpoczęciu II wojny światowej ludzie nie wiedzieli też , że to już konflikt światowy a data rozpoczęcia tej wojny światowej to data umowna, którą zatwierdzono już po wojnie?  Ciekaw jestem jeszcze statystyk ilości ofiar tej wojny do 2 wojny światowej. Zatem dzięki za solidną, poprawną odpowiedź.

Portret użytkownika 85r

Żyrinowski kontra rabin

Żyrinowski kontra rabin Moskwy
Dnia 20.01.2011 r. tytułowy pojedynek odbył się między Władimirem Żyrinowskim a naczelnym rabinem Moskwy. Kim jest Żyrinowski to wiemy. A rabin? Rabin nie może być głupi! To chodząca mądrość żydów. Więc starli się dwaj godni siebie rywale.
Zaczął Żyrinowski.
- Ja na twoim miejscu i po tym co twój naród zrobił ludziom w Rosji, to bym nie odważył się ludziom pokazać na oczy.
- A cóż takiego złego zrobili żydzi że mają się wstydzić?
- A NKWD, które składało się w 84% z żydów? A gułagi i obozy? Ofiary które wy macie na sumieniu, to więcej niż straty w ludziach w drugiej wojnie światowej. Nic ci to nie mówi?
Dalszy ciąg: http://www.wykop.pl/ramka/1471113/zyrinowski-kontra-rabin-moskwy/
 

Portret użytkownika mordechaj

GENIALNY wykop. Dzięki za ten

GENIALNY wykop. Dzięki za ten link. Muszę tego poszukać w HD i będę oglądał codziennie. To jest właśnie siła Rosji. W żadnym innym kraju nie puściliby czegoś takiego w TV.
A tutaj końcówka tego pojedynku:
- Ja mam odwagę powiedzieć wam, że jesteście narodem przestępców, a ubieracie się w szaty świętych. Macie morze niewinnej krwi na rękach, a krzyczycie na cały świat że wam się krzywda dzieje. To Izrael wyrzucił z terenów które są ojczyzna Palestyńczyków ponad 4mln ludzi i zajął bezprawnie ziemie innego państwa. To wy żydzi przywłaszczyliście sobie ziemie Libanu, Syrii, i Palestyny. Bo macie poparcie w USA, w których podobnie jak w Polsce żądzą żydzi. Bo tak chytrze dzielicie wypracowane przez Polaków i Amerykanów pieniądze, żeby móc sobie kupić zdrajców i żeby dla was upadlali te narody. Ale to się skończy. Pracujecie na następny pogrom, który może być taki że ci co ocaleją będą przysięgać że nie są żydami. Ta sytuacja zaczyna dojrzewać i nastąpi taki moment że pękną więzy obawy, przestaną się was bać całe narody i przejrzą na oczy jakimi pasożytami świata jesteście. I co ty masz na obronę swojego bandyckiego narodu?

Rabin aż podskakiwał na ławce i machał rękami jak Żyrinowski mówił.

- Jak śmiesz mówić wulgarnie i kłamliwie o narodzie z którego ty sam pochodzisz!? Przecież twoi rodzice to polscy żydzi. Ty kalasz własne gniazdo. A to bezkarnie ci nie ujdzie. Ty zapłacisz za te brednie publicznie wypowiadane. My wniesiemy sprawę do sądu tu w Moskwie. Ty zostaniesz za te oszustwa surowo ukarany!

- Ty pamiętaj, że to już nie czasy Berii i Kaganowicza, że z sądów pousuwano sędziów żydów. A Rosjanie was nienawidzą. Ty nie tykaj moich rodziców bo ci tu i teraz zapłacę.

To mówiąc wstał i ruszył w stronę rabina. Służby porządkowe nie dopuściły do rękoczynów

- Ja owszem urodziłem się jako żyd, ale ja czuje się Rosjaninem i moją ojczyzną jest Rosja a nie Izrael. Żyłem tak, że Rosjanie mnie akceptują. Ty spróbuj poddać się pod głosowanie i tak jak ja wygrać. Popatrz tu na wielkim monitorze widać jak ludzie głosują.

Żyrinowski miał 25000 głosów poparcia, a rabin 2100.

- Ty sam zobacz, na ciebie głosowali tylko żydzi i to nie wszyscy. Bo w Rosji jest was dużo więcej niż ci co ciebie poparli. Jak ty możesz być rabinem skoro jesteś taki głupi. Twój bóg odebrał ci resztę rozumu.

Tym razem żyd nie wytrzymał, podszedł i opluł Żyrinowskiego ten nie był dłużny i rabin dostał parę razy pięścią w twarz. Po chwili wstał i powiedział.

- Ty Żyrinowski za to ciężko zapłacisz.

Po czym odpiął mikrofon i wyszedł ze studia.

Portret użytkownika mordechaj

Bombardując szpitale, szkoły,

Bombardując szpitale, szkoły, ujęcia wody i wioski w Iraku, a potem w Libii też uzasadniali to "walką z terroryzmem" lub "wprowadzaniem demokracji". Czyli wyrżnęli paręset tysięcy bezbronnych kobiet i dzieci, parę milionów cywilów zmusili do ucieczki, nawet do lekarzy strzelali za to że próbowali udzielać pomocy. W ten sposób to można wszędzie zadymę zrobić, zrównać kraj z ziemią, ludzi wyrżnąć i trąbić o triumfie w imię pokoju i bezpieczeństwa. Żałosne.
Cyniczny, wredny murzyn ze żmijowymi korzeniami. Kiedyś stracisz to co kochasz bydlaku. Karma.

Skomentuj